Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СВОБОДА ЗА КОНОПА

Цялата важна информация на едно място

Ще дойдете ли на Протеста Свобода за Конопа / Голямото Напушване ?

Анкетата свършва на 22 Апр 2019, 10:45

Да, защото подкрепям каузата
4
100%
Искам да дойда, но нямам възможност.
0
Няма гласували
Не!
0
Няма гласували
Искам да дойда, но се притеснявам.
0
Няма гласували
 
Общо гласове: 4
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Дойде време за действия. До кога гражданите ще ги е страх за свободата си докато се опитват да се лекуват (да оцелеят). Законите ни убиват буквално и метафорично. Буквално ЗАКОНА ни лишава от правото ни да се лекуваме. При това да се лекуваме натурално и ефикасно чрез натуралната геометрия на лечебните растенията. В същото време този ЗАКОН поставя на риск свободата и заплашва със затвор всеки които е решил да се лекува по този натурален начин с билката Канабис / Марихуана/ Коноп/ Гръсти. До кога ще е така? Още 50-100 години? Вече има доказателства, че КОНОПА ЛЕКУВА. Доказателства постигнати чрез изследвания и наблюдения от лекари и учени в Израел, Канада, САЩ, Испания, Германия и много други държави, в ключително наскоро (2018 година) в България излезе становище на годишна болнична фармация издадено от Катедра по Фармакология, Токсикология и Фармакотерапия, Фармацевтичен факултет, МУ-София, Медицински Колеж, МУ-Плевен , че има приложение на Канабиноидите в борбата с онкологичните заболявания. Нужно ли е да чакаме още 50-100 години докато на нашите им светнат лампите, че по цевилизованият Свят се лекуват с Коноп.

Всяко бездействие от страна на нашите политици и администрация реално обрича български граждани на смърт, мъка, бокла, страх и затвор. До кога ще го оставяме да извършват тези престъпления? До кога ще им позволяваме да ни мачкат, тормозят и убиват?! Тяхното време на страх и терор свърши! Дойде ново време, време на смелост, време на промяна към по-добро, време в което се борим за Свободата си, за Живота си и за правата си.

Стига приказки, Време е за действия. Време е да покажем колко сме много.(колко много хора искат Свобода за Конопа) Да покажем колко сме силни и че се подкрепяме, че сме единни. Писна ни да ни разделят и владеят, писна ни да ни делят на червени, сини, зелени и пембени, защото ние сме ЕДИН НАРОД, ЕДНА ДЪРЖАВА с Една Душа! Нека им покажем, че Обединението прави Силата! Нека излезем и отстояваме правата си и се борим за СВОБОДАТА СИ и ЖИВОТА СИ! Нека покажем, колко много хора искат СВОБОДА ЗА КОНОПА.

Целият екип на Гръсти ( Grysti ) подкрепя Свободата за Конопа и свободното правото на избор човек да се лекува както иска.
Всеки които е за Свобода за Конопа нека дойде на 20.04 (20 април) в 16:20 пред Площад Народно Събрание. Нека доведе с него колкото може повече хора, които са за каузата. (примерно аз имам мой роднини, които се лекувам с масло и олио от Коноп, които ще помоля да дойдат с мен, защото това е и тяхна борба) Ако искаме промяна ние трябва да сме тази промяна! Никой няма да ни донесе промяната към по-добро и свободата ни на крака в нас, трябва да се борим за нея. Нека се борим мирно без агресия по цивилизован начин чрез протест. Вярата ми в ненасилието ме задължава на решителност. Няма място за страх или слабост. Нека им покажем силата на мнозинството. Ненасилието е оръжие на силните.

Мир

Гръсти ( Grysti ) подкрепя ‎Liberty 420‎ и събиетото "Свобода за КОНОПА : Голямото Напушване" . В сайта на Гръсти в дясно можете да видите банера за събието и да следите във фейсбук или тук повече информация за събиетието.
banner_300x170.jpg
banner_300x170.jpg (37.22 KiB) Преглеждано 3217 пъти
Детайли за събитието:

На четвъртия месец двайстия ден, точно в четири и двайсе всички заедно ще изпушим най-важния джойнт в животите ни!

