Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Какво ще направят?

Цялата важна информация на едно място
Семена марихуана
1vupros
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 25 Юни 2022, 22:15

Здравейте приятели!
Преди няколко дни, мой приятел ми звънна и ми каза -"токущо ми правиха тараш на 2те къщи, ако имаш нещо го изхвърляй бързо някъде". И аз това и направих, имах едно малко бурканче с 10 грама коз вътре и излязох от нас и го хвърлих в първите по големи храсти който видях, но 2 часа по късно отидох да си го взема и него го нямаше, а на следващия ден дори беше почистено от храсти и боклуци които имаше там, че дори и малки дръвчета бяха изрязани (изчистено до пръст), това ме навява на мисълта, че е търсено още, но ако е някой обикновен човек немисля че ще чисти толкова много там.
Мисля че човека който жиьее в къщата отсреща ме е видял да го хвърлям и е отишъл взел го е и го е предал в полицията, а след това те са изчистили за да търсят още.
Та след като този ме е видял, че аз го хвърлям и по бурканчето има мой отпечатъци, какво ще направят куките?
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 919
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1869 times

Абсолютно нищо!
За да стане нещо, трябва да те хванат на "местопрестъплението". Не може някой да каже "Пешо си хвърли тревата е тук, ходете го арестувайте" нещата просто не работят така.
За да са влезли в твоя приятел те са имали сигнал и то сериозен. Въпреки всичко е хубаво да се въздържаш от носене на незаконни вещества в теб докато си навън и също е хубаво ако имаш у вас, да е МНОГО, МНОГО добре скрито.

Можеш да спиш спокойно.
1vupros
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 25 Юни 2022, 22:15

Благодаря за бързия отговор, найстина ми олекна, но все пак по бурканчето има мой отпечатъци и са видели че аз го хвърлям
1vupros
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 25 Юни 2022, 22:15

а й това ми беше всичкото, нямам нито вкъщи, нито в мен като излизам
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

1vupros написа: 25 Юни 2022, 23:35 Благодаря за бързия отговор, найстина ми олекна, но все пак по бурканчето има мой отпечатъци и са видели че аз го хвърлям
Виж сега не те знам от кой край си но по моя, от Криминалистична лаборатория не се славят особена кадърност, тъй че си отдъхни, проверено, хващам една стъклена чаша, дъхвам й виждат се отпечатъците ми , давам я веднага на "капацитета" :D , ръси я там с някакви прахове, търка я с четка, търка, търка и не можа да ми ги снеме....Сам си прави изводите.
1vupros
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 25 Юни 2022, 22:15

FikiStoraro написа: 26 Юни 2022, 13:41
1vupros написа: 25 Юни 2022, 23:35 Благодаря за бързия отговор, найстина ми олекна, но все пак по бурканчето има мой отпечатъци и са видели че аз го хвърлям
Виж сега не те знам от кой край си но по моя, от Криминалистична лаборатория не се славят особена кадърност, тъй че си отдъхни, проверено, хващам една стъклена чаша, дъхвам й виждат се отпечатъците ми , давам я веднага на "капацитета" :D , ръси я там с някакви прахове, търка я с четка, търка, търка и не можа да ми ги снеме....Сам си прави изводите.
и аз съм от малко градче, но те могат да го пратят в София за снемане на отпечатъци, съмнява ме за 10 грама да ангажират толкова хора, но знае ли човек
1vupros
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 25 Юни 2022, 22:15

Моето притеснение е да не дойдат у нас и да ми го подхвърлят това бурканче. И аз като кажа това не е мое те ще кажат няма проблем ще го пратим за отпечатъци
1vupros
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 25 Юни 2022, 22:15

Ами аз нямам криминално досие, не съм съден, чист съм като момина сълза, но голяма грешка направих с това бурканче... То колко време горе долу се чака за тази прокурорска заповед, за да знам след колко време ще мога да бъда спокоен
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

1vupros написа: 26 Юни 2022, 21:41 Моето притеснение е да не дойдат у нас и да ми го подхвърлят това бурканче. И аз като кажа това не е мое те ще кажат няма проблем ще го пратим за отпечатъци
След ден не могат да се свалят отпечатъци. Преди време бяха ни бяха обрали в нас и когато идваха полицаи, казаха че отпечатъци след 24 часа, много трудно могат да се вземат, дишай спокойно.
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”