Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СВОБОДА ЗА КОНОПА

Цялата важна информация на едно място

Ще дойдете ли на Протеста Свобода за Конопа / Голямото Напушване ?

Анкетата свършва на 22 Апр 2019, 10:45

Да, защото подкрепям каузата
4
100%
Искам да дойда, но нямам възможност.
0
Няма гласували
Не!
0
Няма гласували
Искам да дойда, но се притеснявам.
0
Няма гласували
 
Общо гласове: 4
Семена марихуана
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 375
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Inna написа: 07 Мар 2024, 12:48
Bathory написа: 07 Мар 2024, 01:11 :passg: И аз!
А дали ще има репресии? :D
Като се има предвид, че последния път хората(аз не и не нося нищо разбира се) запалиха доста конуси пред парламента, полицаите се държаха съвсем добре, нищо даже не направиха. Така че аз съм позитивно настроена, даже препоръчвам всеки да се държи уважително и сериозно, като нормален гражданин, каквито всъщност сме. И няма да има проблеми.Все пак като настояваме за такова нещо трябва да сме нормални, не някакви изтрещели хипари, защото ако има телевизия те подбират да покажат най-големите идиоти. 😆За да излезе, че някаква банда "наркомани" искат да се друсат на воля и да шофират.
Говоря в случай, че полицаите започнат да се изживяват като гладиатори, богопомазани, над закона и т.н. Да не стане като на протеста срещу БФС Ноември, да бият където сварят паднали и беззащитни хора, или онея хора дето си пиеха биричката в кръчмата, нищо и никого не провокирали(дано не съм лош пророк).
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Приятели, само да поправя че събитието не е за 30.03.24, а за 20.04.24, което е и по логично. Не знам защо се е получило това недоразумение или датата е сменена, но почти се бях запътил натам, добре че проверих на страницата във Фейса.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3200
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Bathory написа: 30 Мар 2024, 00:10 Приятели, само да поправя че събитието не е за 30.03.24, а за 20.04.24, което е и по логично. Не знам защо се е получило това недоразумение или датата е сменена, но почти се бях запътил натам, добре че проверих на страницата във Фейса.
Ааа, добре, супер! Защото аз не съм там. 😂🤷
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”