Ще се съберем горди, смели, весели и точно в 4:20 ще направим най-голямата пушилка на едно място, която България е виждала!

През 2019-та година 20-ти април се пада събота. Идеален повод да се съберем хора от цялата страна и да покажем, че искаме промяна.

Тревата не трябва да е престъпление в България!
Цяла България пуши трева!
Депутатските деца пушат много трева!

На този ден ще им покажем наистина колко сме много!

Искането ни е едно и е много просто: Декриминализация на притежаването и отглеждането на малки количества трева за лични цели! СВОБОДА ЗА КОНОПА!

И ще го постигнем с протест! Всички! Заедно! Обединени!

Поединично могат да ни тормозят, могат да ни изнудват за пари, могат да ни арестуват. Всичко могат да правят с нас...и става само по-зле...
Обединим ли се, никой не може да ни тормози, никой няма да ни изнудва и няма да посмее да ни арестува!

Подробности около събитието много скоро...
Първа важна задача е да КАНИТЕ ХОРА. МНОГО ХОРА!

Фейсбук се опитва всячески да скрие тоя event, но заедно ще успеем!

СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА!
СВОБОДА ЗА КОНОПА!
Аватар
Фея
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Дек 2018, 12:57
Has thanked: 6 times
Been thanked: 49 times

Страхотно! Радвам се че от Liberty 420 организират това събитие и то точно в този ден. Знам че то е съотнесено към друга символика, но 20.04. е и денят, в който се е родил Хитлер. Затова този ден се е превърнал в ден за празнуване на омразата. Радвам се, че ние ще можем да празнуваме свободата си на изразяване и свободата си да можем да се лекуваме и да се забалвляваме така, както смятаме за добре. Трябва да се вдигне пушилка, за да излезе оттам истината, че обявявайки за престъпление употребата на билката за медицински и рекреативни цели ние се лишаваме не само от правото си на лечение с едно средство, доказало ефектите си (без да има страничните ефекти на класическите фармацефтични продукти). Лишаваме се от една възможност за забавление, която каквото и да си говорим е доста по-безобидна от други доказано пристрастяващи, но законни субстанции като алкохола и дизайнерските дроги. Но и се лишаваме от възможността да участваме в един от най-бързо развиващите се в момента бизнеси в Света. Не мисля, че това е случайно. В момента средствата от продажбата на билката се използват от престъпници (не мога да си представя, че го правят за ваше или мое добро). Ако продажбата на канабис стане легална, средствата от нейната продажба ще водят до приходи за държавата под формата на данък. Т.е. в едно нормално общество това значи: повече пари за образование, здравеопазване, пенсии (да ме извиняват либертарианците, знам че те не харесват държавата като институция;), а също така и възможност за развитие на много хора които искат да се занимават с този бизнес.

Така че, елате да ги опушим, дано да им се прояснят главите.

А колкото до Хитлер (а и не само той), мисля, че ако той беше пушил трева, Светът щеше да бъде едно много по-мирно и красиво място.

Ще се видим там:) :passj:
User
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 06 Фев 2019, 11:10
Has thanked: 23 times
Been thanked: 16 times

