Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Trip report - Как си изкара?

Намаляване на вредите е проактивен подход за намаляване на щетите, нанесени от алкохол, наркотици и други пристрастяващи поведения, както и справяне с по-широки здравни и социални въпроси, като предаването на ХИВ и други.
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Аз малко го обърнах на изповедалния, но мисля, че постът ми може да даде една по-добра представа какво причиняват те, и които искат да опитат или в момента вземат амфетамини да спрат да го правят.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Акинетон,паркизан,диазепам,глутетамид,кодеин(котерпин,фенобарбитал),морфин,хероин…….

Първите две са лекарства за паркинсон или иначе казано "бабешки хапчета",ужасен ефект,неадекватност и изобщо нищо приятно няма в тях,треперене,не виждаш добре и в тъмното имаш нещо като халюцинации(но тъпи разбира се).И не лекуват,наблюдавах наскоро възрастен човек ,който взимаше предписаната си доза,дори от едно хапче твърдеше,че го лазят мравки,трепереше неконтролируемо.Предложих друго лечение пред нашите(знаете какво),но бях заклеймена и ми бешпе казано да не говоря таквизи работи:(Той почина,като пореди това се вложи драстично:(Направо се чудя защо съм си ги слагала в кафето когато съм била 11 клас?!Също се чудя как така гореизброените(без морфин и хероин)се продаваха на ученици в аптеката без рецепта,дори ако нямаш пари за цяла опаковка лелята услужливо ги даваше на дребно,колко за едно друсане?!!!!!!С моите приятелки(на същата възраст)си имахме няколко аптеки,където даваха каквото ти душа поиска без обяснения?!!!!!!"Готета и кодеина"бяха някаква заспала работа,мъкнеш се като парцал,изглеждаш гнусно и заспало и не ти дреме от което...Драйфаш отвреме навреме и така минава учебния ден.Един път бях в болница,поне там някоя приятелка ме беше закарала,не помня,там се събудих......Е,поне се събудих!Имала съм два такива случая,единия на пристанището във Варна,където направо бях взела дала,защото се надрусах венозно на 38 градуса темп на слънцето и направо припаднах.
Морфин,херца и "лечебния"им метадон:Приличаш на парцал ,подобно на глутетамида и кодеина(те се визмат заедно в някакви чудовищни количества-10 към 5 и тн,направо ми призляваше),може да се пуши или да се инжектира.Нищо не взимайте ,което се инжектира НИКОГА!!!!!!!!!!!Имам познатри,които са вече за ампутация,понеже не е имало къде да се бодат вече,калцирани вени,екземи,ужасна работа,която въобще не си струва ефекта.А ефектът е:пак си парцал,хората ти викат парцал и ти ревеш,че били лоши:)Заспиваш с цигарата в ръка докато дуднеш нещо си на някой си,абе пълно безхаберие.Но поне като ми каза веднъж един ,че приличам на боклук ми направи голяма услуга да спра с тези лайна отвратителни,преди да "се закача".Наистина наркоманите на барбитурати и "свалящи"наркотици изглеждат покъртително след известно време-сива кожа,вечното избърсване на ъгълчетата на устата,развалени зъби,заспало,малоумно изражение,загуба на интерес към живота,почесване (при което винаги те лъжат,че има някаква друга причина за това почесване,въобще винаги лъжат,че им се спи,мислейки,че лъжат някого освен себе си).Метадонът повечето го употребяват по същия начин,затова им го разреждат в програмата уж да го пият и намалят,изобщо това за мен не е лечение!Морфин "на помпа"сме взимали,защото на един приятел майка му беше починала от рак,та защо да не и издрусаме останалия морфин(колко сме били долни).Същото състояние на заспало безхаберие,но в комбинация с иглички по кожата.В общи линии накрая аз поне за себе си установих,че предпочитам "вдигащите" наркотици,които те правят "общителен и свеж(ахахахахаха даааа бе,баси лайната,сега бих разкалоа и за дъртите мъже на амфети колко са жалки,когато не са спрели,а са продължили,как са същи наркомани сдухани,защото както каза Л33 накрая няма позитиви,само нерви и сдух)и спрях с тези умрели дроги,още благодаря на Господ за това,защото много от познатите ми тогава и сега са продънени тотално,приличат на призраци и вече не могат да се откачат,дори реват,че искат,но не могат!!!!!!Радвам се,че май тенденцията е херцата вече да не е толкова популярна сред младежите,но по наше време 90те беше и лесно се намираше(пак по-лесно от марихуаната според мен).
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

skin написа: 18 Дек 2018, 19:52 Хероин-трипа в живота ми за баш трипа ще разкажа по надолу!

След години пушене, спиране на марихуана шмъркане на амфети, кристали и така нататък един ден след работа се видях с мой далечен познат ще го наречем Марин, та Марин на кратко мухата ми донесе нещо спешъл едишън, от малък грат съм та не се намират толкова често такива дроги, та Мухата стар хероинов беше на метадонова извади ми кафеникав прах викам кво е тва хаха не точно ама викам аре няма игли мигли дай да шмърканме, отидохме в изгорялата болница там на времето имаше доста наркоманчета я лепилари я хероинови бе квот се сетиш та направи ми той една черта той беше на метадон ама и той си направи както и да е нищо слабо, лека еуфория и нищо ясно беше че материала е слаб пък с цената на кокаина, та така няколко дни не след дълго се срешнахме бях твърдо решен след поредната кавга с наще и мойта амфетаминова наркоманка за която не ми се говори, викам маха имаш ли от якото той вика имам аре в болницата и......

