Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Помощ бавен растеж!!

Имате нужда от помощ с болните си растения - Марихуана, коноп, трева? Попитай гурута в лечебницата за помощ!
Семена марихуана
Reksiizqdematerqla
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 03 Авг 2022, 02:18

Таааа ще започна със семките тях ги закупих от сайта seedsmafia и би трябвало да са auto northern lights feminized. Grow-а ми е импровизиран гледам ги на слънчева светлина и вода с регулирано ph. Гледам температурата да е около 24-27 градуса и влажността да е по висока. Използвам почва biobizz all mix. На скоро купих biocanna easybox и слагам по малко biovega но растенията са вече на почти месец и ми се струват доста малки. Притеснява ме че едното се показа над почвата без едно листо. И двете се показаха по едно и също време едното расте бавно но другото много по-бавно. Надявам се някой да знае защо се получава така ще се радвам да споделите.
Прикачени файлове
B8652CEE-AEB5-40FA-97FC-C4AA605D87F2.jpeg
5858D8EA-2446-4A9D-9A90-5C0F1B21DF3A.png
SteemTosh
Градинар
Градинар
Мнения: 49
Регистриран на: 15 Май 2022, 00:24
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Seeds mafia са пълен майтап имам няколко семки от тях и съм ги пуснал ауто са но много от тяхното семе като цяло няма общо с другите бриидъри, според мен саксиите им са малки сложи ги в някакви 11л но са доста малки за 1 месец може и светлината да им е малко ако се издължават и стаблата не дебелеят защото в някакъв момент ще цъфнат а така малки няма да изкараш нищо
Reksiizqdematerqla
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 03 Авг 2022, 02:18

SteemTosh. Мерси ще ги сложа в по големи саксии и ще се пробвам да реша проблема със светлината. Гледал съм мнения за seedsmafia но избързах и поръчах от там. Нищо първи grow ми е и не съм налял много пари така че има място за грешки. Поръчал съм си нови семки от испански seedshop и съм сигурен че са надеждни. А тези ще ги гледам до край може и да излезне нещо.🍀
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Здравей, Reksiizqdematerqla

Растенията определено са МНОГО по-малки от нормалното, но това може да се дължи на много неща, като едно от първите е генетиката, а това че са от сиидмафия обяснява нещата. Второто е светлината, която видимо не им стига. Издължените стебла и малкото листа са признак за това, трябва да намериш начина да са на пряка слънчева светлина възможно най-дълго време. За домашно отглеждане без лампи не се препоръчват автомати, защото те изискват перфектни условия.
На този етап дори да смениш с по-голяма саксия няма да има ефект. Аз лично бих си поръчал хубави семена и избрал място с поне 8-10 часа пряка слънчева светлина, а на през стъкло/прозорец. Не са много нещата, които можеш да направиш, за да промениш нещо, а и да направиш няма да имат желания ефект. Това са автоматици и те живеят по 3 месеца, като вече е минал един и то най-важния.
Reksiizqdematerqla
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 03 Авг 2022, 02:18

WDScorpio. Благодаря за отговора ще направя всичко възможно да не повтарям тези грешки в следващия grow. Ще се пробвам да оправя нещата и с тези малчовци пък какво ще стане не знам.😃
Публикувай отговор

Обратно към “Лечебница за болни растения - Марихуана”