Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Mars Hydro-Greenhouse seeds

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

Скоро време започвам следващия гроу, оборудването, което взех е марс хидро палатка 120х60х180 с SP3000. Вече не ми се занимава с 9 растения и поливанки по 2 часа :lol: За семки избрах новият ми любим сорт King's Juice заради уникалният мирис и вкус, искаше ми се да си намеря на Symbiotic Genetics мимосата, която е едната половинка на този сорт и от която идват тези терпини, но уви не намерих. Палатката ми хареса, доста по-стабилна е от миналата ми на бъд бох и има повече air vents, а за лампата тепърва ще видим как ще се представи :) Остава ми да си взема яденето, този път няма да съм само на генерал хидро, ами искам да пробвам и на канна нещата.
20220921_131833.jpg
20220921_151001.jpg
Keep on growing :stone:
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

Само Kings Juice ли ще сложиш? След този гроу си бях намислил само на Greenhouse да взема 4 броя 2Kinga и 2 Lemon Orange. Ще следя кинговете как ще излезнат отново, предния път помня, че сякаш малко беше на финала или се бъркам? Пожелавам ти успех и да си доволен накрая :)
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

DeutschBuds написа: 21 Сеп 2022, 16:50 Само Kings Juice ли ще сложиш? След този гроу си бях намислил само на Greenhouse да взема 4 броя 2Kinga и 2 Lemon Orange. Ще следя кинговете как ще излезнат отново, предния път помня, че сякаш малко беше на финала или се бъркам? Пожелавам ти успех и да си доволен накрая :)
За сега плана е 3 броя в 20Л кинг а другия гроу да е в по-малки саксии, но почти всички бонус семки, които имам. Да той даде към 40 грама,най-малко от всички, но този път ще правя по дълъг вег към 2 месеца го виждам май и с 2 пресявания, а не директно от най-малката в 20Л. Просто искам да видя ще има ли разлика така. Ще ги топирам и ще гледам да си запълня мястото.
Keep on growing :stone:
Аватар
sunnybeach
Градинар
Градинар
Мнения: 91
Регистриран на: 04 Апр 2022, 11:50
Has thanked: 87 times
Been thanked: 71 times

Spiral написа: 21 Сеп 2022, 16:17 Скоро време започвам следващия гроу, оборудването, което взех е марс хидро палатка 120х60х180 с SP3000. Вече не ми се занимава с 9 растения и поливанки по 2 часа :lol: За семки избрах новият ми любим сорт King's Juice заради уникалният мирис и вкус, искаше ми се да си намеря на Symbiotic Genetics мимосата, която е едната половинка на този сорт и от която идват тези терпини, но уви не намерих. Палатката ми хареса, доста по-стабилна е от миналата ми на бъд бох и има повече air vents, а за лампата тепърва ще видим как ще се представи :) Остава ми да си взема яденето, този път няма да съм само на генерал хидро, ами искам да пробвам и на канна нещата.
20220921_131833.jpg20220921_151001.jpg

Здравей, колега

Много стабилен сетъп! И аз бих си взел него, но нямам място за толкова широк бох.
И за лампата дават много добри резултати.
Един съвет от мен- не ползвай fast buds, royal queen seeds, sweet seeds - фейк са , не си струва. Ако е разрешено да пускам видео от ютюб тук ще пусна на брийдъра на dark horse genetics , в което обяснява защо тези , които изброих., както и доста други фейк брийдъри купуват семена от Испания с чували и ги препакитират , понякога един сорт(незнайно какъв) в цялата им гама “сортове”.
Но знам със сигурност ,че Green house seeds са топ оф дъ топ!
Успех в новия гроу! :passg:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

sunnybeach написа: 21 Сеп 2022, 22:30
Spiral написа: 21 Сеп 2022, 16:17 Скоро време започвам следващия гроу, оборудването, което взех е марс хидро палатка 120х60х180 с SP3000. Вече не ми се занимава с 9 растения и поливанки по 2 часа :lol: За семки избрах новият ми любим сорт King's Juice заради уникалният мирис и вкус, искаше ми се да си намеря на Symbiotic Genetics мимосата, която е едната половинка на този сорт и от която идват тези терпини, но уви не намерих. Палатката ми хареса, доста по-стабилна е от миналата ми на бъд бох и има повече air vents, а за лампата тепърва ще видим как ще се представи :) Остава ми да си взема яденето, този път няма да съм само на генерал хидро, ами искам да пробвам и на канна нещата.
20220921_131833.jpg20220921_151001.jpg

Здравей, колега

Много стабилен сетъп! И аз бих си взел него, но нямам място за толкова широк бох.
И за лампата дават много добри резултати.
Един съвет от мен- не ползвай fast buds, royal queen seeds, sweet seeds - фейк са , не си струва. Ако е разрешено да пускам видео от ютюб тук ще пусна на брийдъра на dark horse genetics , в което обяснява защо тези , които изброих., както и доста други фейк брийдъри купуват семена от Испания с чували и ги препакитират , понякога един сорт(незнайно какъв) в цялата им гама “сортове”.
Но знам със сигурност ,че Green house seeds са топ оф дъ топ!
Успех в новия гроу! :passg:
С рояла си почнах това занимание и са ми класика, доста добри треви съм вадил от тях, а фаст бъдса един път ги пробвах и там си беше ок. Дори и да е вярно това, имам други банки в предвид, но мерси все пак.
Keep on growing :stone:
Аватар
sunnybeach
Градинар
Градинар
Мнения: 91
Регистриран на: 04 Апр 2022, 11:50
Has thanked: 87 times
Been thanked: 71 times