Тук искам да ви представя трипа в живота ми най якото изживяване не го пожелавам на никой обаче ХЕРОИНА УБИВА ВАС И ВАШИТЕ БЛИЗКИ! най вече

Та отидохме в изгорялата сграда останала на плочи и тухли с историята на провалени те животи на много хора търкаляха се шишета от бронз, спринцовки, игли, лайна и.....
Той ми вика аре тоя път по така извади една супена лъжица, лимонена киселина и спринцовка с две игли, сготви го и вика давай ти си пръв викам окей стена вената и тя изпъкна, уцели ме и осетих с навлизането на течността как нещо ме удря кик ли беше незнам с всеки мили литър се усилвле все повече осетих топлина не след дълго стана кофти, явно дозата беше висока или материала силен незнам по върнах няколко пъти и се отдадох на вълната беше сякаш аз съм единствения на тоя свят топлина най якото чувство в живота ми не ми пукаше кой ще дойде какво ще се случи аз бях велик най големия..... И така няколко месеца след това осешах, че нямам нужда от нищо друго само дозата, а дозата се вдигаше и цената и бях стигнал предела да живея или всяка една можеше да е краят.
Между другото не ми пречеше ходех си на работа целех си се даже по време на работа но бях стигнал границата дозата се вдигна от няколко кубика на ден до 3 пъти по няколко кубика на ден общо казано зимах сутрин, обяд и вечер даже вечер се събуждах с мисълта за него.
Отслабнах няколко килограма не ме интересуваше нищо друго освен него не се хранех.
Един ден се събудих с жаждата за самото то но човека нямаше свършило беше.
Ауууу най гадния ден в живота ми викам си кво пък ще пия едно кафе няколко цигарки и така... Да ама не изпих кафето стана ми зле осещах че всичко ме боли мускули мозък абе всичко майка ми беше разбрала какво е станало както и да е изкарах едвам 2/3 дена на легло и мухата се обади беше зареди нов материал видяхме се взех си, отидох в болницата сам сготви си и се уцелих със същата последна доза с която преключих...
Бях припаднал въргалял се бях по гадостите по болницата ужас явно дозата ми беше е била в повече така калян мръсен се прибрах вкъщи ни жив ни умрял не ми се говори повече...... Ужас

След няколко месеца почина баща ми и спрях всичко бях пробвал метадон венозно ташак пълен уж за отказване нищо по зле
Моя съвет е ако някой някога има досег до Хероин било то на фолио, шмъркане

НИКОГА АМА НИКОГА ДА НЕ ОПИТВА ТОЗИ БОКЛУК ГАДЕН!
ОТКАЗВАНЕТО Е ИЛИ СПИРАШ ИЛИ УМИРАШ!
НЯМА ТАКЪВ ФИЛМ МЕТАДОН И НА МАЙКАМУ......... МЕТАДОНА СЕ ОТКАЗВА ПО ТРУДНО!!!
Вече съм горд независим от 8 месеца!
Олелеее!Е аз до закачане не успях да го докарам,но и при мен имаше услужлива приятелка,която ми каза,че по-яко било да се "целиш",вместо да пушиш.....Винаги има "приятелчета"готови да те продънят,сякаш удоволствие им прави или просто за да не са сами в лайната.Да,завирахме се по разни изоставени сгради,това пропуснах.Поне аз гледах да си имам инструменти неразопаковани,защото много мои познати се целеха заедно с една игла!!!!!!
skin
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Дек 2018, 12:07
Has thanked: 10 times
Been thanked: 17 times

Админ, гледам писал си салвия я сподели как е при нея чувал съм, че доста хора се отказват от първия път. Аз съм пробвал на дъвчене сурови листа отврад, горчи и ти се повдига просто незнам как го дъвчат, пробвал съм и на пушене естествено не екстракти от растение директно нищо гадост. Сега гледам няколко растения ще събера листа и ще направя екстракт 50х може и чист кристал да извлека. Като не мисля, че салвия, мескалин, и аяхуаска въобще могат да се смятат наркотици и да горорим за зависимости.
Не вярвам да има човек който може да се подложи на толкова тежки халюцинации и да стигне до зависимост.

В тоя ред на мисли аз ще споделя псилоцибинов ртип можеби най мощното от към халюцинации преживяно от мен до сега.

Беше края на септември началото на октомври качихме се с група приятели на едни ливади на около 2000м надморска там расте гъбата на нострадамус набрахме квот набрахме лепнахме по 40/50 броя и един фр извади мухоморки обели 2 ципи и ги изяде, викам дай насам обелих една и я изядох до тогава не бях ял мухоморки само псилоцибинови та ме беше страх за 2-рата ципа след 40 минути всичко започна от начало изкривяване на визуалното възприятие не след дълго звукови халюцинации, почти не можех да се движа като малките деца на 4 крака хаха...
Бяхме си взели бира доста бира и пихме всичко и всичко ми се изгуби помня как бях в колата, на път за града за още бира, пътя е черен около 5 километра и се движехме бавно и хоп пак халюц зрителни камъните по пътя сякаш се движеха във всякакви цветове, розови, червени, зелени и сякаш ходеха по целия път бяха минали 2 часа от яденето

Тук да отбележа точно когато си помислиш, че те пуска и ти се пие доста аз бира пия много, но и при другия беше така цигари почти не бяхме пушили можеби 1/2 максимум за цялата вечер.

Слезнахме в града купихме си 10 галона беше ме от пуснал ефекта от мухоморката, но псилоцибина още ме кикваше леко бяха минали 4 часа от яденето и от там нататък нищо сериозно зрителните си оставаха но отшумяваха ту отшумее и си мислиш че е минало и пак кик ама слабички музиката беше яка, гръмнахме един фишек една 2 ка бяхме останали 2 мата и така всичко преключи.

Тук да вметна само, че мухоморката може да бъде токсична за вас може да си направите тест с медицинска стерилна игла леко се "прорязва" кожата на ръката така де драска се докато потече кръв и се натрива шапката на мухоморката, ако се зачерви много не е за вас!
Също "отровната" част на гъбата е именно ципата взимат се ципи от млади мухоморки още докато са като "яйца" не отворени
skin
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Дек 2018, 12:07
Has thanked: 10 times
Been thanked: 17 times

Inna написа: 19 Дек 2018, 12:27
skin написа: 18 Дек 2018, 19:52 Хероин-трипа в живота ми за баш трипа ще разкажа по надолу!

След години пушене, спиране на марихуана шмъркане на амфети, кристали и така нататък един ден след работа се видях с мой далечен познат ще го наречем Марин, та Марин на кратко мухата ми донесе нещо спешъл едишън, от малък грат съм та не се намират толкова често такива дроги, та Мухата стар хероинов беше на метадонова извади ми кафеникав прах викам кво е тва хаха не точно ама викам аре няма игли мигли дай да шмърканме, отидохме в изгорялата болница там на времето имаше доста наркоманчета я лепилари я хероинови бе квот се сетиш та направи ми той една черта той беше на метадон ама и той си направи както и да е нищо слабо, лека еуфория и нищо ясно беше че материала е слаб пък с цената на кокаина, та така няколко дни не след дълго се срешнахме бях твърдо решен след поредната кавга с наще и мойта амфетаминова наркоманка за която не ми се говори, викам маха имаш ли от якото той вика имам аре в болницата и......

