Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

новак иска да пробва как се прави

Семена марихуана
byteman
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 21 Авг 2022, 01:06

Здравейте всички !
Аз съм човек който обича педизвикателствата .до сега съм пушил само синьо Виктори и червено Марлборо .
Поръчах 5 семки от seedsman GG-48 Auto Feminised и мисля да опитам . Имам помещение на партера на 13 етажен блок
в което мисля да направя бокс . Притеснението ми е , че 300 човека преминаващи покрай помещението поне по два пъти на ден (все някой ) ще надуши миризмата , ако стигна до цъфтеж . Няма възможност за вентилация навън ,а и да има 13 етажа ще се "друсат" . Дайте съвет дали да пробвам ? има ли смисъл да се зашващам или да търся друго място ?
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Търси друго място или инвестирай в яка вентилация и херметичност
byteman
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 21 Авг 2022, 01:06

Съвет за филтър и вентилатор ? Шкаф 100/60 височина 2 М. с две цветя.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Имаш два варианта - скъп и евтин ако поне има къде да изкарваш въздуха от стаята.
Евтин - Трябва ти задължително прозорец, който да използваш за основна вентилация без значение от това колко ти е хубав филтъра, защото трябва да влиза свеж въздух. 400лв за филтър и вентилатор.
Да речем например, че имаш палатка за отглеждане с размери 100х60х200см :

Умножи 100х60х200 . Получавате 1200000, като махнеш 4 нули остават 120см или 1.2м , което представлява кубичните метри на пространството за отглеждане.
Умножи кубичните см (120) по броя обмени на час (60) , което ви дава 7200 .
Разделете това число (12000) на минутите на обмен за един час (60) са общо 120 кубични метра .
Вземи 120 кубични метра вентилатор, и потърси филтър, който отговаря или надвишава тези стойност.

Скъп - Херметически затворена стая, която трябва да бъде оборудвана с доста скъпа техника за измерване и пускане на CO2 плюс филтъра и вентилатора по-горе.

Съвет - намери по-добро място с по-малко хора
byteman
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 21 Авг 2022, 01:06

Благодаря за бързият отговор !
Стаята е 20 м2 с отваряем прозорец 60/60 см. , но гледа към главна улица и точно до входа на блока.
Ще ми се да не се отказвам от нея защото има предимства - електромер на друг адрес , никой нама достъп до нея освен мен и от две години се води необитаема само
си плащам наема. За дебита на вента ОК , но по-скоро ме интересува вида , марка , модел на филтъра . Разбира се , че не може да се гарантира за пълен успех , но
заради това питам тук при хора с опит. Аз дори не знам как мирише тая китка.
byteman
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 21 Авг 2022, 01:06

това е схема на разположението .[attachment=0]zz.jpg[/attachment]
Прикачени файлове
zz.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Никога не бих ги сложила в тези стаи на партера на блока, от сега да кажа! Направо лудост е това.
Peter Pan
Градинар
Градинар
Мнения: 56
Регистриран на: 09 Апр 2021, 16:27
Has thanked: 1 time
Been thanked: 51 times

Пич , това което говориш е супер необмислено. Не се правят така тия работи. Вземи си апартамент под наем , смени ключалката и направи нещата както трябва.
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”