Spiral написа: 22 Сеп 2022, 00:25
sunnybeach написа: 21 Сеп 2022, 22:30
Spiral написа: 21 Сеп 2022, 16:17 Скоро време започвам следващия гроу, оборудването, което взех е марс хидро палатка 120х60х180 с SP3000. Вече не ми се занимава с 9 растения и поливанки по 2 часа :lol: За семки избрах новият ми любим сорт King's Juice заради уникалният мирис и вкус, искаше ми се да си намеря на Symbiotic Genetics мимосата, която е едната половинка на този сорт и от която идват тези терпини, но уви не намерих. Палатката ми хареса, доста по-стабилна е от миналата ми на бъд бох и има повече air vents, а за лампата тепърва ще видим как ще се представи :) Остава ми да си взема яденето, този път няма да съм само на генерал хидро, ами искам да пробвам и на канна нещата.
20220921_131833.jpg20220921_151001.jpg

Здравей, колега

Много стабилен сетъп! И аз бих си взел него, но нямам място за толкова широк бох.
И за лампата дават много добри резултати.
Един съвет от мен- не ползвай fast buds, royal queen seeds, sweet seeds - фейк са , не си струва. Ако е разрешено да пускам видео от ютюб тук ще пусна на брийдъра на dark horse genetics , в което обяснява защо тези , които изброих., както и доста други фейк брийдъри купуват семена от Испания с чували и ги препакитират , понякога един сорт(незнайно какъв) в цялата им гама “сортове”.
Но знам със сигурност ,че Green house seeds са топ оф дъ топ!
Успех в новия гроу! :passg:
С рояла си почнах това занимание и са ми класика, доста добри треви съм вадил от тях, а фаст бъдса един път ги пробвах и там си беше ок. Дори и да е вярно това, имам други банки в предвид, но мерси все пак.
Със сигурност си имал добри преживявания с тях.
Просто пиша , за да кажа на хората преди да купуват семки отново, че точно при нас в Европа се случва това и е страшно. Повечето компании продават white label seeds и ги правят на сортове, които хората купуват и вярват ,че това е брийднато и е сорта , който са платили за него.
Аз схеми, скамове и тем подобни не мога да търпя и се чувствам длъжен да разпространявам тази информация.
Dark Horse genetics са създателите на Brucie Banner и човека има подкасти с Daz от Mephisto u Night Olw какъо и други епизоди с много важна информация, ако е разрешено ще споделя. Успех!
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

Сложени са вече, почвата ми е лайта на биобиз, добавям си отделно перлит. Полях почвата с микс от ризотоник и fulvic на ГХЕ, както и малко от едно пакетче бактерии за бебенца, дето са от сиидлинг стартър пакетите. Не беше предвиден просто изскочи от нищото, викам си няма да е излишен :lol: . Лампата е на 35 санта някъде 25% просто колкото да поддържа някаква темп. да ги топли, че не съм там където е палатката и не мога постоянно да ги следя. В палатката в момента е 23 градуса мисля, че ще им е добре така като за начало. :)
20220924_120346.jpg
Keep on growing :stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

ден 1

Лампата е на 30% на 35 см, чакам да пристигне овлажнителя, че вътре е 45%. Темп е 24- 25 градуса
20220929_114334.jpg
Keep on growing :stone:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Spiral написа: 21 Сеп 2022, 19:36
DeutschBuds написа: 21 Сеп 2022, 16:50 Само Kings Juice ли ще сложиш? След този гроу си бях намислил само на Greenhouse да взема 4 броя 2Kinga и 2 Lemon Orange. Ще следя кинговете как ще излезнат отново, предния път помня, че сякаш малко беше на финала или се бъркам? Пожелавам ти успех и да си доволен накрая :)
За сега плана е 3 броя в 20Л кинг а другия гроу да е в по-малки саксии, но почти всички бонус семки, които имам. Да той даде към 40 грама,най-малко от всички, но този път ще правя по дълъг вег към 2 месеца го виждам май и с 2 пресявания, а не директно от най-малката в 20Л. Просто искам да видя ще има ли разлика така. Ще ги топирам и ще гледам да си запълня мястото.
Аз съм за многото пресаждания или поне през едни средни преди крайните....
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

ден 7
темп 22-25
влага 55-70%
На 20/4 са все още, мисля и втората седмица така да ги оставя. Поливам с ризотоник,каназим,Фулвик кис. В тъмния период пръскам с лек разтвор от каназим и фулв.кис по ниски от препоръчаните дози. Лампата все още е на 30-35% и на 35 санта от върховете. Последно като поливах сложих и една капчица от Флора нова основната вег храна колкото да вдигна ППМ-а на 700-800.
20221005_100326.jpg
Keep on growing :stone:
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”