Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

От къде да си купя канабис семена? От къде да си купя конопени семена? Семена за Марихуана и други Сувенири

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Ако търсите от къде да си поръчате / купите / семена на топ цена, значи се намирате в правилната тема!
От няколко години насам пазарувам семена от Интернет. Най-доволен съм останал от Seedsman, те са се доказали като лоялен и коректен търговец, а освен всичко това произвеждат и собствени сортове. Семената им пристигат, имат много голямо разнообрази от гени ( автоматици, фотопериодни, регулари и / или феминизирани ). Продават семена на много банки за семена и имат изключително богат избор . Семената им са на много достъпна цена, но в определени моменти от годината Seedsman правят големи намаления с до 50% на цената (Черен Петък ) и бонус допълнителни безплатни семена от промоцията, вече към бонус безплатните семена. Екипа им по поддръжка са изключителни професионалисти и имат отлично отношение към клиента. Дават много бонус безплатни семена. Ооо бонусите им са невероятни, а най-хубавото е че, колкото повече пазаруваш толкова повече безплатни семена получаваш, а и правят намалени за повече бройки семена. Най-хубавото е, че за всяко изхарчено евро ти дават точки лоялност, точки лоялност ти смъкват пари от крайната цена. ( 50 точки = 1 евро ) При регистрация в сайта им и абониране за техния бюлетин получавате 200 точки лоялност. Освен с харчене на средства, а и с други кампании можете да спечелите точки лоялност към Seedsman. (примерно писане на ревю на сорт и т.н. ). Пратките им са изключително дискретни, на тях не пише канабис семена или нещо такова, а изглеждат като най-обикновена пощенска пратка. Можете да получите безплатна доставка до Европа, когато направите поръчка над 80 евро (40 евро за Обединеното Кралство!) или повече при покупка на семена за канабис. Вашата безплатна доставка ще бъде приложена автоматично при плащането.

Seedsman имат и допълнителна оскъпена опция за стелт доставка, но за това няма да говоря публично все пак нещата ги крият.

Grysty става филиал на Seedsman . Можете да поръчвате семена от Seedsman директно през банера на Grysty по-този начин освен намаленията и бонус семената, които ще получите, а и ще подкрепите вашето любимо място. ( Grysty )

Следете темата периодично, защото тук ще ви известяваме предварително за най-добрите намаления. промоции и оферти.

:stone: :passj:
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

#БГКоноп
#Seedsman
#Каннабис #Cannabis #Hemp #Коноп #Марихуана #Сатива #Индика #Sativa #Indica #семена #купя #откъдедасикупясеменазаканабис #пушене #огън #отглеждане #grow #indoor #outdoor #gorillagrow #външноотглеждане #природа #торове #семка #кълн #почва #домашниослвия #вода #слънце #зрънце #420 #legalize #OCB #rap&roll #къчак #Гръсти #Grysti #Grysty #Grusti #facebook #google #ecosia #bud #хашиш #thc #cbd #канабидиол #Canabidiol #рак #cancer #лекува #медицина #депресия #секс #мъж #жена #female #male #афродизиак #лекарства #медицина #medicine #дозиране #канабисовомасло #cannabisoil #България #BG #Bulgaria #Canada #Europe #USA #САЩ #Европа #земеделие #индустриаеленконоп #бизнес #търговецнасемена #банка #bank #breeder #seedbank #cannabisbreeder #high #напушен #дрогиран #тест #усмивка #радост #безболка #здраве #свобода #икономика
Прикачени файлове
seedsmananan.jpg
Красива Канабис глава във вакум плик с цип на Seedsman
Красива Канабис глава във вакум плик с цип на Seedsman
seedsmanaana.jpg (108.07 KiB) Преглеждано 10715 пъти
White Widow безплатна бонус семка на Seedsman. Растението е пуснато в домашлни условия, защото е разсад за въшно отглеждане (партизански outdoor)
White Widow безплатна бонус семка на Seedsman. Растението е пуснато в домашлни условия, защото е разсад за въшно отглеждане (партизански outdoor)
Somango fem (феминизирана) безплатна бонус семка подарък от Seedsman. Растението е пуснато с подръчни материали в домашлни условия, защото е разсад за въшно отглеждане (партизански outdoor)
Somango fem (феминизирана) безплатна бонус семка подарък от Seedsman. Растението е пуснато с подръчни материали в домашлни условия, защото е разсад за въшно отглеждане (партизански outdoor)
Seedsman :) Растението е пуснато с подръчни материали в домашлни условия, защото е разсад за въшно отглеждане (партизански outdoor)
Seedsman :) Растението е пуснато с подръчни материали в домашлни условия, защото е разсад за въшно отглеждане (партизански outdoor)
Seedsman Somango :) Растението е пуснато с подръчни материали в домашлни условия, защото е разсад за въшно отглеждане (партизански outdoor) <br />След 6 месеца растението няма разпознава от тази му снимка.
Seedsman Somango :) Растението е пуснато с подръчни материали в домашлни условия, защото е разсад за въшно отглеждане (партизански outdoor)
След 6 месеца растението няма разпознава от тази му снимка.
White Widow безплатна бонус семка на Seedsman. Растението е пуснато в домашлни условия, защото е разсад за въшно отглеждане (партизански outdoor)
White Widow безплатна бонус семка на Seedsman. Растението е пуснато в домашлни условия, защото е разсад за въшно отглеждане (партизански outdoor)
seedsman
seedsman
seedsman семки направени на разсад в домашни условия
seedsman семки направени на разсад в домашни условия
seedsman9-min.jpg
seedsman8-min.jpg
seedsman7-min.jpg
seedsman6-min.jpg
seedsman4-min.jpg
Поръчка от Seedsman с много безплатни бонус семки.
Поръчка от Seedsman с много безплатни бонус семки.
White Widow безплатна бонус семка на Seedsman. Растението е пуснато в домашлни условия, защото е разсад за въшно отглеждане (партизански outdoor)
White Widow безплатна бонус семка на Seedsman. Растението е пуснато в домашлни условия, защото е разсад за въшно отглеждане (партизански outdoor)
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

