Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

❗️❗️❗️ВАЖНО❗️❗️❗️Започват масови проверки по пътищата за шофиране по въздействие на наркотици

Всичко останало
Семена марихуана
SteemTosh
Градинар
Градинар
Мнения: 49
Регистриран на: 15 Май 2022, 00:24
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Започват масови проверки за шофиране под въздействието на наркотични вещества. Ние отново сме с "най-късата клечка" с дрегери отчитащи пушене на трева седмици назад във времето без каквито и да е стойности за установена концентрация на THC, както е при алкохола с промилите. За съжаление дрегерите не установяват реалните и редовни нарушители и "джигити" по пътищата и корупцията, която им позволява да се измъкват безнаказано. Така отново виждаме как мерките се затягат, но тези мерки имат малко общо с целите, а именно - установяване и наказания за джигитите, редовните нарушители, превишената скорост, която реално убива и диференцирана (по-скъпа) гражданска отговорност за "рецидивистите" по пътищата. Отново ще гледаме прах в очите, по-голяма корупция и още много невинно набедени, осъдени, останали без работа и със съсипани животи. Последните може да са пушили седмици назад във времето, може да са взели и лекарства, които дрегерите отчитат, като дрога. От въвеждането на дрегерите за наркотици, жертвите на пътни произшествия са се увеличили значително.
Аватар
GGc,NeaR
Градинар
Градинар
Мнения: 37
Регистриран на: 11 Май 2022, 22:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 83 times

Много тъпо ,че тия дръг тестове връщат много назад ,трябва да е за последните 24 часа примерно. Аз съм пушил примерно преди 3-4 дни ,уикенда примерно,тръгвам на път с колегите,аз шофирам ,спират ме за проверка и съм положителен,но не съм под влияние на нищо... ходи се оправяй...

Ако трябва да направим аналогия с алкхола,там не връщат примерно 3 4 седмици назад,разбирам ,че алкохола е легален ,другите неща не са,но
за една трева да ми вземат книжката за 2 години и глоба от 2 хилки (при положение ,че откажа теста,което е най-добрия вариант ,ако се знам ,че съм пушил)
почвам да се замислям дали си струва.
SteemTosh
Градинар
Градинар
Мнения: 49
Регистриран на: 15 Май 2022, 00:24
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Тъпото в цялата работа е, че акцията Семерджиев ще са потърпевши употребилите, а не под влияние хора друг чек 5000 е извън всякаква точност и е описано от призводителя вижте и темите на либерта 420 нека всички заедно тук намерим решение както е в цяла Европа с тестовете да не кажа че там са до 6часа след пушене
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Точно щях да пиша такава тема.
В момента хващат по на 140 човека на час за употреба! (Вътрешна информация)
Жабруете с Кислородна вода 3% преди да се качите зад волана!
SteemTosh
Градинар
Градинар
Мнения: 49
Регистриран на: 15 Май 2022, 00:24
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Добра устна хигиена поне 2 пъти на ден миене на зъбите 3% кислородна вода жабурене без поглъщане ползвайте вода за уста след всяко миене преди кислородната Листерин и поне изчаквайте 3часа преси протокола и да се качите
Ако някой други има какво да сподели са каже

https://liberty420.org/2019/04/03/mohno_acab/
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

ПР и показност, нищо повече.... + статистика и отчитане на дейност. Кои ще изгорят, няма да са тия с джиповете за по 200-300 бона, а ще са тези - куриерът изпил хапче за глава, за да си изкара смяната, отговорните водачи, изчакали няколко дни след като са пушили да се качат зад волана и т.н. Излиза ти положителен теста, пишат те по медиите, претарашват ти жилището, уронват ти авторитета, мотаят те половин година с кръвната проба, излиза ти отрицателна, това е за съд бе хора, а тея дето са писали статията, после съобщават ли, че кръвната проба е излязла отрицателна......
И после вадят ли те от статистиката?
Лошото, е че такива случаи се използват срещу нашата кауза - легализацията на конопа. Разни морални капацитети като "д-р" Любенова, извъртат нещата срещу конопа(удобно се забравя, че водачът е употребил няколко вида синтетични наркотици).
Колкото до тестовете, изписал съм доста в раздела за тях и в други теми, пак ги прочетете.
Проверки по холандски модел, с български полицаи, паднах от коня :) Алеко Константинов го е написал много точно и продължава да е актуално: "Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец"
И пак ви казвам пазете се!
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Изправени сме пред най-голямата каскада от кризи, която светът някога е виждал и най-лошото е, че не можем да направим нищо.

Политиката към конопа със сегашното правителство няма да се промени до момента, когато не се появи човек от управляващите, който да се бори за това. До тогава, ще си лаламе из интернета или на протести, и както виждаме това не променя абсолютно нищо.
Докато дочакаме така мечтаният момент, в който политиката към конопа ще се промени, ще трябва да продължаваме да се крием и да се пазим МНОГО.

ПП Управлението на МПС под въздействието на каквито и да били субстанции е недопустимо. Набийте си малко акъл в напушените глави и спрете да рискувате вашият живот и този на хората около вас.
SteemTosh
Градинар
Градинар
Мнения: 49
Регистриран на: 15 Май 2022, 00:24
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Много съм съгласен с казаното от теб по въздействието на опиати, а сега идва въпроса в събота ако изпия 7 мастики и ме спрът в вторник аз употребил ли съм или съм под въздейстие ето тук е тънката линия
Публикувай отговор