Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2020 / Outdoor Season 2020 (Обща тема)

Заключено
Семена марихуана
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

АУЕ БЛАТНОЙ написа: 16 Май 2020, 23:41 Покажете до къде стигнахте с аутдорите ве пичове! Дайте да оплакнем окото😄
На, плакни! :) Поздравче с една сативка на Barney's Farm . Тепърва ще й набивам канчето. :weed:
Прикачени файлове
foto_no_exif_(21)[1].jpg
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Josep92 написа: 20 Май 2020, 14:58
АУЕ БЛАТНОЙ написа: 16 Май 2020, 23:41 Покажете до къде стигнахте с аутдорите ве пичове! Дайте да оплакнем окото😄
На, плакни! :) Поздравче с една сативка на Barney's Farm . Тепърва ще й набивам канчето. :weed:
Ще станат хубави храсти, дееба! Браво. Аз много много късно почнах с топирането :(
Подай сативката насам :passg:
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Споделете какво гуано да взема за цъфтеж?
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

firstcitizen написа: 16 Май 2020, 13:57
Sofia Cannabis написа: 16 Май 2020, 00:58 Blue Dream clones

Bleach е за почистване
Това е много интересно и е съвсем друго измерение в отглеждането. Баси яко, пълна лудница! :) :D Радвам се, че го споделяш. :D
Заради тебе гледах тоя клип:
https://www.youtube.com/watch?v=DK6QtGZ7c9Q
Такива комплекти можеш да си поръчаш и тук по принцип,но май не са евтини.
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

АУЕ БЛАТНОЙ написа: 24 Май 2020, 19:07 Споделете какво гуано да взема за цъфтеж?
С повече фосфор, гледай азота да е сведен до минимум! Аз сега ползвам едно евтинко Agrobetabat , дето за дупките бива, но за цъфтеж абсурд :). Бих ти препоръчал на Guanokalong гуаното . На Плагрон също не е лошо, но е маааалко по-азотно цената му е към 160лв за 15-16 килограма.
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Weed
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Май 2020, 23:28
Been thanked: 3 times

Здравейте. Нов съм в групата. Това е моята мини плантация с Auto Critical + :)
Прикачени файлове
received_427011051475842.jpeg
received_2382455011819084.jpeg
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Josep92 написа: 24 Май 2020, 22:34
АУЕ БЛАТНОЙ написа: 24 Май 2020, 19:07 Споделете какво гуано да взема за цъфтеж?
С повече фосфор, гледай азота да е сведен до минимум! Аз сега ползвам едно евтинко Agrobetabat , дето за дупките бива, но за цъфтеж абсурд :). Бих ти препоръчал на Guanokalong гуаното . На Плагрон също не е лошо, но е маааалко по-азотно цената му е към 160лв за 15-16 килограма.
А би ли споделил, тъй като ми е за пръв път сериозно гледане аутдор колко кг ще ми са нужни? Аз също гледах тва ГуанКалонг

Edit: има 2 вида GuanKalong? Кое да избера едната опаковка в синьо, другата синьо и червено?

Edit2: гледам, че пишат по 100мл на разтение аутдор? На всеки 2 месеца :О
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Относно цветовете на опаковките питах една женица от гроушопа, каза, че са им сменили дизайна.Ако на опаковката пише Pellets е на брикет, като ония дето се топлят с тях, можеш да видиш в началото на дневника ми за аутдор. Аз сложих по-някоя друга гранулка в стартовите саксии. Лично бих ти препоръчал това на прах, пише Powder, защото с него можиш хем да ръсиш, хем да направиш екстракт. Като ръсиш се освобождава по-бавно, като полееш с екстракт- по-бързо.А колкото до количествата- според това колко растения имаш и как ториш. Относно количествата попитай още по-вещите!
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Окей! Поръчах 5кг батгуано 1-10-1 класическото на прах дето е с прилеп на картинката.
Поръчах и palm tree ashes 5л на опаковката пише 0-3-14, а на описанието в сайта пише 0-1-30 баси разминаването по 80лв е всяко.

Ако може само някой по вещ да сподели как се храни най-правилно с тва гуано и ашес! Благодаря

Едит:
Хледах некво експирементално видео на 3 разстения
1. Хранено с бат гуано на чай
2. Хранено с бат гуано в почвата
3. Само на вода

Това което беше на чай изглеждаше супер здраво и добре, а останалите 2 еднакви като това с гуаното в почвата малко по-високо една идея, но и 2те във видимо не добро здраве.

Та, като си направя математиката за чая излиза:

50мл/Л вода от екстракт, ако се полива с по 50л вода това значи, че трябва да сложа 2,500мл от екстракта на поливка по 9китки излиза 22,500мл на всяка поливка.

За приготвянето на отвара да речем на половин доза от 25мл/л отиват 5кг гуано на 100литра вода. Което пък ще рече, че ще мога да полея само 4пъти.

Ако поливам по 2пъти в месеца с гуано ще стигнат за 2 месеца, но пък ми се струва, щее е доста малко? Мнения?

Поръчал съм и 5кг palm tree ashes, та ако ги редувам да избутам целия цъфтеж? Или пак ще излязат недостици?

Не ми се дават около 300лв за целия цъфтеж, баси..
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 356
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1241 times
Been thanked: 859 times

Ето и при мен как е ситуацията. Този мулч е закупена бала, дадох 20 кинта за една голяма бала слама и мулчирах дебело, близо една педя. Отдолу се завъдиха много червейчета, които копат и аерират почвата. Гледам че и паяци дойдоха видях поне 3-4 докато поливам, а те ще пазят от въшки и паразити. Полях ги с птича тор горе долу 15 мл на 10л вода и добавих малко коприва и люцерна накиснати преди два месеца. Много Трябва да се внимава с мулча, защото преди да купя сламата сложих наскубана трева, която се оказа много миризлива и две китки бяха по-ниски се задушиха и умряха. По-високите оцеляха. Аз усетих миризливата трева, но покрай пандемията бързах да ги извадя и си викам карай, но беше грешка. Това полу-умрялото е това малкото в дясно. Не съм го махнал да видя дали ще се пребори със ситуацията. На другото му беше излязла пяна на върха, някакви мехурчета все едно сапунка. И сега го нападнаха мушички. Здравите нямат
IMG_20200523_161200-min.jpg
IMG_20200523_161210-min.jpg
IMG_20200523_161217-min.jpg
Последно промяна от Zafor19 на 25 Май 2020, 14:08, променено общо 3 пъти.
Заключено

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”