В момента seedsman имат много стабилно намаление, като някои банки и сортове достига до 60%. В момента намалениетона на seedsman е от 40% до 60% намаление за определени сортове на определени банки . Примерно Dutch Passion (40 % намаление на някой сортове), Green House Seeds Co. (40 % намаление на някой сортове), MR.Nice (60% намаление на някой сортове), WORLD of SEEDS (40% намаление на някой сортове), BARNEY'S FARM (40% намаление на някой сортове) , dinafem seeds (40% намаление на някой сортове), Kaliman Seeds (60% намаление на някой сортове), HAZEMAN SEEDS (60% намаление на някой сортове), Royal Queen Seeds ( 40% намаление на някой сортове) и много други намалаени банки и сортове.
Общо намалени над 350+ различни сорта от 76 брийдъра.

С бонус безплатни семена към всяка поръчка.

Когато пазарувате от seedsman не забравяйте да ползвайте лоялните си точки ( loyalty points ) за да намалите цената на поръчката си.

Пазаруването на семена от seedsman през банера на Grysti вие подкрепяте и допринасянте за развитието на https://grysti.com/ .
Прикачени файлове
WORLD of SEEDS (40% намаление на някой сортове)
WORLD of SEEDS (40% намаление на някой сортове)
wordofseeds.png (15.53 KiB) Преглеждано 10661 пъти
Royal Queen Seeds ( 40% намаление на някой сортове)
Royal Queen Seeds ( 40% намаление на някой сортове)
RQS.png (28.38 KiB) Преглеждано 10661 пъти
MR.Nice (60% намаление на някой сортове),
MR.Nice (60% намаление на някой сортове),
mr.png (27.4 KiB) Преглеждано 10661 пъти
Green House Seeds Co. (40 % намаление на някой сортове)
Green House Seeds Co. (40 % намаление на някой сортове)
mailservice.png (28.75 KiB) Преглеждано 10661 пъти
Намаление до 60%
Намаление до 60%
mailservice.jpeg (158.18 KiB) Преглеждано 10661 пъти
Kaliman Seeds (60% намаление на някой сортове)
Kaliman Seeds (60% намаление на някой сортове)
KS.png (13.33 KiB) Преглеждано 10661 пъти
HAZEMAN SEEDS (60% намаление на някой сортове)
HAZEMAN SEEDS (60% намаление на някой сортове)
HZSeeds.png (63.71 KiB) Преглеждано 10661 пъти
Dutch Passion (40 % намаление на някой сортове)
Dutch Passion (40 % намаление на някой сортове)
dp.png (25.43 KiB) Преглеждано 10661 пъти
dinafem seeds (40% намаление на някой сортове)
dinafem seeds (40% намаление на някой сортове)
D.png (58.59 KiB) Преглеждано 10661 пъти
BARNEY'S FARM (40% намаление на някой сортове)
BARNEY'S FARM (40% намаление на някой сортове)
bf.png (24.63 KiB) Преглеждано 10661 пъти
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Seedsman пуснаха специален оферта важаща 3 дни допълнително безплатни семена към намалението на Супер Силните сортове, които са намалени с до 60%, към безплатните семена от seedsman за изхарчени пари, и безплатните семена от брийдъра на банката която сте пазарували, в следващите 3 дни seedsman при поръчки над 50 евро дават бонус още 5 CRITICAL семки на RQL.
tridni-min.jpeg
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 71 times