Идеята е невероятна но ние сме си .... Във момента държавата е толкова зле, има толкова много по важни за народа неща. Умират стотици или усакатяват заради здравеопазването ни. Малкият и среден бизнес, както и ние обикновенните граждани трябва да поддържаме държавата доколкото е възможно. Затова ни спретнаха дрегери на макс. Крадат директно от народа и после народа плаща масрафа КТБ, гръцката застрахователна компания след нея и гражданските набичиха! Отиваш за пенсия може и да не е получиш, ако не се докопаш до нужните ти документи. Някой може да те изклати умишлено да не си вземеш нужното възнаграждение. Въобще цъфнали сме я и сме я вързали.
Не ме разбирайте погрешно и аз не по-малко от вас искам да си пуша така, както си пия спокойно и варя ракията! Да не се филмирам постоянно, защото малко или много мисълта постоянно че може да пушиш един коз и след 10 часа да те спрат и да ти замине живота. Защото ако си шофьор оставаш без работа но и да не си във тия години без кола че и досие хептен да ти провалят живота! И никаде да не може да почнеш нормална работа. Тикат те зорлем, към терминала!
Вчера писах на едни авери които и те си гледат от години и се крият кат мишоци. Безработни са. При запитването ми да ходим ми казаха
-нямам време, това не ме интересува
А във същото време преди да напусне града по работа не пуши, а по-принцип би изтряскал до обяд два коза. Като съм им на гости като чуят кола че идва и ушите им се изправят като на куче надушило храна. Че може куките да идват. Ама на българска работа, както казах нека Левски да го направи аз ще го подкрепям от вкъщи.
Както и аз вас :) но аз не поради неискането ми да дойда!
Ще има ли Livestream от марша? Би било добре да можем да ви подкрепим тези, който нямат възможност да дойдат но искат да са част от старта на тази наша малка революция!
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

User написа: 22 Фев 2019, 08:47 Идеята е невероятна но ние сме си .... Във момента държавата е толкова зле, има толкова много по важни за народа неща. Умират стотици или усакатяват заради здравеопазването ни. Малкият и среден бизнес, както и ние обикновенните граждани трябва да поддържаме държавата доколкото е възможно. Затова ни спретнаха дрегери на макс. Крадат директно от народа и после народа плаща масрафа КТБ, гръцката застрахователна компания след нея и гражданските набичиха! Отиваш за пенсия може и да не е получиш, ако не се докопаш до нужните ти документи. Някой може да те изклати умишлено да не си вземеш нужното възнаграждение. Въобще цъфнали сме я и сме я вързали.
Не ме разбирайте погрешно и аз не по-малко от вас искам да си пуша така, както си пия спокойно и варя ракията! Да не се филмирам постоянно, защото малко или много мисълта постоянно че може да пушиш един коз и след 10 часа да те спрат и да ти замине живота. Защото ако си шофьор оставаш без работа но и да не си във тия години без кола че и досие хептен да ти провалят живота! И никаде да не може да почнеш нормална работа. Тикат те зорлем, към терминала!
Вчера писах на едни авери които и те си гледат от години и се крият кат мишоци. Безработни са. При запитването ми да ходим ми казаха
-нямам време, това не ме интересува
А във същото време преди да напусне града по работа не пуши, а по-принцип би изтряскал до обяд два коза. Като съм им на гости като чуят кола че идва и ушите им се изправят като на куче надушило храна. Че може куките да идват. Ама на българска работа, както казах нека Левски да го направи аз ще го подкрепям от вкъщи.
Както и аз вас :) но аз не поради неискането ми да дойда!
Ще има ли Livestream от марша? Би било добре да можем да ви подкрепим тези, който нямат възможност да дойдат но искат да са част от старта на тази наша малка революция!
Хубаво спомена КТБ , гръцката застрахователна компания и гражданските, но аз вярвам, че Гърция се изправя на крака от кризата благодарение на медицинския и индустриалния Коноп. Скоро да си чувал/чел нещо за кризата в Гърция или за протести в Гърция? Данъците от Коноп ще влизат в бюджета на държавата внесто в момента да влизат в джоба на Мафията. Добре има хора на които не им пука за Канабис (не се лекуват с него, не го пушат за забавление и дори не знаят как изглежда една глава от конопено растени) и какви реални свойства има) , но на тези същите ще им добре ако капитали от конопената идустрия се влеят в държавата, защото парите ще са в обръщение, което от самосебеси ще подобри икономиката на страта, също така ще им е добре като почнат таксите от Конопа да попълват дупки в държавният бюджет или същите такси от Конопа се ползват за ремонти на болница, училища, детски градини, пътища, изграждане на инфраструкта или други ползи.

