Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Mars Hydro-Greenhouse seeds

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 661
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 967 times
Been thanked: 1560 times

Prototype046 написа: 14 Мар 2024, 19:23 Струва ли си това ?,с тея големи air pots трябваше да чукнеш поне около 300 и със тая лампа,с 12,5L air ,аутоси с грешки акари и бъд рот дават повече :D
Дали air pota си струва? Имах проблем с поливането при тях, водата винаги изтичаше отстрани и сърцевината оставаше суха, накрая вече като слегна се оправиха ,ама беше късно. По- скоро текстпот мисля, че е по-доброто от 2те.
Keep on growing :stone:
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 129
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 144 times

Spiral написа: 15 Мар 2024, 00:48
Prototype046 написа: 14 Мар 2024, 19:23 Струва ли си това ?,с тея големи air pots трябваше да чукнеш поне около 300 и със тая лампа,с 12,5L air ,аутоси с грешки акари и бъд рот дават повече :D
Дали air pota си струва? Имах проблем с поливането при тях, водата винаги изтичаше отстрани и сърцевината оставаше суха, накрая вече като слегна се оправиха ,ама беше късно. По- скоро текстпот мисля, че е по-доброто от 2те.
Не цялото време и занимавка за малко над 100грама,аз лични резултати ти написах с 12,5л ,да това не е много яко ,дето тече с чували за смет се обличат ,като поливаш вдигаш чувала,като приключиш сваляш до доло ,хем и да течостава в чувала
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 661
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 967 times
Been thanked: 1560 times

Prototype046 написа: 15 Мар 2024, 01:16
Spiral написа: 15 Мар 2024, 00:48
Prototype046 написа: 14 Мар 2024, 19:23 Струва ли си това ?,с тея големи air pots трябваше да чукнеш поне около 300 и със тая лампа,с 12,5L air ,аутоси с грешки акари и бъд рот дават повече :D
Дали air pota си струва? Имах проблем с поливането при тях, водата винаги изтичаше отстрани и сърцевината оставаше суха, накрая вече като слегна се оправиха ,ама беше късно. По- скоро текстпот мисля, че е по-доброто от 2те.
Не цялото време и занимавка за малко над 100грама,аз лични резултати ти написах с 12,5л ,да това не е много яко ,дето тече с чували за смет се обличат ,като поливаш вдигаш чувала,като приключиш сваляш до доло ,хем и да течостава в чувала
Провал не е имал този, който не пробва различни неща :D . Аз не пуша както преди стигнаха ми, иначе да, повече трябваше да излезе.
Keep on growing :stone:
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1441 times
Been thanked: 832 times

Spiral написа: 15 Мар 2024, 12:30
Prototype046 написа: 15 Мар 2024, 01:16
Spiral написа: 15 Мар 2024, 00:48
Дали air pota си струва? Имах проблем с поливането при тях, водата винаги изтичаше отстрани и сърцевината оставаше суха, накрая вече като слегна се оправиха ,ама беше късно. По- скоро текстпот мисля, че е по-доброто от 2те.
Не цялото време и занимавка за малко над 100грама,аз лични резултати ти написах с 12,5л ,да това не е много яко ,дето тече с чували за смет се обличат ,като поливаш вдигаш чувала,като приключиш сваляш до доло ,хем и да течостава в чувала
Провал не е имал този, който не пробва различни неща :D . Аз не пуша както преди стигнаха ми, иначе да, повече трябваше да излезе.

При мен беше така от бързане да поливам... затова минах с пръскачка и от тогава поливките ставатбедин път съветвам те да опиташ ако имаш възможност. 😀
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”