Здравейте имам един въпрос.Тъй като в момента няма как да поръчам с карта а мисля тази седмица да поръчам няколко семена нямам карта де..счупена е и четох мнения че ако платя с банков трансфер е много скъпо вярно ли е? В смисъл четох нещо от порядъка на ако семките са ми 150-160 лева с банковия трансфер стават 250 което е много наистина няма ли как да поръчам по такъв начин но да не е толкова скъпо. и също възможно ли е да дам адреса на поща семките да не ми идват на вратата че живея с баба ми а тя е толкова промит комунистически мозък че ще стане страшно :D примерно ако банковия трансфер е нещо до 20 лева оскъпяване ме устройва ама 100 кинта са си много или съм чел фалшиви мнение.
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Grystifan написа: 11 Фев 2019, 03:49 Здравейте имам един въпрос.Тъй като в момента няма как да поръчам с карта а мисля тази седмица да поръчам няколко семена нямам карта де..счупена е и четох мнения че ако платя с банков трансфер е много скъпо вярно ли е? В смисъл четох нещо от порядъка на ако семките са ми 150-160 лева с банковия трансфер стават 250 което е много наистина няма ли как да поръчам по такъв начин но да не е толкова скъпо. и също възможно ли е да дам адреса на поща семките да не ми идват на вратата че живея с баба ми а тя е толкова промит комунистически мозък че ще стане страшно :D примерно ако банковия трансфер е нещо до 20 лева оскъпяване ме устройва ама 100 кинта са си много или съм чел фалшиви мнение.
Всъщност каратата не ти трябва здрава, не я ползваш на банкомат :D Трябват ти имената, датата на изтичане на каратат, цифрите от пред на каратата и тайният код от зад на картата. Ако каратата ти не е изтегла и знаеш всички данни, можеш да я ползваш.
Дори и да трябва да си извадиш нова карата си заслужава.

С БАНКОВА ПЛАЩНЕ НЕ Е ОФЕРТА !!!
Плащал съм няколко пъти с банков транфер и си е скъпо! Първо обиколих да речем 10 различни банки за да разбера таксите им за международен превод! Не забравяйте, че това е международен превод, а не в рамките на България и това оскъпява много нещата.
Какво се случи? Всичките банки искат % от сумата да речем 0,0024 + фиксирана такса и фиксиранта такса и процента зависи от банките.
Отидох в първо в банката в която имах сметка и там ми казаха, че таксата им е 90 лева + %, а аз исках да си правя поръчка за 60 евро (нали ме разбираш, че си казах няма да ги бъде).
Почнах да обикалям различни банки и накрая открих една, която имаш сравнително нормлани такси и %.
Обаче при банковите трансфери има още няколко уловки.
Първата е валъора. Валъор го избираш ти, кога да изпратиш парите. Давам пример за да ме разбереш;
Отиваш в банката и правиш превод с валъор same day и плащаш такса 12 евро за да изпратят парите веднага.
Отиваш в банката и правиш превод с валъор tomorrow и плащаш такса 9 евро за да ги изрпратят след 24 часа.
Отиваш в банката и правиш превод с валъор 3 days и плащаш такса 6 евро за да ги изпратят след 72 часа.

Реално все едно си плащаш колко бърз да ти е превода. Дали да изпратят веднага парите, утре или след 3 дни.