Тук искам да ви представя трипа в живота ми най якото изживяване не го пожелавам на никой обаче ХЕРОИНА УБИВА ВАС И ВАШИТЕ БЛИЗКИ! най вече

Та отидохме в изгорялата сграда останала на плочи и тухли с историята на провалени те животи на много хора търкаляха се шишета от бронз, спринцовки, игли, лайна и.....
Той ми вика аре тоя път по така извади една супена лъжица, лимонена киселина и спринцовка с две игли, сготви го и вика давай ти си пръв викам окей стена вената и тя изпъкна, уцели ме и осетих с навлизането на течността как нещо ме удря кик ли беше незнам с всеки мили литър се усилвле все повече осетих топлина не след дълго стана кофти, явно дозата беше висока или материала силен незнам по върнах няколко пъти и се отдадох на вълната беше сякаш аз съм единствения на тоя свят топлина най якото чувство в живота ми не ми пукаше кой ще дойде какво ще се случи аз бях велик най големия..... И така няколко месеца след това осешах, че нямам нужда от нищо друго само дозата, а дозата се вдигаше и цената и бях стигнал предела да живея или всяка една можеше да е краят.
Между другото не ми пречеше ходех си на работа целех си се даже по време на работа но бях стигнал границата дозата се вдигна от няколко кубика на ден до 3 пъти по няколко кубика на ден общо казано зимах сутрин, обяд и вечер даже вечер се събуждах с мисълта за него.
Отслабнах няколко килограма не ме интересуваше нищо друго освен него не се хранех.
Един ден се събудих с жаждата за самото то но човека нямаше свършило беше.
Ауууу най гадния ден в живота ми викам си кво пък ще пия едно кафе няколко цигарки и така... Да ама не изпих кафето стана ми зле осещах че всичко ме боли мускули мозък абе всичко майка ми беше разбрала какво е станало както и да е изкарах едвам 2/3 дена на легло и мухата се обади беше зареди нов материал видяхме се взех си, отидох в болницата сам сготви си и се уцелих със същата последна доза с която преключих...
Бях припаднал въргалял се бях по гадостите по болницата ужас явно дозата ми беше е била в повече така калян мръсен се прибрах вкъщи ни жив ни умрял не ми се говори повече...... Ужас

След няколко месеца почина баща ми и спрях всичко бях пробвал метадон венозно ташак пълен уж за отказване нищо по зле
Моя съвет е ако някой някога има досег до Хероин било то на фолио, шмъркане

НИКОГА АМА НИКОГА ДА НЕ ОПИТВА ТОЗИ БОКЛУК ГАДЕН!
ОТКАЗВАНЕТО Е ИЛИ СПИРАШ ИЛИ УМИРАШ!
НЯМА ТАКЪВ ФИЛМ МЕТАДОН И НА МАЙКАМУ......... МЕТАДОНА СЕ ОТКАЗВА ПО ТРУДНО!!!
Вече съм горд независим от 8 месеца!
Олелеее!Е аз до закачане не успях да го докарам,но и при мен имаше услужлива приятелка,която ми каза,че по-яко било да се "целиш",вместо да пушиш.....Винаги има "приятелчета"готови да те продънят,сякаш удоволствие им прави или просто за да не са сами в лайната.Да,завирахме се по разни изоставени сгради,това пропуснах.Поне аз гледах да си имам инструменти неразопаковани,защото много мои познати се целеха заедно с една игла!!!!!!
При нас не беше с една игла но с една помпа то е същото нали като дръпнеш малко кръв да се смеси със субстанцията е същата работа....
За моя радост правих си тестове за хепатит СПИН чист съм слава богу но....
Зъбите ми се преебаха, не само от херо и другите лайна.
Та тея дето си мислят че Пикото и амфета няма да им навреди жестоко се лъжат, аз предпочитам мъртъв от Херц отколкото шизи от амфетамини.....
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Салвията беше едно от най-неприятните неща, които съм опитвал. Беше екстракт х20 до колкото ми казаха, дръпнах си два пъти защото първият нищо не усетих, но при втората дръпка всичко се промени. Тялото ми натежа сякаш ме привличаше магнит към земята и имах чувството, че пропадам. Изпитвах ужасяващо притеснение сякаш нещо много лошо ще се случи, но в същото време тялото ми се смееше въпреки, че не ми беше изобщо до смях. В един момент си затворих очите и всичко стана още по ужасно, сякаш това което виждах се приближаваше и отдалечаваше ужасно бързо, стана ми студено и всичко ми изтръпна.
Всичко продължи приблизително 6-7 минути след което започна да ме отпуска но остатъкът от вечерта ми беше скапан и се чувствах неприятно. Никога повече не бих опитал салвия и не я препоръчвам на никого.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Лемон тек с 29.76 грама псилоцинови трюфели.
27.96 грама псилоцинови трюфели Тампанесис / " Философския камък "
27.96 грама псилоцинови трюфели Тампанесис / " Философския камък "
Set & Setting: Това е най-важното нещо. От това ще зависи трипа ви, дали ще бъде "Добър" или "Лош". Защото в такова състояние човек е много чувствителен и всичките му емоции се засилват многократно . Така, че ако сте пътували същи ден, ако сте прекалено изморени, тъжни или в кофти настроение, не е препоръчително да се ядът гъби, защото има много голям шанс да изпитате "Лош Трип".
Гъбите не се комбинират с алкохол или други наркотици! (това е много кофти комбинация)
Гъбите са много чисто и свято нещо. Мръсни хора не могат да ги вземат. Ако си кофти човек и правиш лоши неща, ако консумираш гъби има доста голям шанс да получиш лош трип и направо да те побъркат.
Ако имаш роднини с психични заболявания има голям шанс ти самия да имаш и не е хубаво да се консумират, защото засилват развитието на психичните проблеми ако вече имаш такива.
Гъбите не са парти дрога и не е хубаво да се вземат в голяма група хора наведнъж .

