Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Magic-mushrooms shop активен ли е още!

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Семена марихуана
Vacata22
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Юли 2022, 22:23

Здравейте!
Преди известно време попаднах на форума и прочетох някои от теми писани в него. Прочетох някои от тях писано от WDScorpio и firstcitizen и се запалих по идеята да се пробвам. Поръчах си грол кит magic-mushrooms shop и понеже съм нов в занаята започнаха да ми минават всякакви мисли :lol: . Може и да е малко късно за подобен въпрос, но сайтът опе ли е активен. Ако да има ли варианти за промяна на поръчка, възстановяване на сума и изобщо всякаква подобна информация би ми била полезна.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1873 times

Vacata22 написа: 14 Юли 2022, 22:29 Здравейте!
Преди известно време попаднах на форума и прочетох някои от теми писани в него. Прочетох някои от тях писано от WDScorpio и firstcitizen и се запалих по идеята да се пробвам. Поръчах си грол кит magic-mushrooms shop и понеже съм нов в занаята започнаха да ми минават всякакви мисли :lol: . Може и да е малко късно за подобен въпрос, но сайтът опе ли е активен. Ако да има ли варианти за промяна на поръчка, възстановяване на сума и изобщо всякаква подобна информация би ми била полезна.
Здравей,

Сайта няма причина да не работи. Пиши директно на съпорта и провери дали е възможно някаква промяна.
vacata
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Авг 2021, 18:32

WDScorpio написа: 15 Юли 2022, 12:57
Vacata22 написа: 14 Юли 2022, 22:29 Здравейте!
Преди известно време попаднах на форума и прочетох някои от теми писани в него. Прочетох някои от тях писано от WDScorpio и firstcitizen и се запалих по идеята да се пробвам. Поръчах си грол кит magic-mushrooms shop и понеже съм нов в занаята започнаха да ми минават всякакви мисли :lol: . Може и да е малко късно за подобен въпрос, но сайтът опе ли е активен. Ако да има ли варианти за промяна на поръчка, възстановяване на сума и изобщо всякаква подобна информация би ми била полезна.
Здравей,

Сайта няма причина да не работи. Пиши директно на съпорта и провери дали е възможно някаква промяна.
Убедих се. Евала на съпорта беше 6. Помогна ми да сменя пратката без проблеми.
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”