Другият важен момент е дали твоята банка работи с банката на получателя, защото ако не работят заедно плашаш допълнителна такса за 3-та банка защото тя играе ролята на банка кореспондент.


Още един важен момент е ТАКСИТЕ! Когато плащаш таксите има опция ти да поемеш таксите, да си поделите таксите или получателя да поеме таксите. Повечето брийдъри за семена работят на споделени разноски (дефакто ти плащаш една част за транзакцията и получателя палаща част за транзакцият). Но някой брийдъри искат ти да платиш всичките такси. (просто така са решили)

В този ред на мисли не си заслужава да сплащаш нещо с банкова сметка. Много е скъпо и е много занимавка. Правил съм го няколко пъти от зор.

По-добре ги плати с карта или с Bitcoin. Много търговци на семена дават % намаление (ДА речем 20% ) и/или бонус безплатни семена за това, че си платил с Bitcoin. В същото време с Bitcoin плащаш анонимно. Докато при банковият превод имат всичките данни.

Веднъж си искарах карта само и само да мога да си плащам нещата с карта, защото таксите са много по-ниски. Примерно с каратата си плащам поръчка за 200 евро и платих такса 1.5 лева. В същото време ако плащах с международният банков превод не ми мърдаха 15 лева за такси в най-бавният и най-добрият вариант. Има карта на които таксите им при превод са още по-ниски (под 50 стотинки), но това зависи отново от банката и вида на картата.
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 71 times

Ами явно ще се забавя с поръчването мерси много брат че винаги ми даваш супер подробно и важно инфо наистина го оценявам че се грижиш за хората от форума и им мислиш доброто евала голям човек си. Явно ще трябва да вадя нова карта щото старата нито и помня числа нито нищо а е много счупена :D е тва е шита а мислех петък най-късно да ги поръчам един приятел ми предложи семена уж оригинални ама го отписвам като вариант не ми се рискува и ще отида днес или утре до банка да си пусна заявление за нова карта поне имам време за аутдора и пак благодаря много. :)
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Grystifan написа: 11 Фев 2019, 10:18 Ами явно ще се забавя с поръчването мерси много брат че винаги ми даваш супер подробно и важно инфо наистина го оценявам че се грижиш за хората от форума и им мислиш доброто евала голям човек си. Явно ще трябва да вадя нова карта щото старата нито и помня числа нито нищо а е много счупена :D е тва е шита а мислех петък най-късно да ги поръчам един приятел ми предложи семена уж оригинални ама го отписвам като вариант не ми се рискува и ще отида днес или утре до банка да си пусна заявление за нова карта поне имам време за аутдора и пак благодаря много. :)
Радвам се, че съм полезен докато съществувам.
Ти можеш да си направиш поръчката, но да я платиш след няколко дни, когато ти издадът новата карта. Имало е случай в които пускат големи промоции да речем 50% намалени и много бонус безплатни семена към бонус безпланите сема и таква промоция ме изненадва неподготвен, защото нямам пари, тогава правя следното нещо. Правя си поръчката в сайта, като си добавям семената които искам, колкото да хваня промоцията 50% намаление и многото безплатни семена. Оставам поръчката до фаза плащане и в момента в който взема пари (заплата) си плащам и завършвам поръчката. Имал съм случай така да ми "виси" поръчката 10-на дни и единствено получавам автоматичен имейл, че очакват плащане и когато си направя плащането си получавам бонусите все едно съм ги платил веднага. Но отново зависи от търговеца от които пазаруваш.
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 71 times

Ооо супер и аз го направих и ми седи в сайта в количката търговеца е ясен щом по този начин ще помогна на форума. :) а и си мисля че са доста надеждни никога до сега не съм поръчвал но щом хора с такъв опит го препоръчвате значи няма да сбъркам :) и ми харесва че наистина имат хубави бонуси в количката имам 12 семена и 6 бонус това си е много хубаво въпреки че не мисля да отглеждам толкова много растения няма да е лошо да ги пусна някъде с по малко грижа.и пак благодаря като пристигнат семената ще пусна и дневниче вече избрах място то ще са 2-3 градинки ама да не спамя тук все пак темата е за друго като пусна дневника ще помагате. :)
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Не ти трябва карта, плати с биткойн и ще получиш мисля бяха 8 безплатни семена само за това и отделно намаление.
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”