Какъв беше моят Set & Setting?
Бях отпочинал от пътя предния ден, бях гладувал предният ден докато пътувах, което ми дойде много пречистващо.
Сутринта станах до съпругата си в леглото супер радостен и щастлив. Изпратих я за работа. След това усетих нещо, че днес е деня (дата няма да я споменавам, но да речем, че е готина). Постоянно усещах, че днес е деня и че трябва да се наям с голямо количество трюфели. (бях го решил още преди време да изям голямо количество трюфели) Самото тяло ми казваше, че може да се справи с дозата и иска да се наяде повече. Докато си седях на стола в нас настръхнах целия. След миг в супер облачния и мръсен град които ще нарека Мордор . Онази сутрин в Мордор беше мрачно и прашно, но облаците се разцепиха и ме огря лъч Слънчева светлина в лицето докато стоях пред компютъра. Беше брутално, това го приех, като знака, че днес е момента да се наям с магически гъби / трюфели .

Преорганизира всичките си задачи. Станах и отидох да си напазарувам лимони,портокали и изворна вода.
Прибрах се и споделих с няколко човек да занаят какво се случва. Обадих се и на съпругата ми да я предупредя, че ще съм наяден и като се прибира да бъде нежна с мен. Малко и стана криво, че ще съм сам (притесни се за мен), а и тя иска от приключението.
Прибрах се в нас след пазара, затъмних плътно прозорците в стаята, направо постигнах мрак в стаята.
Заключих входната врата и захвърлих ключовете така, че дори в трезво състояние да ми е трудно да ги изкарам . Просто трябваше да съм сигурен, че няма да реша да се разхождам в Мордор (много милионен град с тролове, елфи, нимфи и други чудати създания) напукан на гъби до Седмото Небе.
Подготвих си кофа и купа до леглото, до мен на леглото имах един портокал и един масур. Бях остави във всяка стая по един свит масур и огънче за да имам подготвени при нужда. Не знаех дали ще мога да си свия, а и знаех, че тхц-то потиска псилоцибина и ако се уплаша много да си дръпна един масур или ако ми се догади, за да мога да задържа гъбите в мен. Бях си подготвил и изворна вода.
Както казах, кат се прибрах от магазина споделих на няколко човек да занаят какво се случва с мен за всеки случай. Когато говорих със съпругата ми, малко и стана криво, защото и тя искаше от приключението. Всъщност разговора с нея ми дойде много успокояващо и дори й се зарадвах, което допълнително направи положителна настройка за трипа ми.

Подготвих гъбите, като ги нарязах и накиснах за няколко минути в 1 изцеден лимон, за да преобразува псилоцибина и да почна да халюцинирам по-бързо и интензивно. (с лимон започват на 10-15 минута, а без лимон след 45 минути )

Искам да ви кажа, че се наядох с цел, не просто за кеф. Имах цел да получа отговор на 3 въпроса .

Преди да погълна първите гъби си помислих :
Искам да сте мили към мен, защото искам да ви отглеждам, да се грижа за вас и да ви пазя.
Моля ви, бъдете мили към мен. (обръщам се мисловно към гъбите преди да ги изям)

Вече усещах как съм гладен. Усещах глада от няколко часа. (все пак не бях ял нищо повече от 24 часа) В този момент на глад
огълнах 1\3 от гъбите и след няколко минути погълнах другите 2\3 от гъбите и изпих сока на Лемон тек. (сока от лимона в които са киснали псилоциновите трюфелите)
Самите трюфели имат вкус на кисел орех. Дори и без лимона имат вкус на кисела ядка премесен с аромат на гъба.
На голям интервал в един и същи ден няма смисъл да се ядът гъбите, защото се вдига толеранса на тялото към псилоцибин до няколко минути след първото ядене.
Просто не ги изядох на веднъж за да не ми стане лошо, но ги изядох в рамките на 3-5 минути. Все пак не бях ял нищо от над 24 часа.
Ядене на повече от 2 пъти в един и същи ден, няма смисъл и ефект.




Едно е да се разхождаш с Твореца , друго е да говориш за това .

Трипа:

