Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Bruce banner ||| пълен дневник

Публикувай отговор
Семена марихуана
Mamadana
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 95
Регистриран на: 20 Сеп 2019, 18:12
Has thanked: 75 times
Been thanked: 342 times

Преди 3 дни стартирах семките във вода за един ден, след това в Бяла влажна кухненска хартия в плик леко отворен за да влиза въздух. От вчера семките са в почвата и днес имам едно бебе.
Този път ще гледам 10 саксии +1 ( тази ще я тормозя).
Палатката ми е 1 км.м и е висока 2. Саксиите са от плат по 3галона. Почвата е на bio bizz light mix. Семките са феминизирани Bruce Banner 3 Имам овлажнителя за въздуха, лед лампа на TWS2000 с консумация на енергия 300w. Купих всичките торове на Био Биз
Температура в бокса 25 градуса, влажност 69% без овлажнителя Лампата работи 20 часа.Ще поливам с вода с. ПХ 6,5
Приемам всякакви съвети и напътствия.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Ще следя дневника с итерес. Очакваме снимки :)
На хубав сорт си се спряла, но на коя банка е?
В началото им давай само от root juice на biobizz. (които не е нищо особено, но нали им е коренният стимулатор ). Root juice е изключително слаб кореннов стимулатор, защото е направен от вода, меласа, върба и морски треви... дори не са водорасли. (изцяло растителен е, но не е нещо особено, като стимулатор на корените).
Ако накиснеш 1 шепа домашен компост в 1 кофа с 10 литра вода и я оставиш 24 часа, след което поливаш с нея вода, ще избухнат много повече от колкото от тоя root juice на биобиз, не само заради веществата, но и заради бактериите от домашния компост...


Нали не си изхвърлила старата почва? Старата почвата може да се ползва. Коренит също могат да се ползват.
Шумата и трима също се ползва. :D

Много се радвам, че отглеждаш органично :)

Успех с проекта
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2304
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3465 times
Been thanked: 4729 times

Супер не губиш време. Ще следя темата.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Mamadana
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 95
Регистриран на: 20 Сеп 2019, 18:12
Has thanked: 75 times
Been thanked: 342 times

Давам отчет, вече 9 бебета се показаха, режима им е 18 на 6. Влажност 67%, температура 24градуса. Поливам ги със вода 6.5 пх с кореновия стимулатор на Био бъз. Закачам малко снимки.
Фърст взех семките от онзи сайт, а сорта е препоръчан от София канабис. Не пазя почвата, отървах се от всичко, страх лозе пази.
Отглеждането на джойнт ме кара да мечтая за къща близо до гората, далеч от цивилизацията, което може и да стане някой ден, ако стегне наследствената къща на мъжа ми.
Прикачени файлове
IMG_20191120_071540-min.jpg
IMG_20191120_071547-min.jpg
IMG_20191120_071557-min.jpg
Последно промяна от firstcitizen на 20 Ное 2019, 09:25, променено общо 1 път.
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

Mamadana написа: 18 Ное 2019, 07:28 Преди 3 дни стартирах семките във вода за един ден, след това в Бяла влажна кухненска хартия в плик леко отворен за да влиза въздух. От вчера семките са в почвата и днес имам едно бебе.
Този път ще гледам 10 саксии +1 ( тази ще я тормозя).
Палатката ми е 1 км.м и е висока 2. Саксиите са от плат по 3галона. Почвата е на bio bizz light mix. Семките са феминизирани Bruce Banner 3 Имам овлажнителя за въздуха, лед лампа на TWS2000 с консумация на енергия 300w. Купих всичките торове на Био Биз
Температура в бокса 25 градуса, влажност 69% без овлажнителя Лампата работи 20 часа.Ще поливам с вода с. ПХ 6,5
Приемам всякакви съвети и напътствия.
Здравей Mamadana,страхотен сорт си взела с 28%ТХЦ ухаа.Искам да те питам лампата ще я сменяш ли в цъфтежа с друга?също да те питам,защо се спря на лед лампа с бели и жълти диоди и тук таме някой червен, вместо лед лампа със сини и червени диоди?
Успех
Mamadana
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 95
Регистриран на: 20 Сеп 2019, 18:12
Has thanked: 75 times
Been thanked: 342 times