Държавата умишлено създава абсурдни закони, осъзнавяйки, че гражданите ще ги нарушат и го прави за да ги глобява. (Пари! )


Тъжно е, че твойте приятели "Нямат време и това не ги интересува". Аз самият бях като тях, стоях като уплашена мишка в нас и в момента в които чуя, че спира кола ... пулса ми се учестява и отавах да проверя настръхнал дали не е полиция. (това е стрес... истински стрес и защо си го причинавам? Защото се крия, че се лекувам.) Аз самият не исках ходя по такива събития, защото бях оплашен. Но нещо в мен се промени, не мога да кажа какво точно, как и защо се случи тази промяна, но тя е факт. Дали от глупост, лудост или гордност, но Мишката си повярва, че има сърце на Лъв, повярва си не само, че има сърце на Лъв, а че е Лъв, повярва си, че може да промени Света. Но Света е твърде голям и за това Мишката започна първо с промяна в Света вътре в себе си и след като промяната стана от вътре на вън започна да променя всичко около нея.

Незнам дали ще има Livestream от марша. Ще обсъдим дали ще има Livesteam, но не мога да взема сам такова решение индивидуално, ще видим какво ще решим всички. Аз лично съм с двойнствено мнение за Livestream-ма. От една страна съм за Livestream, защото ще могат да достигнем до повече хора и те ще могат да ни подкрепят Духом. (всъщност ако искат да ни подкрепят Духом могат да го направят и без Livestream) От друга страна съм против Livestream, защото е свързано с рискове, със сигурност, освен рисковете е свързано с техника (за хубав Livestream си трябва хубава техника), и в същото време е свързано с допълнителни ангажименти и реално човека, които се занимава със Livestream-ма няма да може да се изкефи на максимум на събитието, защото ще трябва да се занимава с "работа по Livestream-ма".
В заключение ще кажам че Livestream-ма не зависи само от мен, а и от другите така, че ще видим, какво ще е и тяхното мнение по въпроса. Предполагам, че от Liberty 420 ще направят видео клип след събитието с ключови моменти и образи от самото събитие на фона на приятна музика.

Стига толкова фейсбук, туитър, ютуб и онлайн дигитализация. Трябват ни повече социални събития физически в тази реалност (физическата) с действия, време е за истиска енергия и действия. Нека бъдем това, което ни трябва за просперитета.


Хората ако имат желание ще намерят начин да дойдат, а ако нямат желание ще си намерят оправдание, защо да не дойдат.

Най-вероятно много хора ще си правят собствени клипове на събитието по време на събитието на 20.04 2019 г.
Това са 2 от многото клипове от 2018:


User
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 06 Фев 2019, 11:10
Has thanked: 23 times
Been thanked: 16 times

Всичко което каза е така съгласен съм със всяка твоя дума, но..
Всичко това важи, както виждаме на послъдък, но виждаме, и кой държави го правят. Най-развитите както финансово така и интелектуално явно. Но аз не мисля че ние сме нито Америка, нито Англия, Германия , Холандия, абе половин Америка и половин Европа вече. И да там всичко което ти каза става. Но тук както казахме споменавам болница че наскоро се наложи отиваш и получаваш един голям ... А всъщност нали си си платил Ами докато стигнеш до там...? Платил си и винетка а пътя е ....! Така че ако стане парите едва ли ще отидат за училища и т.н.

А колкото до лайвстриима и свободата за едното ти трябва обикновен телефон и мобилен интернет. А какво стана със свободата ще излизаме на парад а нещем лайвстриим от съображение за сигурност... Мисля че си противоречи.
Просто лично мнение пак повтарям не го искам по-малко от другите просто не е сега момента. Първо тая каша тука трябва малко да се пооправи, ако е възможно и чак тогава да е свободен мозъка, както на хората така и на управляващите и да започнат да мислят и за други подобни работи не само легализацията, безплатна енергия примерно и др.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

User написа: 22 Фев 2019, 13:03 Всичко което каза е така съгласен съм със всяка твоя дума, но..
Всичко това важи, както виждаме на послъдък, но виждаме, и кой държави го правят. Най-развитите както финансово така и интелектуално явно. Но аз не мисля че ние сме нито Америка, нито Англия, Германия , Холандия, абе половин Америка и половин Европа вече. И да там всичко което ти каза става. Но тук както казахме споменавам болница че наскоро се наложи отиваш и получаваш един голям ... А всъщност нали си си платил Ами докато стигнеш до там...? Платил си и винетка а пътя е ....! Така че ако стане парите едва ли ще отидат за училища и т.н.

