Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СВОБОДА ЗА КОНОПА

Цялата важна информация на едно място

Ще дойдете ли на Протеста Свобода за Конопа / Голямото Напушване ?

Анкетата свършва на 22 Апр 2019, 10:45

Да, защото подкрепям каузата
4
100%
Искам да дойда, но нямам възможност.
0
Няма гласували
Не!
0
Няма гласували
Искам да дойда, но се притеснявам.
0
Няма гласували
 
Общо гласове: 4
Семена марихуана
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

На мен много ми е интересно колко човека ще отидат от форума. Аз да си призная, до сега не съм ходил, но тази година ще съм там, поне с 2-3 човека. Наистина трябва да направим нещо, трябва да се размърдаме, защото не може да продължава по този начин. Искрено се надявам тази година да се съберем повече хора, от колкото всичките пъти взети заедно до сега.
Въпреки всичко аз много скептично настроен, не заради друго, а защото хората ги е страх. Около мен има поне 10-15 човека които пушат, ако не всеки ден, то всяка седмица. От тях повече от половината ми отказаха, защо можели да ги видят по телевизията. С това мислене, няма да се оправим никога, трябва да направим нещо, трябва да се събудим защото ще продължават да ни мачкат и да развалят човешки животи заради една билка. Затова се надявам колкото се може повече хора да отидем и да запалим в 16:20, трябва да видят колко много хора сме.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Аз не се притеснявам,но за съжаление всеки път ,когато има протест аз имам работа извън града и това е всеки път,може би и сега щее така,защото точно по това време имам много работа на село,а и с това садене:(Надявам се да съм си там,но не се знае и много ще ме е яд ако и сега го изпусна:(А и искам да ви видя!:)
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Утре имаме празник :))))

Моля да споделяте информация за събитието и да шумите за него колкото можете. Това е изключително важно за Свободата на Конопа! Ако искате промяна вие трябва да сте тази промяна.

Аз ще съм на площада.
User
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 06 Фев 2019, 11:10
Has thanked: 23 times
Been thanked: 16 times

Хора кажете бяхте ли, как мина?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Бяхме,екстра мина,трябва по-често да се прави:)Жалко,че беше толкова кратко и жалко,че с никого не можах да си полафя от останалите колеги на живо:)Да ги питам аз тях!:D
Аватар
ManuGinobili
Градинар
Градинар
Мнения: 52
Регистриран на: 19 Юли 2019, 17:47
Has thanked: 39 times
Been thanked: 86 times

echo105 написа: 05 Сеп 2019, 10:56 Времето за легализация ще дойде, когато хората осъзнаят, че това е безплатно, без негативни странични ефекти лекарство, което може да помогне на най-изстрадалите и болни хора. Съчувствие към хора в нужда - това е ключа.
Не. Абсолютно грешно мислене.

Марихуана трябва да е легална, защото е въпрос на лична свобода да правиш това което прецениш за добре, стига да не пречиш на околните.

Бирата не е лекарство без странични ефекти, което може да помогне на всеки болен (между другото и марихуаната не е) и въпреки всичко е легална.

Всеки след 18 си носи отгворност за собствените действия.

Просто в тъпата ви държава по-голяма част от хората са малоумни, озверели, гладни боклуци и дали ше са гейове, пушачи на коз,мюсюлмани бягащи от война, цигани, или по-принцип който и да е дето да е малко по-различен от Ганьо дето се кефи на слави трифонов е проблем.

Аз съм против "МАРШ ЗА ТРЕВА", аз съм за "КУР ЗА БЪЛГАРИТЕ" събиране
wefelwel
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 17 Май 2019, 13:53
Has thanked: 75 times
Been thanked: 65 times

ManuGinobili написа: 05 Сеп 2019, 14:17
echo105 написа: 05 Сеп 2019, 10:56 Времето за легализация ще дойде, когато хората осъзнаят, че това е безплатно, без негативни странични ефекти лекарство, което може да помогне на най-изстрадалите и болни хора. Съчувствие към хора в нужда - това е ключа.
Не. Абсолютно грешно мислене.

Марихуана трябва да е легална, защото е въпрос на лична свобода да правиш това което прецениш за добре, стига да не пречиш на околните.

Бирата не е лекарство без странични ефекти, което може да помогне на всеки болен (между другото и марихуаната не е) и въпреки всичко е легална.

Всеки след 18 си носи отгворност за собствените действия.