Изядох гъбите с лимоновият сок . (27.94 грама гъби и сока от 1 лимон допълнително към тях) Надявах се високата доза гъби да ме блокира на леглото за да не правя глупости, но се надявах да не съм изял твърде много, че от високите дози има шанс от лош трип, защото трипа става много по-интензивен. От прекалено висока доза мога да изпадна в Blank Space или ако ми е много приятно, да не помня нищо заради високите нива на серотонин. (Серотонина блокира паметта. )
Отидох до банята и пуснах една вода. Започнаха леки халю(халюцинации) на цветовете по плочките. Пуснах водата и започнаха да тече интересно син цвят.
Почна се! Веднага отидох в изолираната тъмна стая, в която бях махнал всички остри предмети. Затворих вратата след себе си, легнах на леглото и си затворих очите.
Уаууууууууу почнаха буртални халюцинации на динамично движещи се се фигури и цветове .
Сега е момента да кажа 2 термина OEH (open-eye hallucination - халюцинации с отворени очи) и CEH ( close-eye hallucunation - халюцинации със затворени очи). Всъщност със затворени очи халюцинациите са по-силни, защото нямаш разсейващи фактори, оставаш се изцяло на съзнанието си.
Шарки,форми, цветовете, и нещата се движеха във всякакви форми и посоки, просто ми е беден речника да опиша красотата на цветовете, която видях. Все едно гледах през калейдоскоп, но с водовъртежи, черти, точки и неща се движеха във всевъзможни начини, посоки и модели. Изведнъж всичко стана черно и почнаха да падат пластове от съзнанието ми пред очите, направо се разтапяха мигновено имах чувството, че влизам все по навътре в съзнанието ми, видях контура на птица от светлина с невероятно красиви очи. Видях я само за миг как се рееше .
След това слоевете продължаваха да се топят пласт след пласт, нещо в мен ми казваше, че това са слоеве на съзнанието ми.
Доста тъмни слоеве се стопиха, но се топяха много бързо, отнемаше само мигове.
Изведнъж всичко беше черно, но след момент забелязах, че съм в открития Космос. Нямаше нищо друго освен мен и Космоса, като себе си не се виждах а само се усещах. Много ме е яд, че не се сетих да погледна към тялото си докато бях със затворени очи през целия трип. (между другото съм със затворени очи докато "виждам" тези неща)
Изведнъж пред мен в Космоса се появиха 4-ри червени черти формиращи формата на Врата(правоъгълника). Просто най-обикновени червени стрелки все едно нарисувани с маркера в Космоса. Изведнъж едната червена черта изчезна, но след това се появи. Почнаха да изчезват и да се появяват последователно червените черти. Изглеждаше като Мигащ Портал, който се Завихря. Просто мигат червените черти все едно да покажат къде е врата. Видях отново контурите на птицата която се понесе напред към Портала и има чувството, че аз съм тази птица, макар да я виждах "пред себе си". (просто наблюдавах в лека странична гледна точка)
Изведнъж всичко се задвижи и забърза супер много. Все едно бях в супер пространството и се реех из Космоса с висока скорост но в права линия, като в тунел. В страни се виждаха как профучават звездите в Космоса. Халюцинациите ставаха много интензивни.
Почнах да чувам Всичко! Хората в блока, хората по улиците. Хората как работят.
Ето защо е лошо да се яде в града: Изведнъж в блока ми имаше 2 различни семейства които се карат. Едните на моя етаж, а другите на друг етаж. Много кофти халюцинации ми направиха, защото чувах и усещах всичко. Чувах димите им, които после се превърнаха в Бла-Бла-Бля в отвратителен шум, но успях да се измъкна и да превключа като си помислих "Тези сигурно се карат кой да изяде гъбите" и ми стана супер смешно, почнах да се смея на глас и ум. Усетих как главата ми става сапунено мехурче, което се извива във формата на крушка, която се напълни със звезди, и това направо ме изстреля с халюцинации в Космоса. Много яко ми стана , защото направо ме изстреля в хиперпространството и вече не ги чувах, как се карат.
Бях на леглото легнал на една страна ако повърна да не се задуша. Така, че кръста ми не е опирал на леглото, но усетих на него как ме докосва по кръста Светлина и топлина, която определих като Твореца. След това тази светлина и топлина почна да се разпространява по тялото ми нагоре- надолу, но не беше като галене или чесане, а по-скоро го чувствах вътре в мен в кръвта и органите ми. Много нежно и приятно чувство. Усещах все едно съм в прегръдката на Бог, невероятен блажен екстаз, едно от най-хубавото неща които съм изпитвал в моя живот. Изведнъж кучето ми почна да лая много силно, стана ми тъпо, защото не ми се мърдаше, беше ми толкова приятно исках кучето да замълчи, защото не ми се ставаше, но станах, защото знаех, че лае, защото и се прави нещо. Станах да видя какво иска, хванах я със шала под през кръста и я изкарах на терасата за да си свърши работата. (кучето ми в този момент беше болно и не можеше само да се вдиви) В момента в който излязох на тераса шума динамичният Мордор ме пръсна. Чувах трафика на тайфоните, чувах градежите, хоратаа, звуците бяха много остри, болезнени, направо ме завладя и не можех да гледам.....изпитах сивота, шум и болка. В този момент изведнъж излязоха пред очите ми на черен фон много красиви червени халюцинации в много сложни геометрични форми, бяха много красиви. Докато ги наблюдавах знаех, че кучето ме е напикало без да го виждам. Всъщност беше капнало съвсем леко по единият ми чорап. След миг виждах вече, че съм на терасата. Прибрах я вътре, смених си чорапите. Казах си, "Сега какво щях да направя ако не се бях наял с гъби? Щях да си взема душ! " Всъщност само чорапа ми беше напикан от кучето, никъде другаде по мен нямаше, но нещо в мен ме подтика да си взема душ. Съблякох се и влязох в банята. Погледнах си ръката и тя беше крака ми. Казах си "баси това е ръката ми, не е крака ми". Пак погледнах към цялата ми ръка и от рамото до ръката, ръката ми беше крак.(OEH) Погледнах отново и тогава я видях едновременно крак и едновременно ръка. Погледнах пак и вече беше само рамото и ръка, но леко изкривени на страни. Погледнах отново и всичко беше наред.
Пуснах си водата...
Обикновено когато съм бил пиян или надрусан съм имал нужда от топли студени душове (контрастни ) за да се съвзема. Та пуснах студената водата и я пипнах с ръка и си казах "Оооооо, нямам нужда и не искам", за това си пуснат топла вода. Имах чувството, че гъбите ме карат да се изкъпя за да ме загреят още повече. Избърсах се и подсуших банята. (изобщо не очаквах да съм толкова адекватен)
Върнах се обратно в стаята, но вече ми беше студено, защото излязох от топъл душ, а на вън въздуха е с по-ниска температура и усетих разликата. Не исках да се завия с нещо на леглото, защото се притеснявах да не се напикая или да не повърна, защото не исках ако се случи такова нещо, не исках да се изложа пред съпругата ми. За това отидох при изпраните кучешки завивки и си взех една плажна кърпа и един чаршаф на цветя. Погледнах плажната кърпа и осъзнах, че това е моята плажна кърпа, която съм дал на кучето да я ползва, защото беше болно. Имах чувството, че е много яка кърпа ! (беше най-обикновена от левчето )
Сложих кърпата на леглото и като погледнах в нея (тя е с океански мотиви) изведнъж виждах как кърпата ми е Океан и Космос едновременно. Легнах си в Океана и Космоса (кърпата) и беше много яко. Сетих се за Дъглас Адамс и че трябва да му благодаря за съвета с кърпата, или поне на госпожа Адамс да благодаря.
Лежах си в кърпата (Океан и Космос), което направо ме изстреля в Космоса, а от него в Хипер Пространството, след това ме върна в леглото, но изведнъж всичко стана черно и в Мрака нещо ме завлече. Отворих очи и бях в леглото, но усетих как нещо ме хваща за крака и ме дърпа, Искаше ме !!! Чудех се да боря или да се пусна, реших да се пусна. То ме завлече за крака и вече видях какво ме дръпнало. Беше грамадна ръка, която ме вдигна и ме провеси. Беше грамадна ръка на Гигант, които имах чувството, че е по-голям от стаята, след това по-голям от блока, а накрая имах чувството, че Земята (атмосферата ) му е малка. Гиганта ме провеси с главата на долу и тогава прогледнах и осъзнах, че това което ме държи е моята ръка. Веднага си казах "Не може собствената ми ръка да ме държи", "Не може собствената ми ръка да ме провисва така, това е моята ръка, какво си мисли, че прави" и всичко изчезна пуф, бях отново в стаята. Огромната ръка вече я нямаше.
По това време си мисля, че беше пика, защото имаше брутален звук, нещо като звън механичен. (чувах го само тогава) Чудех се дали не е някой от строителният обект и да режат с фелкс или някоя друга машина, но се заслушах и осъзнах, че не е флекс, а нещо много по-силно. Защото сякаш звука се засилваше и беше брутален. Имах лист и химикал и записвах разни неща и записах за звука(но всяко спиране за записване на нещо ме отклоняваше от рипа), защото това ме разсейваше и ме вадеше от филма/ трипа , за това спрях да записвам с химикала и само се молех да помня.
Звука не беше плашещ, а приятен и се засилваше. Но със засилването сякаш идваха и вибрации, усещах ги.... усещах както от звука почвам и аз да вибрирам, след малко имах усещането че цялата стая вибрира и всичко се засилва с всеки звук, а след това все едно целият блок и Земя вибрира.
Имах чувството, че звука и вибрацията идват от друго измерение и звука така ме засили, че ме изстреля в Хипер Постранството. (Хипер Пространството наричам летене с много висока скорост в тулел в Космоса, може да е син, черен или друг цвят тунел) Звука беше механичен, точно като жужене, но не беше като жуженето от пчели. Благодарени на приятел след няколко дни след трипа установих, че звука най-вероятно е идвал от главата ми (мозък), защото се ослушвах за този звук но не ми беше познат до сега, и усетих как този звук направо смени реалността и халюцинациите ми. Звука се засили и след това престана (не знам колко време е било) и не помня какво е ставало, но като се върнах в леглото от там където бях (не помня) плаках и то как плаках, но не от страх или болка, а плаках от радост и тъга, чувствах тъга за човека в мен. Плаках, защото изгубих човека в мен, защото ми липсваше човека в мен, усетих, че няма да съм никога повече човек по начина по който бях човек преди, усетих, че човека в мен няма да го има никога повече. Не съм станал извънземно, Бог или мутант, но не съм вече и човек. (просто това усетих докато халюцинирах) Тъгувах за човека в мен, защото го изгубих, плаках за човека и човешкото в мен. Усетих как сълзите ми ме пречистват. След това Висшето Съзнание ми говореше по телепатичен път, че " Трябва да се науча да се преструваш на човека, които съм бил преди това до най-малката подробност, но няма да съм същия, защото вече дори веднъж докоснат дори Божественият заряд, повече няма да бъдеш същия" .

