Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Vetrushka Outdoor 2022

Семена марихуана
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте колеги, вчера приключихме външната градинка, сега вече ми е по спокойно. Може би това ще ми е и последният outoor, поне докато нещата в милата ни Родина не се оправят. Писна ми да залягам по храсти, да се крия от разни самолети, които минават на 30 метра над мен, да се чудя после как да прекарам на 40 км. Мястото е хубаво, но има нужда от много голямо прочистване на дърветата, много израснаха и вече правят много сянка. Между другото, това е 5-та успешна година на това място. Смятам да продължа само Indoor за напред.
Вчера прибрах останалите две растения Blue Ice OG и The White OG, както и малкото Gelat OG. Бялото Ог почти цялото беше мухлясало, в тази дупка миналата година ми беше Chem Lem, той също беше мухлясал почти целия. Ще си прегледам и старите дневници да видя как беше преди това, но намирам някаква връзка. Той е най - близо до страничната растителност и дупката му е под наклон и се опира в земята.
След, като ги изсуша, ще споделя какъв резултата, но е някъде около 500-600 грама най - много от всички растения.
Пускам снимка и на импровизираната сушилня. Стара ракла, която не се ползва и чака да бъде изхвърлена, реших да ползвам за сушилня. Там ги бях наредил и тези от Indoora, за да си запазя палатката активна, а де не суша в нея.


Blue Ice OG
Blue Ice Og.jpg
Blue Ice Og2.jpg
Blue Ice Og3.jpg
The White OG
TheWhiteOg.jpg
TheWhiteOg2.jpg
TheWhiteOg3.jpg
all.jpg
susgene.jpg
susgene2.jpg
NewHobby
Градинар
Градинар
Мнения: 26
Регистриран на: 23 Сеп 2021, 21:33
Has thanked: 33 times
Been thanked: 14 times

Vetrushka написа: 24 Авг 2022, 22:26 Здравейте колеги, по честото ходене си казва своето. От предния ъп съм ходил два пъти, най вече заради бурното време и съм пръскал и поливал всеки път с полезните бактерии. Като, че ли се стопира процеса и няма нови поражения, но ще видим.
Цъфна и Black Sugar, White og все още се чуди, но май расте повече на широко от колкото на високо :)
Galet-a си мисля, че са го налазили корени от близките дървета и затова изглежда все да е гладен. Така бяха преди и големите дупки, докато не започна да слагам найлон, да им преча да влизат.

Blue Ice Og
Blue Ice Og.jpg
Blue Ice Og2.jpg
Blue Ice Og3.jpg

Critical Purple Kush
Critical Purple Kush.jpg
Critical Purple Kush2.jpg

Black Shugar
Black Sugar.jpg
Black Sugar2.jpg

The White OG
The White Og.jpg
The White Og2.jpg

Gelat Og
Galet Og.jpg
Galet Og2.jpg

all.jpg
Здравей, може ли да споделиш повече от осно полезните бактерии, с които пръскаш и поливаш ? Мерси
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Vetrushka написа: 06 Ное 2022, 20:32 Здравейте колеги, вчера приключихме външната градинка, сега вече ми е по спокойно. Може би това ще ми е и последният outoor, поне докато нещата в милата ни Родина не се оправят. Писна ми да залягам по храсти, да се крия от разни самолети, които минават на 30 метра над мен, да се чудя после как да прекарам на 40 км. Мястото е хубаво, но има нужда от много голямо прочистване на дърветата, много израснаха и вече правят много сянка. Между другото, това е 5-та успешна година на това място. Смятам да продължа само Indoor за напред.
Вчера прибрах останалите две растения Blue Ice OG и The White OG, както и малкото Gelat OG. Бялото Ог почти цялото беше мухлясало, в тази дупка миналата година ми беше Chem Lem, той също беше мухлясал почти целия. Ще си прегледам и старите дневници да видя как беше преди това, но намирам някаква връзка. Той е най - близо до страничната растителност и дупката му е под наклон и се опира в земята.
След, като ги изсуша, ще споделя какъв резултата, но е някъде около 500-600 грама най - много от всички растения.
Пускам снимка и на импровизираната сушилня. Стара ракла, която не се ползва и чака да бъде изхвърлена, реших да ползвам за сушилня. Там ги бях наредил и тези от Indoora, за да си запазя палатката активна, а де не суша в нея.


Blue Ice OG
Blue Ice Og.jpg
Blue Ice Og2.jpg
Blue Ice Og3.jpg

The White OG
TheWhiteOg.jpg
TheWhiteOg2.jpg
TheWhiteOg3.jpg

all.jpg

susgene.jpg
susgene2.jpg
Честито! А бялото ОГ смело на екстракти, барабар с квото има там по сдухано!
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

NewHobby написа: 06 Ное 2022, 23:52
Vetrushka написа: 24 Авг 2022, 22:26 Здравейте колеги, по честото ходене си казва своето. От предния ъп съм ходил два пъти, най вече заради бурното време и съм пръскал и поливал всеки път с полезните бактерии. Като, че ли се стопира процеса и няма нови поражения, но ще видим.
Цъфна и Black Sugar, White og все още се чуди, но май расте повече на широко от колкото на високо :)
Galet-a си мисля, че са го налазили корени от близките дървета и затова изглежда все да е гладен. Така бяха преди и големите дупки, докато не започна да слагам найлон, да им преча да влизат.