ganjalove написа: 20 Ное 2019, 14:55
Mamadana написа: 18 Ное 2019, 07:28 Преди 3 дни стартирах семките във вода за един ден, след това в Бяла влажна кухненска хартия в плик леко отворен за да влиза въздух. От вчера семките са в почвата и днес имам едно бебе.
Този път ще гледам 10 саксии +1 ( тази ще я тормозя).
Палатката ми е 1 км.м и е висока 2. Саксиите са от плат по 3галона. Почвата е на bio bizz light mix. Семките са феминизирани Bruce Banner 3 Имам овлажнителя за въздуха, лед лампа на TWS2000 с консумация на енергия 300w. Купих всичките торове на Био Биз
Температура в бокса 25 градуса, влажност 69% без овлажнителя Лампата работи 20 часа.Ще поливам с вода с. ПХ 6,5
Приемам всякакви съвети и напътствия.
Здравей Mamadana,страхотен сорт си взела с 28%ТХЦ ухаа.Искам да те питам лампата ще я сменяш ли в цъфтежа с друга?също да те питам,защо се спря на лед лампа с бели и жълти диоди и тук таме някой червен, вместо лед лампа със сини и червени диоди?
Успех
Здравей, нямам никаква друга лампа, а и финанси и ще си карам с тази. Предния път се представи добре от 4 цветя изкарах 247 гр. за пръв опит смятам, че е супер.
Избрах лампата според финансите и от ревюта в you tube., дават я фул спектрум и се справя с всички тестове, които гледах. Все пак това ми е първо оборудване и всичко, което правя е за лично ползване. Избрах я като нещо хубаво и евтино ха ха ха. Марката е mars hidro гледах и колко ток харчи, че тока тук е доста скъп.. Абе аматьорска работа.
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

Благодаря за информацията Mamadana,определено не е аматиорска работа с 300 вата лед панел да изкараш 250 гр за пръв опит направо си е повече от прекрасно.
Успех със грола и благодаря,че споделяш,ще е интересно за нас зрителите да наблюдаваме развитието на тази трошачка Bruce banner 3 :bong:
Mamadana
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 95
Регистриран на: 20 Сеп 2019, 18:12
Has thanked: 75 times
Been thanked: 342 times

Здравейте, имам няколко въпроса за стария гроу, плюс инфо със снимки на бебетата.
От 11 насадени се показаха 9 живи и здрави да са ми. Поливам ги при нужда и са много жадни пият 4 литра вода 6,5 ПХ със кореновия стимулатор на Био биз от другата седмица ще давам и биохевън. Добре са си, температура 26градуса влажност 67% държа ги на светло 20 часа на ден Само един ден бяха на 30 градуса защото имам сръчен помощник вкъщи и е намесил парното на макс. .
Относно стария, имам пакетче Боведа 62 и 4 буркана и 2 купи с капак с реколта. Може ли да ги съхранявам в пластмасова голяма кутия с капак и пакета вътре? Намерих семки в едно от растенията, според вас да ги пазя ли?
PS Знам защо София канабис ми препоръча сорта. Ще влиза мрежата в употреба за трениране май.
Прикачени файлове
IMG_20191123_151410-min.jpg
IMG_20191123_151347-min.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2304
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3465 times
Been thanked: 4729 times

Mamadana написа: 23 Ное 2019, 16:30 Здравейте, имам няколко въпроса за стария гроу, плюс инфо със снимки на бебетата.
От 11 насадени се показаха 9 живи и здрави да са ми. Поливам ги при нужда и са много жадни пият 4 литра вода 6,5 ПХ със кореновия стимулатор на Био биз от другата седмица ще давам и биохевън. Добре са си, температура 26градуса влажност 67% държа ги на светло 20 часа на ден Само един ден бяха на 30 градуса защото имам сръчен помощник вкъщи и е намесил парното на макс. .
Относно стария, имам пакетче Боведа 62 и 4 буркана и 2 купи с капак с реколта. Може ли да ги съхранявам в пластмасова голяма кутия с капак и пакета вътре? Намерих семки в едно от растенията, според вас да ги пазя ли?
PS Знам защо София канабис ми препоръча сорта. Ще влиза мрежата в употреба за трениране май.
Изглежда много добре, радвам се че не губиш време и отглеждаш отгново.
Можеш да ги съхраняваш в кутия с Боведа, все пак ще свърши доста по-бързо отколкото си мислиш.

20 часа са доста, 18 /6 са напълно достатъчни.
Най-дълният ден на повечето места на планетата е около16,5 часа и затова ако ги държи на 18 се предостатъчно.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
bezoloven
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 109
Регистриран на: 11 Дек 2018, 10:03
Has thanked: 72 times
Been thanked: 260 times

Страхотен гроу се очертава. Ще следя с интерес понеже и аз стартирах гроу на 10ти този месец. Изглеждат много потентни момичетата, браво. Само не разбрах колко квадрата ти е бокса. Не може да е само 1кв.Успех.
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”