Прилоша ми и ми се повдигна. Стомашните ми сокове вече бяха в устата ми. Чудех се да ги глътна или да ги повърна. Реших да ги изкарам щом така е искало тялото ми (буквално проведох мисловен референдум дали ги повърна или не преди да го направя) и повърнах в купата, която си бях приготвил до мен. Интересното беше, че вътре нямаше гъби, а само сокове . (гъбите не ги давам :D )
Дойде ми в повече и реших, че е време да се напуша, хем ако мога да задържа да не повръщам. Запалих масура и си опънах веднъж БЛЯК! ПУШЕК!ОТРОВА!ПУШЕК!ОТРОВА!.... нещо почна много силно да ми "казва" това с телепатия в съзнанието ми. Излязох от стаята, реших да изляза на светло на терасата да си опъна там. (излязох на прага на врата на терасата) Опънах си още 2 пъти, но не можах да задържа нищо, веднага го изпуснах, дори не знам дали стигна до гърдите ми, защото се започна ПУШЕК!ОТРОВА!ПУШЕК!ОТРОВА!ПУШЕК!ОТРОВА!ПУШЕК!ОТРОВА! а от това излязоха нови халюцинации от пушека стана още повече пушек все едно затъмнява картината, в пушека се образува Болница и лекари, след това чух водопровода и свързах мисълта с Отрова, мисълта ми проследи водата до водната станция и обратно. Отидох до чешмата и пих 1 глътка вода от чешмата, но водата ми беше само в бузите, нещо ми каза да я изплюя тази вода, а не да я глътна. Изплюх водата в мивката.
След това отидох да пийна изворна вода и си легнах в кърпата на леглото. Когато си легнах Това Супер Съзнание ми каза, "че аз повече няма да пуша трева, не заради тревата, а заради пушека, защото пушека е лошо нещо, защото пушека е отрова и аз вече не мога да консумирам отрова, но ще ми бъде позволено да допуша 1 единствен масур, когато аз пожелая, като последен масур за да имам шанс за последен масур"
Това беше, край с пушенето! Вече само ще ям тревата... (така си помислих тогава. Направих някаква пауза от пушенето, но все още пуша трева от време на време. Както казвам това го усетих тогава по време на халюцинациите)
Успокоих се и пак бях се реех в Космоса, а от там се засилих в Хипер Пространството, но усещах как съпругата ми се прибира. Усещах я къде точно е. След малко чух асансьорa , който ме извади от филма и ми беше много кофти. После пак се върнах във филма / трипа , после пак излязох от него заради асансьора. Усетих, че съпругата ми се прибира. След това чух пак асансьора и пак ме извади от Космоса и ме върна на леглото, но този път усетих, че съпругата ми е вика този път асансьора и си казах "Щом е тя, няма проблеми, може". След малко я усещах как приближава към врата и накрая я чух как я отключва. Чувах я какво прави. Хем я чувах, хем се реех в Космоса (случваше се едновременно ). След малко тя влезе в стаята при мен и ме пита " Добре ли съм" , но вече бях много много засилен в Космоса, бях във Хипер Пространството, но много много заселен, но с периферията си виждах съпругата ми в стаята. Бях много, много засилен, не можах да стана или да кажа нещо, а и нямах и някак си желание. Успях само да вдигна палец на горе, а след това да и покажа 5 пръста, после пак палец на горе. Тя ми каза "добре значи се забавляваш" и излезе от стаята.
Имах няколко цели и въпроса заради които се наяждам,
Една от целите с която се наядох беше да попитам как да излекувам съпругата ми. Веднага след като излязох от Хипер Пространството почнах да си мисля за нея. Помислих си "Как да я излекува" и Свръх Съзнанието ми каза, чрез телепатия(всичко ми казваше чрез телепатия, но най-вероятно това са били просто мисли в главата ми на подсъзнанието) че трябва да я СТОПЛЯ. Каза ми " Стопли я! Стопли я! Стопли я", пак попитах как да я излекувам и то пак ми отговори "Стопли я! Стопли я! Стопли я ! " .
Беше ми невероятно уютно и приятно в леглото, не ми се ставаше направо, но мисълта за нея ме накара да стана. Станах и отидох при нея, казах и какво ми е казало Свръх Съзнанието и че искам да я гушкам и да я топля.
Тя ми каза "Добре" и дойде при мен, съблякохме се чисто голи си легнахме в леглото на тъмно. Беше ми много приятно да ме гушка и аз нея. Почнах да си говоря с нея, но усещах че говоря и мисля по-друг начин, като на по-висока предавка.
Когато влязох първоначално при нея в стаята , светлината и звуците ме пръснаха, много ярко, много светло, направо ме болеше от ярката светлина. Получих халюцинации, как искам да имам превръзка на очите за да не виждам тази яркост, след това се материализира кехлебарено - смарагдова превръзка пред очите ми, през която вижда през нея, виждах все едно енергията. Казах си "Искам и когато не съм на гъби да си сложа просто сив парцал на очите за да не гледам този покварен и извратен Свят"