Просто в тъпата ви държава по-голяма част от хората са малоумни, озверели, гладни боклуци и дали ше са гейове, пушачи на коз,мюсюлмани бягащи от война, цигани, или по-принцип който и да е дето да е малко по-различен от Ганьо дето се кефи на слави трифонов е проблем.

Аз съм против "МАРШ ЗА ТРЕВА", аз съм за "КУР ЗА БЪЛГАРИТЕ" събиране

Като я написа тая простотия върна ли се да я прочетеш, че няма никакъв смисъл..даже не знам ще си разбереш ли нещо. По-думите ти съдя и си личи, че си много бъгнат не знам какво друсаш, но не ти се отразява добре. Не пиши глупости да не го ядеш тоя кур ти!
Аватар
ManuGinobili
Градинар
Градинар
Мнения: 52
Регистриран на: 19 Юли 2019, 17:47
Has thanked: 39 times
Been thanked: 86 times

кажи Ганьо, кфо се обиди дебм.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

ManuGinobili и в твоят grow дневник пишеш странни неща понякога което е ок, всеки изчатква от време на време.
Има ли конкретна причина да нападаш хората толкова агресивно тук?
Този форум е за да си помагаме, а не да се заплашваме и обиждаме !
Какво ще научиш от интернет провокации с хора които никога няма да видиш ?
Ego Is the Enemy - Book by Ryan Holiday е отилчна книга която можеш да прочетеш.
Последно промяна от Sofia Cannabis на 06 Сеп 2019, 05:11, променено общо 2 пъти.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
ManuGinobili
Градинар
Градинар
Мнения: 52
Регистриран на: 19 Юли 2019, 17:47
Has thanked: 39 times
Been thanked: 86 times

echo105 написа: 05 Сеп 2019, 18:09 Като изключим злъч-та която изля :) Manu благодаря за допълнението. И "защото е въпрос на лична свобода да правиш това което прецениш за добре, стига да не пречиш на околните".
Може ли да коментираш, защо не си съгласен с това "безплатно, без негативни странични ефекти лекарство, което може да помогне на най-изстрадалите и болни хора." ?
Ами просто не си прав, приятелю.

Коза има негативни странични ефекти, има и пристрастяване. Аз пуша от 15 години всеки ден. Като нямам коз, ми трябва коз. Прекомерната употребва може да доведе до загуба на мотивация, а също така има и болести свързани с корема, които се отключват от много тхц. https://en.wikipedia.org/wiki/Cannabino ... s_syndrome Това е абсолютно нищо сравнение с демиджа който ти вкарва алкохола, но са си ефекти.

Коза не може да помогне на всички и особено на най-изстрадалите хора. Това, че действа положително при теб и мен е супер, но всеки има приятели, които марихуаната им разказва играта на психиката. Един приятел си помисли че се опитваме да го убием веднъж, защото го бяхме напушили и той си мислеше че сърцето му спира.

Дали помага коза при много болести - да със сигурност, но не е нещо което помага при всички случаи, още повече най-тежки.

Коза трябва да е легален, защото е въпрос на лична свобода ти да правиш каквото си искаш с тялото си стига да не пречиш на някой друг. Логично е. Трябва ли да забраним алкохола само защото убива по десетки хиляди хора годишно? Не, защото въпреки че алкохолизма си е болест, все пак хората си носят отговорността за самите себе си.

И тук идваме на другата тема, по която някой се разчувстваха.

България е най-бедната държава в ЕС, разговорите в БГ обществото са на нивото на най-малоумните частици от обществото, на които им личи че са отгледани в чалга и пост-комунизъм. Шанса да си с нормална ценностна система и да си роден в някой преебан град на България е нищожен. Защото живота ти е на ниво оцеляване. Поколение след поколение, кой от кой по-мързелив от другия, с все по-малък шанс да направиш нещо смислено.

Отворете вестник, книга, каквото и да е написано на български и ще разберете че нещата които интересуват българите са леко спрели. Вижте коментирате под новинарските страници хората още си играят на про-американци и про-руснаци 30 години след берлинската стена. Вижте ги хората дето си купуват картончета със зодии и ги търкат, вижте ги хората дето работят за по 500 евро на месец, за два чифта маратонки. Това са хора, които знаят всичко - кой ше ги оправи, коя е правилната партия, кой е правилния протест, кой е педераст, кой е негър, кой е джендър и кой е наркоман.

И никой не иска да си признае че е прост, гладен, мързелив и малоумен. Все едно не е очевидно. Аре стига бе копеле, са някой неща може да не са приятни за четене, ама са си истина.
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”