Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Как да изберем правилния вид марихуана

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Семена марихуана
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Josep92 написа: 15 Ное 2019, 18:55
Sofia Cannabis написа: 28 Окт 2019, 01:43
chichi написа: 26 Окт 2019, 20:17 Мнението ви за тази seedsbank Growers Choice сорта е Watermelon Punch.
Ако мислиш да отглеждаш West Coast Genetics това е банката която трябва да използваш neptuneseedbank.
ЗДР! Банда мисля през 2020 да гледам и автота насочил съм се към блу дрийм на фаст бъдс , други какви сортове и брийдъри бихте ми препоръчали?
За автота https://www.mephistogenetics.ком
За всички други neptuneseedbank.ком
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Stoqnt.0
Градинар
Градинар
Мнения: 26
Регистриран на: 18 Окт 2020, 23:53
Been thanked: 4 times

Здравейте аз съм начинаещ в отглеждането и ми трябва подходящ сорт за отглеждане на открито тази година си бях взел white widow въпреки че беше на почти перфектно място растенията не пораснаха особено и много малък добив моля за препоръки относно избора на сорт
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Stoqnt.0 написа: 20 Ное 2020, 02:40 Здравейте аз съм начинаещ в отглеждането и ми трябва подходящ сорт за отглеждане на открито тази година си бях взел white widow въпреки че беше на почти перфектно място растенията не пораснаха особено и много малък добив моля за препоръки относно избора на сорт
Вида (strain) няма много значение, това което е най-важното е да са от добър източник seedsman е добър избор. След това е важно да се съобрази колко е дълго лятото в твоята географска ширина. Ако си в южна част и имаш мека есен, може да имаш сатива хубрид ако предпочиташ сатива. Ако имаш сравнително хладна есен Индика или Индика хибрид са по-добрият избор.

Photoperiod Feminized с 8-9 седмици е цъфтеж е това което търсиш, всичко което е повече от 9 седмици ще е на произвола на климатичните условия.

Атоматици (autoflowers) не са за начинаещи и не се препоръчителни.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

:weed: Малко по малко започнах с потготовката за аутдора. Бавноцъфтящи сортове имам вече достатъчно, трябва ми нещо по-бързо цъфтящо. Gelat.OG на seedsman от много време ми го препоръчват, гледам, че доста от вас са го гледали и продължават да го гледат. Какви са му особеностите?Какви впечатления имате от него относно устойчивост на атмосферни условия? За пушенето знам, че е с таймер, някой да се включи със смоук репорт....
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
Tokyo
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Авг 2020, 17:26
Has thanked: 2 times

Sofia Cannabis написа: 18 Ное 2019, 18:09
Josep92 написа: 15 Ное 2019, 18:55
Sofia Cannabis написа: 28 Окт 2019, 01:43

Ако мислиш да отглеждаш West Coast Genetics това е банката която трябва да използваш neptuneseedbank.
ЗДР! Банда мисля през 2020 да гледам и автота насочил съм се към блу дрийм на фаст бъдс , други какви сортове и брийдъри бихте ми препоръчали?
За автота https://www.mephistogenetics.ком
За всички други neptuneseedbank.ком
Здрасти, колега! Нещо в mephisto genetics ме привлече като започнах да чета кои, какво са, защо са и какво предлагат, е поне на хартия. Все още съм новобранец и доколкото разбрах в автотата има известно количество гени на Ruderalis, но в техните са или 100% индика или 70/30 индика/сатива, но никакъв Ruderalis. Аз ли изспускам нещо? Другия ми въпрос е дали риска при поръчване на семена от Америка за Европа е по- голям, тъй като все пак стоките не се доставят така леко като в ЕС. Аз също като Joseph92 искам да примеся малко разнообразие в градината.
Както е казал Уилям Шекспир навремето... "Здравей"
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Tokyo написа: 01 Фев 2021, 17:40
Sofia Cannabis написа: 18 Ное 2019, 18:09
Josep92 написа: 15 Ное 2019, 18:55

ЗДР! Банда мисля през 2020 да гледам и автота насочил съм се към блу дрийм на фаст бъдс , други какви сортове и брийдъри бихте ми препоръчали?
За автота https://www.mephistogenetics.ком
За всички други neptuneseedbank.ком
Здрасти, колега! Нещо в mephisto genetics ме привлече като започнах да чета кои, какво са, защо са и какво предлагат, е поне на хартия. Все още съм новобранец и доколкото разбрах в автотата има известно количество гени на Ruderalis, но в техните са или 100% индика или 70/30 индика/сатива, но никакъв Ruderalis. Аз ли изспускам нещо? Другия ми въпрос е дали риска при поръчване на семена от Америка за Европа е по- голям, тъй като все пак стоките не се доставят така леко като в ЕС. Аз също като Joseph92 искам да примеся малко разнообразие в градината.
Риска да се загуби пратката не зависи от това дали има или не семена в нея. Риск винаги има.
Ruderalis се използва само за да определя автоматичното цъфтене и не е нужно да се описва ако е написано че е autoflower, поне аз така мисля.

Аз лично не съм привърженик на autoflower но ако ще ги отглеждаш това e което мисля че е изключително постижиние от страна на mephistogenetics, до сега не съм виждал подобни резултати от други breeders.

В заключедние мисля че има много по-добри варианти на нормални растения особенно ако се отглежда indoor.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”