Попитах я дали искаме да се изкъпем, но ако може на тъмно, че светлината много ми дразни, защото е много ярка и силна.
Вече бяхме в банята и казах на съпругата ми, че аз ще настроя водата, направих го и се гушкахме под душа в тъмното .
Усещах течението от врата. Виждах в тъмното по странен начин. Допика ми се от душа, оставих съпругата да се къпе под душа, а аз се дръпнах на страни и се изпиках. Тя ми каза "Май не си вдигнал капака на чинията и пикаеш върху него" но ми го каза много нежно и не нападателно с усмивка и радост, а аз и отговорих "Не, пикая в буркан, които е в кофата, която е върху капака на тоалетната, ". Факт, точно това правех ! Тя ми каза "Уау, добре тогава".
Разказвах и как усещам всички миризми и чувам всичко, наистина беше така. Усещах и лимона където го бях оставил. :)

По едно време докато бях в банята имах халюцинации, че съм в Космоса и че Твореца ми говори. Каза ми " В гъбите има много страшни неща, но тези неща за затворени за теб и че няма да позволи нещо да ми се случи" , а аз му казах телепатично "Сигурен ли си ?" . Виждах Космоса и Звездите, не виждах врата, но имах чувството, че от 2 звезди излиза и се просмуква Студ, брутален Студ.
Усетих все едно Твореца "удря с невидима ръка" по Космоса по портала които не виждах и се чу Дум Дум (халюцинирах звука) и Бог ми каза "Да, тези неща са затворени за теб, зад най-дебелата, здрава и черна врата, но просто ти позволявам съвсем леко да усетиш какво има там, зад врата, която е затворена за теб".
След тези мисли ме нападна студ като течение и аз се дръпнах на страни под душа. (халюцинациите приключиха)
Исках да съм хем под душа и хем да не съм под душа. Бях оставил водата съвсем леко да гали мястото на кръста ми, където ме беше докоснал Твореца по-рано днес.

Избърсахме се и излязохме от банята. Усетих, че всичко отшумява, но все още виждах по-добре и чувах по-добре.
Бях супер изморен и изтощен от трипа, но се чувствах по-силен от всякога, чувствах се така сякаш мога да се преборя с всичко. Нямах търпение да изляза на вън и да се боря въпреки, че бях изтощен от трипа.
Всъщност него ден след трипа се наложи да изляза от нас и да свърша малко работа, а след това ходих на Протест. На протеста беше съпругата ми, но аз закъснявах за протеста и се наложи да тичам. Тичах 45 минути без да спирам (спринт) между оживените улици и трафика на Мордор, не ял супер много часове и след интензивен трип, но се чувствах отлично и преизпълнен с енергия и желание за действие.
Вечерта в 11 не изпитвах никакъв глад, но знаех, че трябва вече да сложа нещо в стомаха ми било то и на сила. Хапнах и си легнах.

По време на трипа се случиха още няколко неща. Виках с глас, виках силно, но не с всичка сила. Исках да викна с всичка сила, но знаех, че ме чуват хората и за това се възпирах. Но когато виках чувах колко е силен вика ми, макар да не е с всичка сила. Чувах вика ми в главата ми, чувах вика ми как отекваше в целия квартал. Имах чувството, че вика се чува в Целия Свят, но осъзнавах, че не е така.
Другото по време на трипа беше, че усещах как съм част от Общото и това беше много приятно и хубаво усещане. Дори усещах и осъзнавах, точно коя част от общото съм и колко хубаво е да си част от Общото.
Имах халюцинации показващи ми как човешкото лице е фаса за която се крие едно общо Творение.
Друго нещо беше, че по време на трипа времето е "разтегливо" понятие. Имах още няколко халюцинации, които не съм споделил, а ще ги запазя за мен. (бяха приятни халюцинации, нищо лошо)

Речника ми е много беден и не мога да опиша нещата както трябва, явно ще трябва да чета повече книги за да обогатя речника си.
Примерно наричам едно и също нещо като Твореца, Магическите Гъбите(те също са част от него) и Свръх Съзнанието, но реално нямам на идея какво е било, но усещах, че е нещо много по-добро и много по-мъдро от мен. Нещо което не ми мислеше лошото, а ме пазеше и закриляше. Не знам как да се изразя, това усетих.
Другото е че наричам хиперпространство няколко различни неща, но просто нямам думите за това нещо.
Едното беше все едно се движа с висока скорост в Космоса и виждам от страни Космоса как се движи на висока скорост. Другото хипер пространство бяха няколко различни тунела. Единият беше в синьо, а другия в някакъв нюанс в допълнение с черно, при единия виждах Космоса, а при другия само го усещах.

За мен трипа беше много добър, въпреки, че имах тежки моменти, а на моменти изпитвах висша форма на страх, но цялото изживяване беше добро и мога да го нарека живото променящо. Почувствах се така, все едно тогава съм се родил и ми е рожденият ден.

