Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

PsychedelicGrysti

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Публикувай отговор
Семена марихуана
6krasko9
Градинар
Градинар
Мнения: 57
Регистриран на: 09 Яну 2020, 19:12
Has thanked: 12 times
Been thanked: 33 times

Здравейте психаделичната част на Гръсти!
Как сте?
Тази тема ще бъде полезна на всички, начинаещи и напреднали.

Тъй като малка част обществото се интересуват от психаделиците и тяхната сила, надявам хората да погледнат в тези неща и да се премахне стигмата около тях, но категорично не препоръчвам да се взимат от хората. Аз лично имам няколко трипа с ЛСД и един единствен с гъби- бяха 3 грама 😮
Чуствах се като космонавт в капсула, която се въртеше във всички посоки с хиляди километри в час. Е, и искам в/у това да се фокусира тази тема, върху ГЪБИТЕ.

В близкото бъдеще ще започна гроу на гъби и ще документирам тук,
но междувременно моля всички, които са имали опит с отглеждането в последните 1-2 години, моля да съобщят и да напишат по едно изречение за experience-a в отглеждането и взимането.

Благодаря ви.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1872 times

Здравей,

Отглеждането е изключително приятен и лесен процес, ако се спазват основните правила - Хигиена, топлина и влажност. Рядко може да се обърка нещо ако спазваш стриктно стъпките при отглеждане. За часове ги виждаш как от малка точица, израства голяма гъба, като разбра се до достигането на този момент си трябва търпение. Дори да не ги консумираш е много поучителен процес и си заслужава всички усилия. Колкото до консумацията... не е за всеки и трябва да се гледа с огромно уважение, защото качиш ли се на влака трябва да си изкараш цялото пътуване. Преживяването е строго индивидуално и всяко пътуване е различно, като едно може да бъде прекрасно, а друго адско. С дозата трябва да се внимава, защото има хора, които са свръх чувствително към псилоцибин или да станат такива след няколко трипа. Аз съм пример за това, като за последно от по-малко от 0.5г си изкарах един сравнително интензивен трип.
Съвет към всички: Ако никога не сте опитвали гъби и искате да опитате, започнете с не повече от 1г. сухи гъби. Задължително трябва да сте в добро настроение и приятна и позната обстановка без много хора.
arm11
Градинар
Градинар
Мнения: 23
Регистриран на: 29 Юни 2022, 17:59
Been thanked: 27 times

Здравейте,
деликатен въпрос, но има ли от къде в БГ да се купят готови за консумация гъби или поне кит-ове за отглеждането им. Доста чета и гледам и имам желание да опитам псилоцибин-а. Никога не съм употребявал ниакви опиати, даже алкохол не пия. Спротувам ежедневно т.е. в добро здраве и добро настроение съм :)
Благодаря предварително.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1872 times

arm11 написа: 02 Авг 2022, 12:06 Здравейте,
деликатен въпрос, но има ли от къде в БГ да се купят готови за консумация гъби или поне кит-ове за отглеждането им. Доста чета и гледам и имам желание да опитам псилоцибин-а. Никога не съм употребявал ниакви опиати, даже алкохол не пия. Спротувам ежедневно т.е. в добро здраве и добро настроение съм :)
Благодаря предварително.
100% има от къде да се купят готови за консумация, но изобщо не го препоръчвам, защото не знаеш какво взимаш. В България вече не се продават нито спори нито кит-ове за отглеждане, поръчват се основно от Нидерландия.
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

arm11 написа: 02 Авг 2022, 12:06 Здравейте,
деликатен въпрос, но има ли от къде в БГ да се купят готови за консумация гъби или поне кит-ове за отглеждането им. Доста чета и гледам и имам желание да опитам псилоцибин-а. Никога не съм употребявал ниакви опиати, даже алкохол не пия. Спротувам ежедневно т.е. в добро здраве и добро настроение съм :)
Благодаря предварително.
Купи си трюфели и пробвай микродозиране.
arm11
Градинар
Градинар
Мнения: 23
Регистриран на: 29 Юни 2022, 17:59
Been thanked: 27 times

WDScorpio написа: 02 Авг 2022, 23:38
arm11 написа: 02 Авг 2022, 12:06 Здравейте,
деликатен въпрос, но има ли от къде в БГ да се купят готови за консумация гъби или поне кит-ове за отглеждането им. Доста чета и гледам и имам желание да опитам псилоцибин-а. Никога не съм употребявал ниакви опиати, даже алкохол не пия. Спротувам ежедневно т.е. в добро здраве и добро настроение съм :)
Благодаря предварително.
100% има от къде да се купят готови за консумация, но изобщо не го препоръчвам, защото не знаеш какво взимаш. В България вече не се продават нито спори нито кит-ове за отглеждане, поръчват се основно от Нидерландия.
Знаете ли някой проверен сайт и за кой сорт да се оглеждам?
Благодаря!
arm11
Градинар
Градинар
Мнения: 23
Регистриран на: 29 Юни 2022, 17:59
Been thanked: 27 times

А проблем с доставката на трюфели има ли? Може ли да ги спрат на митницата?
6krasko9
Градинар
Градинар
Мнения: 57
Регистриран на: 09 Яну 2020, 19:12
Has thanked: 12 times
Been thanked: 33 times

Доколкото знам не ги спират на митницата, но тъй като никога не съм поръчвал трюфели не мога да съм сигурен. трюфели, както и спори продават тук https://www.magic-mushrooms-shop.com/
arm11
Градинар
Градинар
Мнения: 23
Регистриран на: 29 Юни 2022, 17:59
Been thanked: 27 times

Точно от там мисля да поръчам, обаче 25 евро доставка...
arm11
Градинар
Градинар
Мнения: 23
Регистриран на: 29 Юни 2022, 17:59
Been thanked: 27 times

Ами поръчах 3 пакета трюфели за 15 евро и доставка 25... Най-мразя така, ама какво да се прави... Ще пиша отзиви като дойдат.
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”