Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Фърст Аутдоор

Семена марихуана
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Здравейте колеги. Начетох се и правих грешки 2 години и най накрая тази година е първият ми Аутдоор.

Началото на май изкарах разсада който беше сложен на прозореца от март месец края.
Изкопах 50 литрови дупки и върнах същата пръст обратно. Общо 10 китки в две градини по 5. Видовете са blue gelat 41 и monster Eva от сиидсман. За момента са близо по около метър. 8 от 10 ропирани, като някои по два пъти. Поливам с микробтима притект, тор от чкч и птича тор, като редувам през седмица. От време на време и малко амониева селитра. Пръскам с НИМ азал против буби и Мезурол сини гранули. Притеснявам се да кача снимки, за да не ми проследят локацията.. дали е напълно безопасно ..Поздрави!
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Избрах този сорт Монстер Ева, защото пише че е за начинаещи и ражда повече. Целта ми е повече реколта. От 80% ще правя масло за мой болен приятел вместо да копува боклуци от София за луди пари, ще му го дам безплатно .. не съм правил масло, знам че и листата се ползват нали? Останалите 20% ще са за лична консумация.. доста дръпнаха от течната птича тор, но тя свърши и от никъде по магазините не намирам.. и така колеги.. дано ни е успешна и безаварийна годината!
Аватар
GGc,NeaR
Градинар
Градинар
Мнения: 37
Регистриран на: 11 Май 2022, 22:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 83 times

Когато качваш снимки първо ги прекарай тук така изтириваш всички данни ,които са оставени от телефона ти включително локацията ,дори да си я оставил активна.
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Гелатото не е топнато и нещо го яде.. двата е висока метър и мисля че върви добре.. поздрави !
Прикачени файлове
Blue gelAto 41
Blue gelAto 41
Monster eva
Monster eva
Monster Eva
Monster Eva
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”