Съвета ми е да НЕ трипвате в града. Някой напреднали психонавти могат да правят доста успешни и приятни трипове, защото така са свикнали, но това не е за всеки. В града е опасно, както заради силните шумове, много хора и енергия на едно място, така и заради трафика и ред други причина. Избягвайте трипове в града за ваша собствена безопасност.


:roll: :stone:
Прикачени файлове
Лемон тека с нарязаните пслилоцинови / магически трюфели Тапанесис " Философски Камък" готови за ядене
Лемон тека с нарязаните пслилоцинови / магически трюфели Тапанесис " Философски Камък" готови за ядене
магически трюфели / гъби Тапанесис " Философски Камък"
магически трюфели / гъби Тапанесис " Философски Камък"
магически трюфел / гъба<br /> Тапанесис &quot; Философски Камък&quot;
магически трюфел / гъба
Тапанесис " Философски Камък"
Магически трюфел / гъба<br /> Тапанесис &quot; Философски Камък&quot;книга на Рудолф Щайнер &quot;Как се постигат познания за висшите светове&quot;
Магически трюфел / гъба
Тапанесис " Философски Камък"книга на Рудолф Щайнер "Как се постигат познания за висшите светове"
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

admin написа: 19 Дек 2018, 18:19 Салвията беше едно от най-неприятните неща, които съм опитвал. Беше екстракт х20 до колкото ми казаха, дръпнах си два пъти защото първият нищо не усетих, но при втората дръпка всичко се промени. Тялото ми натежа сякаш ме привличаше магнит към земята и имах чувството, че пропадам. Изпитвах ужасяващо притеснение сякаш нещо много лошо ще се случи, но в същото време тялото ми се смееше въпреки, че не ми беше изобщо до смях. В един момент си затворих очите и всичко стана още по ужасно, сякаш това което виждах се приближаваше и отдалечаваше ужасно бързо, стана ми студено и всичко ми изтръпна.
Всичко продължи приблизително 6-7 минути след което започна да ме отпуска но остатъкът от вечерта ми беше скапан и се чувствах неприятно. Никога повече не бих опитал салвия и не я препоръчвам на никого.
Aз не съм опитвала,но така ми е ставало на гъби(нашенки),просто човек ако има някакви притеснения и сдух става обратен трип,сдухан,вместо ексползия имплозия беше при мен и много неприятно.Едва дочаках да свърши,дори се разкарах от където бях,иначе щях да полудея,беше чалга купон със зли селяндури в Надежда!!!!!Бях на гадно място с гадни хора,това е от изключителна важност също.Макар че нямам опит с халюциногени(бих употребила само нещо чисдто природно,може би друг вид гъби и в малко количество) доста такива гъби съм брала и яла.Много съм се забавлявала с тях и много неща интертесни са ми се с случвали,тъй че може би не наркотика е виновен,а нашето състояние душевно към момента:)Затова сега не смея да пробвам някои по-бруталнички или нещо друго халюциногенно,защото не знам дали няма да се сдухам.......:)
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Първия път с LSD беше половин картонче или около 100 микрограма. Бях си в нас и имах работа на компютъра обаче реших да го взема. По едно време ми стана супер смешно от всичко и се смеех без никаква причина неудържимо, даже в сайт за новини прочетох лоша новина, но пак избухнах в смях. Концентрацията изчезна напълно и не е добра идея да се показваш пред хора, ще те помислят за луд. Цветовете на всичко станаха много по-живи и красиви. Музиката стана още по-готина. Лошото е, че много часове държи и накрая почнаха да ме болят мускулите на лицето от смях. Другото малко стряскащо за мен, което ме спира да опитам по-силна доза, е някакво напржение в областта на корема и по-тежко дишане. При вас има ли го това?
balkan
Градинар
Градинар
Мнения: 89
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 99 times
Been thanked: 192 times

kot написа: 20 Дек 2018, 17:26 Първия път с LSD беше половин картонче или около 100 микрограма. Бях си в нас и имах работа на компютъра обаче реших да го взема. По едно време ми стана супер смешно от всичко и се смеех без никаква причина неудържимо, даже в сайт за новини прочетох лоша новина, но пак избухнах в смях. Концентрацията изчезна напълно и не е добра идея да се показваш пред хора, ще те помислят за луд. Цветовете на всичко станаха много по-живи и красиви. Музиката стана още по-готина. Лошото е, че много часове държи и накрая почнаха да ме болят мускулите на лицето от смях. Другото малко стряскащо за мен, което ме спира да опитам по-силна доза, е някакво напржение в областта на корема и по-тежко дишане. При вас има ли го това?
Описаните ефекти са от доза далеч под 100 микрограма. По-тежкото дишане може да е от много смях заедно с болката в корема. Опитай 100 микрограма и виж. Не мешай с трева докато не усетиш напрежение или мисловно зацикляне. LSD се влияе доста добре от музика, буквално музиката може да ти диктува настроението ако изпаднеш в синестезия. Изпадал съм и е много фън: казвам си "Музиката не влияе на настроението" и я спирам. хахахах след 2 минути жално търся хубав трак. Но всичко описано от мен е по-специфичен начин: С LSD-25 имаме синергия. От 300 или повече микрограма лсд-25 всеки път свършвам във въздуха от нищото, без да се докосвам дори, отделно че такава малко над средна доза(за мен) хваща в рамките на 5-10 минути след прием, още със слагането в устата на картоните усещам, че е в тялото ми и започва ефект, веднага след това паля първия масур и нещата започват по-така. От аналозите не е така (1P , LAD и т.н.т) , само и единствено LSD-25 може да те изпразни 20-30 минути след прием,преди да започне същинския трип, просто КЕФ, не мога да го опиша по друг начин и е по-добро от секса, дори от най-хубавите ми сексуални преживявания. Не съветвам никой, който не е вземал, да взема LSD . По-натам ще опитам да опиша първия си трип, но специално с халюциногените ми е много трудно да си описвам преживяванията. ЛСД е като лятна вила, хубаво ти е идеш 1-2 пъти в годината, но не и да живееш там постоянно. Най-високата ми доза е 800 микрограма. Все още не съм изпадал в безконтролност от халюциногени, но приемам себе си за изключение: Ти, хлапе(не визирам теб кот), не си така и ще полудееш след един прием!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Harm Reduction - Намаляване на вредите от наркотиците”