Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

PsychedelicGrysti

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Публикувай отговор
Семена марихуана
Lightblue
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Авг 2022, 21:17

arm11 написа: 16 Авг 2022, 20:44 Ами поръчах 3 пакета трюфели за 15 евро и доставка 25... Най-мразя така, ама какво да се прави... Ще пиша отзиви като дойдат.
Как става плащането? С карта дали е безопасно или трябва с крипто?
arm11
Градинар
Градинар
Мнения: 23
Регистриран на: 29 Юни 2022, 17:59
Been thanked: 27 times

Аз платих с крипто, но защото имам налични. Не виждам проблем да се плати с карта.
Psychonaut

Приятели имам въпрос към вас. Поръчах 3 vials със спори (B+ & Golden Teachers) , но не се замислих че е малко топличко навън и се чудя дали това няма да ги афектира по време на транспорта. Благодаря!
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

нищо им няма
KoletoG
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 12
Регистриран на: 17 Авг 2022, 22:45
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

arm11 написа: 13 Авг 2022, 23:03 А проблем с доставката на трюфели има ли? Може ли да ги спрат на митницата?
Аз съм си поръчвал 2 пъти трюфели от 2 различни нидерландски сайта и двата пъти се потях докато ги взимах 😂. Ппц могат да направят проблем, ама горе долу играеш на късмет.
arm11
Градинар
Градинар
Мнения: 23
Регистриран на: 29 Юни 2022, 17:59
Been thanked: 27 times

Ами те идват с DPD, които са партньори на Спиди и трябва да дойдат направо на адреса. Ще видим, ако са описани като трюфели, не би трябвало да направят проблем. Още не мога да ги преживея тия 25евро доставка, за поръчка 15евро... Следващата, ще е спори и кит.
arm11
Градинар
Градинар
Мнения: 23
Регистриран на: 29 Юни 2022, 17:59
Been thanked: 27 times

Този сайт познат ли е на някой? https://www.wholecelium.com/
Доставката до БГ е на доста прилична цена.
arm11
Градинар
Градинар
Мнения: 23
Регистриран на: 29 Юни 2022, 17:59
Been thanked: 27 times

Първо "брат" не съм ти някакъв мики маус или какъвто ви е жаргона там.
Второ очевидно съм я платил и мога да я платя още колкото пъти, ако се наложи.
Реално просто много мразя доставката да ми е по-скъпа в пъти от продукта, който купувам, без значение какъв е той.
Дали съм готов или не за нещо, "брат", няма как да знаеш.
Бъди здрав.
Psychonaut

arm11 написа: 19 Авг 2022, 13:36 Първо "брат" не съм ти някакъв мики маус или какъвто ви е жаргона там.
Второ очевидно съм я платил и мога да я платя още колкото пъти, ако се наложи.
Реално просто много мразя доставката да ми е по-скъпа в пъти от продукта, който купувам, без значение какъв е той.
Дали съм готов или не за нещо, "брат", няма как да знаеш.
Бъди здрав.
:lol: :lol: :lol:
6krasko9
Градинар
Градинар
Мнения: 57
Регистриран на: 09 Яну 2020, 19:12
Has thanked: 12 times
Been thanked: 33 times

Вместо да се карате, защо просто не видите, че имате обща тема и интереси. превърнете го в нещо позитивни , най-малкото нищо не постигате с този разговор само си вредите на себе си, като показвате колко сте интелигентни
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”