Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

миш В гората

Семена марихуана
Миш
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 13 Мар 2021, 09:43
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Goshkata1997 написа: 05 Авг 2022, 09:28 Здравей Миш, следя дневника ти. Много ми харесва как вървят момичетата.. вчера ходих при моите моми в гората, не бях ходил 2 седмици. Няма грам вода в реката но има влага.. почнали да да цъфтят, имаха поизсъхнали листа по надолу махнах ги и поръсих само с Бат гуано блоом без вода понеже няма.. има разни лияни, някои са се увили по цветята оставил съм ги да крепят... Дано изкарат само на влагата и дъждове ако има.. иначе и аз ще карам като теб, ще ги храня през две седмици без вода.. желая ти успех и дано има дъждове, извинявам се, ако съм те притеснил! Поздрави!
Здравей братле въобще не си ме притеснил :lol: нали сме тука да си помагаме тва е якото! :lol:
Ако твоите китки са високи да речем към два метра главния корен които отива перпендикулярно надолу трябва да е и той мин.2 метра (отвес) ;) така че пак зависи къде си ги посял но щом имаш увивни растения няма за какво да се притесняваш ,само гледай да им даваш повече ядене защото през пръстта на сухо без вода по трудно се усвоява и на по голямо разстояние от стеблото да ръсиш. За увивните както каза колегата задушават растежа,но след август месец като са големи вече растенията я пускам точно тази кукувичата ,само че я подвеждам по нависоко като целта първо я увивам за някое друго здраво като къпината и я пускам от средата на конопеното растение да върви нагоре доста здраво укрепва ако нямаш нищо друго под ръка и имаш време .жив и здрав и малко късмет и всичко ще се нареди
:weed:
Миш
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 13 Мар 2021, 09:43
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Здравейте и поздрави ,при мен горе долу е добре положението като изключим че времето ми е много малко за разходки в гората но на 15-20 дена успявам да ги посетя и да им обърна внимание :stone:
Да предупредя колегите които са тръгнали към градината да си вземат въдица или легенче за злато понеже ловният сезон започна и горите са пълни с всякакви типове най вече подивели убийци който задават всякакви въпроси! а като виждат рибар или златар за тях не представлявате интерес и повечето пъти се разминавате само с поздрав надявам се да съм бил полезен на някой , малко снимки :signw:
Прикачени файлове
IMG_20220814_091446019.jpg
IMG_20220814_092242398.jpg
IMG_20220814_093620662.jpg
IMG_20220814_093628152.jpg
IMG_20220814_093731711.jpg
Миш
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 13 Мар 2021, 09:43
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Здравейте да обновя малко снимки с дамите.положението не е розово всички са полегнали на някоя страна и ми беше трудно да ги вържа да не избягат но с малко късмет ще има за пушене :passj:
Прикачени файлове
IMG_20220912_135804458.jpg
IMG_20220912_133821503.jpg
IMG_20220912_133724308.jpg
IMG_20220912_133708088.jpg
IMG_20220912_133642679.jpg
IMG_20220912_124042407.jpg
IMG_20220912_123941119.jpg
IMG_20220912_120855603.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Миш написа: 14 Сеп 2022, 21:20 Здравейте да обновя малко снимки с дамите.положението не е розово всички са полегнали на някоя страна и ми беше трудно да ги вържа да не избягат но с малко късмет ще има за пушене :passj:
Няма как, големите глави искат подпиране. Мисли някакви колчета за да не ги загубиш, особенно сега като започнат да наливат.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

Миш написа: 14 Сеп 2022, 21:20 Здравейте да обновя малко снимки с дамите.положението не е розово всички са полегнали на някоя страна и ми беше трудно да ги вържа да не избягат но с малко късмет ще има за пушене :passj:
Здравей колега , можеш да си вземеш едно брадвенце и по път към градината да си резнеш някой друг кол и с малко мрежа за краставици стават добре нещата , може и някакви бамбукови колчета , бият на очи тия неща но вършат работа много зависи как си си направил градината.
Ето една снимка , ако мине една стабилна буря всичко може да падне на земята , ако не се вдигнат на време си мухлясват и много боли.
Поздрави.
Прикачени файлове
foto_no_exif (1).jpg
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Какво става с развитието ще има ли снимки от началото до края ?
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

Миш написа: 27 Юли 2022, 00:00 Здравейте приятели,досега не съм писал в форума но ви следя от 2012 ! Искам да изкажа благодарности на хората създали този портал към знание! Много ми помогнахте с усвояването на тази природна наука. :stone: продължавайте все така да развивате потенциала си ,на вас и на другите около вас!
Искам да споделя с вас моите дами :P
Всичко започна януари с купени семки от royal queen seeds-3 на брои сортовете са феминизирани 50/50 сатива индика .Бяха подложени на всякакви стресови ситуации докато уцеля правилния път за тяхното развитие от семки бебета до зрели майки и разбира се клонинги.Децата (клонингите) ги изкарах окончателно 1-7май но през това време ги бях калил здравата даже имаше случай нощната температура да пада под 5 градуса Целзий...ноооо оцеляха :lol:
При мен избора на място е първостепенно важно! Имам няколко критерия за това.
Най важния според мен е да оцеля правилното място където дамите да се развиват необезпокоявани от никого и сами да могат да си осигуряват естествените нужди от вода ,светлина за торенето вече помагам аз с каквото мога най често с Кристалон от серията според зависи от фазата на развитие. За избора на градина използвам долини на реки или горски извори където от години расте всякаква растителност,най вече потрябва да има коприва. Копривата изисква всички биологични нужди които има нужда и канабиса като подпочвена вода ,осветеност на мястото от слънчева светлина,и благоприятна почва ,лошото е че тези места или са торищата до някое село или са в дълбоката гора , до река където хора трудно преминават поради живия плет от растения най вече къпини и други ,но поради точно тези растения които всяка година угниват и попадат в почвата като тонове биологична маса с тяхна помощ успявам да запазя оптимални условия за развитие поне според мен де :lol: :shock:
До сега всички Мими- та се развиват добре като ходенето ми до тях е в месеца 2 пъти да оплевя и наторя като пътя до тях е 2часа отиване пеша през "нещото " пълно с змии и паяци ,коприва и трънаци ама е весело!:weed: :D
Ще ви държа в течение на случващото се при мен, поздрави !
[/quote



Здравей колега :) страшно хубаво си заглежда и мн се ентусиаризирам от подобни неща :) може ли да попитам какъв сорт са тия дами ! Успех и без гъсеници !
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”