Blue Ice Og
Blue Ice Og.jpg
Blue Ice Og2.jpg
Blue Ice Og3.jpg

Critical Purple Kush
Critical Purple Kush.jpg
Critical Purple Kush2.jpg

Black Shugar
Black Sugar.jpg
Black Sugar2.jpg

The White OG
The White Og.jpg
The White Og2.jpg

Gelat Og
Galet Og.jpg
Galet Og2.jpg

all.jpg
Здравей, може ли да споделиш повече от осно полезните бактерии, с които пръскаш и поливаш ? Мерси
Ползвам този препарат, както от същия и още 2 вида, но те са различните фази на развитие. До колкото четох обаче, тези бактерии не са активни когато на вън захладнее и температурите паднат под 10 градуса. Може би изобщо нямат никакъв ефект, тепърва ще проуча още нещата.

https://nest-m.bg/bg-product-details-mi ... otect.html


FikiStoraro написа: 07 Ное 2022, 01:47
Vetrushka написа: 06 Ное 2022, 20:32 Здравейте колеги, вчера приключихме външната градинка, сега вече ми е по спокойно. Може би това ще ми е и последният outoor, поне докато нещата в милата ни Родина не се оправят. Писна ми да залягам по храсти, да се крия от разни самолети, които минават на 30 метра над мен, да се чудя после как да прекарам на 40 км. Мястото е хубаво, но има нужда от много голямо прочистване на дърветата, много израснаха и вече правят много сянка. Между другото, това е 5-та успешна година на това място. Смятам да продължа само Indoor за напред.
Вчера прибрах останалите две растения Blue Ice OG и The White OG, както и малкото Gelat OG. Бялото Ог почти цялото беше мухлясало, в тази дупка миналата година ми беше Chem Lem, той също беше мухлясал почти целия. Ще си прегледам и старите дневници да видя как беше преди това, но намирам някаква връзка. Той е най - близо до страничната растителност и дупката му е под наклон и се опира в земята.
След, като ги изсуша, ще споделя какъв резултата, но е някъде около 500-600 грама най - много от всички растения.
Пускам снимка и на импровизираната сушилня. Стара ракла, която не се ползва и чака да бъде изхвърлена, реших да ползвам за сушилня. Там ги бях наредил и тези от Indoora, за да си запазя палатката активна, а де не суша в нея.


Blue Ice OG
Blue Ice Og.jpg
Blue Ice Og2.jpg
Blue Ice Og3.jpg

The White OG
TheWhiteOg.jpg
TheWhiteOg2.jpg
TheWhiteOg3.jpg

all.jpg

susgene.jpg
susgene2.jpg
Честито! А бялото ОГ смело на екстракти, барабар с квото има там по сдухано!
Всичко съм махнал, можех да запазя нещо по читаво но мухъла не го харесвам изобщо.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Честито! И да, аутдора в ничия земя и най-вече под страх е затормозяващ. Аз имам безкрайни ресурси за хубави аутдори, а също клечах като шматка по някакви храсти в нищото. Но ми даде практика поне, видях сто различни начина на прецакване на цветята. 😆И мога да кажа, че почти нито веднъж не видях максимума на дадените сортове с този начин на гледане.
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

Vetrushka написа: 22 Юни 2022, 23:14 Здравейте колеги, тази година по независещи от мен причини не успях да стартирам сезона нормално. Тъкмо ще видим какво може да се направи в сравнително късния старт.
Тази година, едва преди 2 седмици отидох за първи път до градинката. Всичко така беше обрасло, че не се виждаше къде са дупките. Толкова много нова растителност, целия бях в драскотини от храстите и дърветата по пътя. От тогава ходих още 2 пъти, за да си пренеса нещата, които ще ползвам. Все още не са подготвени всички дупки. Тази година ще гледам 5 растения, 4 са в големите дупки (160-200 литра) и 1 ще сложа в малка 50 литра.
Тази година не съм наблягал на много храна в началото, последните години в началото им идва малко нанагорно и този път реших на по бедна почва.
Към старата почва, добавих по 40 литра ЧКЧ и 1 кг Bad Guano, също така слагам и по 2 тухли кокос с цел, да не седи много сбита почвата.

Днес извадих първите две растения, Blue Ice Og в голямата и Galet Og в малката дупка. Полял съм с микробтима протект 2мл./ литър с 40 литра голямата и 10 литра малката дупка. Растенията са напръскани с Нийм Азал и за сега е това. Ще се опитам до края на седмицата извадя още някое растение.
На първата снимка се вижда, какво беше положението преди 2 седмици :)

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Blue Ice Og
Blue Ice Og 1.jpg
Blue Ice Og 2.jpg

Galet Og
Galet OG 1.jpg
Galet Og2.jpg


Колега здравей )))) може ли да обясниш за найлона в дупката и как точно се поставя ...предполагам само дренаж,,,тоест само по стените а в основата няма найлон или бъркам . благодаря и вс добро ))))
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравей, точно така само отстрани е найлона, дъното е свободно. Аз го правя, понеже корените от близката растителност влизат в дупката и изяждат всичко.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”