А колкото до лайвстриима и свободата за едното ти трябва обикновен телефон и мобилен интернет. А какво стана със свободата ще излизаме на парад а нещем лайвстриим от съображение за сигурност... Мисля че си противоречи.
Просто лично мнение пак повтарям не го искам по-малко от другите просто не е сега момента. Първо тая каша тука трябва малко да се пооправи, ако е възможно и чак тогава да е свободен мозъка, както на хората така и на управляващите и да започнат да мислят и за други подобни работи не само легализацията, безплатна енергия примерно и др.
Можете да ме наречете глупак, но аз ползвам глупав телефон, които ме познава лично го знае много добре. Всъщност дори искам да си изхвърля телефона, но го държа само заради 2-ма човека на които държа. Моят телефон няма интернет и съм на СИМ карта с ваучер. Това означава, че трябва да заема телефон или друга техника и интернет от друг човек за да го ползвам за лайвстрийм, но едно е да правиш лайвстрийм с телефон, а друго е да го правиш с 4К камера. Да закараш камера или телефон за няколко хиляди лева на място където ще има напушени, весели и подскачащи хора не е много умно. Както казах аз не бих се навил да го правя, защото трябва да се занимавам и да пазя камерата някой да не я бутне и счупи без да иска. (аз като се напуша понякога не съм много кординиран и много пъти съм изтървал техника, защото съм се напушил на очи) Така, че трябва да пазя камерата и от мен си Отделно познанията не са ми достатъчни (нали споменах, че съм глупав) и трябва да ангажирам други хора с това със стиймването. В този ред на мисли ще кажа, че от много време молим хора ако имат желание да се включат и да ни помогнат с преводи от английски език или ако не знаят английски език могат да пишат авторски статии. (молим ги да отделят 30 минути от личното си време за каузата и при това не е нужно да ги отделят всеки ден, а когато могат и по колкото могат) Знаеш ли колко човека са се отзовали? Един единствен и това е Spiral, които преведе 2 статий или нещо такова. Сега си представи, че трябва да моля някой да идва и да свърши нещо за мен с негова лична техника и т.н. ... още по-малко навити ще има. Да си наемем такъв човек - не можем да си го позволим на този етап.

Отделно тоя лайвстрийм може да стане по 2 начина. Първият е далечна гледка която хваща цялата маса с хора. Това означава да не съм в тълпата и купона, а да съм на разстояние от събитието и по-точно да съм заобиколен от куките, а не от приятелите ми. Втората е ако лайвстрийма е от фърст пърсън гледка в тълпата и снимам от масака, но тогава пък изобщо не ме кефи като идея. Както ти казах аз съм с двойно мнение за нещата и ще го обсъдя с другите хора,както и че не зависи само от мен, но на мен не ми се занимава с лайвстрийма, защото искам да съм в центъра на купона, да се забавлявам и да въртя козунаци с приятелите ми от цялата страна. Искам да се насладя на момента, а не да се занимавам с лайвстрийм .

Като имаш мерак за лайвстрийм заповядай на събитието на площада със собствена техника и си стимвай колкото си искаш, от какъвто ъгъл искаш и където си искаш. Сигурен съм, че много хора, които няма да могат да дойдат ще се изкефят на лайфстрийма ти.

Аз знам едно, че правя всичко възможно по силите си за България и за Свободата на Конопа (както и много приятели правят всичко възможно по силите си, за което съм им благодарен), и съм много положително настроен, че всичко ще се оправи. В същото време има хора, които нищо не правят и казват "то нищо няма да стане", "няма да се оправим" и чакат от самосебе си да се пооправят нещата. Е как ще се оправят от самосебе си, като си седят в тях и нищо не правят за да се подобрят нещата, а чакат на готово. Колко години чакахте? Колко години още ще чакате? Като искате промяна бъдете промяната, която искате да видите! Щом другите не искат да го направят, явно ние ще трябва да запретнеш ръкави и да си изцапаме ръцете с лайна.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

User знаеш какво е необходимо за лайвстрийм, явно ги разбираш нещата. Поради тази причина те каня на площада да лайвстриймваш :bong: :)
User
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 06 Фев 2019, 11:10
Has thanked: 23 times
Been thanked: 16 times

Ооох човече... знаеш ли как ми се идва и на мен, какво си мислиш?! :)
Ама....
А за лайфа само от далече, да бъде възможно най-трудно за кукерите да разпознаят някой.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

User написа: 22 Фев 2019, 22:06 Ооох човече... знаеш ли как ми се идва и на мен, какво си мислиш?! :)
Ама....
А за лайфа само от далече, да бъде възможно най-трудно за кукерите да разпознаят някой.
Специален поздрав:

Добре дошли в България!
Ние тук не вярваме в приказки - създаваме ги!
Не вярваме в супергерои - създаваме ги!
Не ни е страх от злото - плашим го!


Евала на всички кукери, които пазят традицията жива и на AleX Grudev / Алекс Грудев за думите и видеото.

Още един поздрав :)))




:roll: :passg: :passj:
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Свобода за Конопа
Свобода за Конопа
🍀🍀🍀ВАЖНО‼️‼️‼️

Понеже протестът наближава, да кажем някои основни неща:

1) Протест ще има! При всички положения ще има. Ако ще ураганни ветрове, природни бедствия и силите на НАТО да нахлуят в тълпата, пак ще има протест!

2) Този път няма да има речи, разправии, разходки, подиум, огнегълтачи, певци, забавления. Няма лидер, организатор, водач. Има само хора, на които им е писнало от сегашния терор. Навярно ще се съгласите, че проблемът ни не е недостатъчно многото забавления. На 420 ще пушим в името на нещо много по-важно - СВОБОДАТА ✊✊✊

3) Програмата е проста - събираме се всички в 4 следобед. Не по-рано, не по-късно. Пускаме си "Legalize it" и палим в 4:20! Не в 4:10, не в 4:25, а точно в 4:20 - всички, заедно, като един. Пофим, повикваме малко и се разотиваме в 4:45.
Като ефект целим нещо такова:

4) Носите си не повече от една слимара! Ако някой бъде заловен с това количество, особено в София, по всяка вероятност ще се отърве само с глоба. По този начин си връзвате гащите, че дори най-лошото да се случи - да бъдете арестувани, няма да е особена драма.

5) Няма да бъдете арестувани! Няма смисъл да се притеснявате за това. МВР изобщо не искат такъв род конфронтация с нас пред камерите. Както миналата година на 20.04 никой не беше арестуван, така и тази очакваме да е спокойно.

6) За да избегнете проблеми - идвате към паметника на Цар Освободител (коня) и стоите с останалата тълпа. Никой няма да посмее да влезе в тълпата за една цигара!

7) Ако все пак много ви е шубе да си донесете едната слимара, участвайте като си свиете тютюн, чубрица, джоджен или каквото вие си искате и го запалете в 4:20

8) Ще се постараем да осигурим присъствие и на адвокати ако стане нещо, но няма да стане нищо. Споко...

8) Ще има афтър! Подробности ще разберете на място

9) Едничкото ни искане е повече да не попадат хора по затвори и арести заради трева... или казано с една дума - декриминализация! Простичко и ясно.

10) Хайде и още едно - По-смислени наредби за тестване на шофьори, защото случващото е лудница

10) Много е важно да каните приятели и да ги доведете на събитието. Дори да не пушат, нека просто подкрепят това, че вие го правите, харесва ви и не мислят, че сте престъпници!

🍀✊🍀СВОБОДА ЗА КОНОПА!✊🍀✊

Свобода за Конопа>>>Връзка към събитието във facebook
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”