Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Purple Rain - 2024

Семена марихуана
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 367
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Inna написа: 27 Мар 2024, 19:43 Мен не ми изглеждат зле. 🤷Но по-скоро малко да я увеличиш, а не отдалечиш. Не е фатално, че малко са се издължили, това е докато си свикнеш у вас на силата и разстоянията.
При мене се закучи работата нещо и от тия дето боднах нищо не излезе. Останаха ми едни бонуси на Seed Stockers BCN Critical xxl, има ли файда от тях или Ц. Ако е така да поръчвам от вилабафото на барни нещо , че много напредна при мене , другите като са 2-3 седмици напред как да ги нагодя, тъкмо пръкващите се ?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Peggy Zina написа: 28 Мар 2024, 10:38
Inna написа: 27 Мар 2024, 19:43 Мен не ми изглеждат зле. 🤷Но по-скоро малко да я увеличиш, а не отдалечиш. Не е фатално, че малко са се издължили, това е докато си свикнеш у вас на силата и разстоянията.
При мене се закучи работата нещо и от тия дето боднах нищо не излезе. Останаха ми едни бонуси на Seed Stockers BCN Critical xxl, има ли файда от тях или Ц. Ако е така да поръчвам от вилабафото на барни нещо , че много напредна при мене , другите като са 2-3 седмици напред как да ги нагодя, тъкмо пръкващите се ?
Значи Гръстмана е доволен от тях и каза, че са яки, при мен обаче(аз не ги бях отгледала перфектно де, може и от там нещо) не се получиха особено силни. Така че съм малко предубедена към тях и бих си взела нещо сигурно. Имам ги и аз като бонуси, но няма скоро да ги сложа. А може би излизат различни по сила, което пак е подвеждащо. Бе нещо тая фирма не я предпочитам, макар че допускам и аз нещо да съм прецакала, но от яките видове, дори да не ги отгледаш на макс, все пак си стават силни..... Бих ти препоръчала Дъч пешън, от тях никога не съм имала слабо растение. Но и Барнито е добре, фирма с традиции.... Като гледам тук имаш доста, идва ми наум варианта да ги клонираш като пораснат малко. То какво си намислил за тях, навън или?
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 367
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Inna написа: 28 Мар 2024, 12:03
Peggy Zina написа: 28 Мар 2024, 10:38
Inna написа: 27 Мар 2024, 19:43 Мен не ми изглеждат зле. 🤷Но по-скоро малко да я увеличиш, а не отдалечиш. Не е фатално, че малко са се издължили, това е докато си свикнеш у вас на силата и разстоянията.
При мене се закучи работата нещо и от тия дето боднах нищо не излезе. Останаха ми едни бонуси на Seed Stockers BCN Critical xxl, има ли файда от тях или Ц. Ако е така да поръчвам от вилабафото на барни нещо , че много напредна при мене , другите като са 2-3 седмици напред как да ги нагодя, тъкмо пръкващите се ?
Значи Гръстмана е доволен от тях и каза, че са яки, при мен обаче(аз не ги бях отгледала перфектно де, може и от там нещо) не се получиха особено силни. Така че съм малко предубедена към тях и бих си взела нещо сигурно. Имам ги и аз като бонуси, но няма скоро да ги сложа. А може би излизат различни по сила, което пак е подвеждащо. Бе нещо тая фирма не я предпочитам, макар че допускам и аз нещо да съм прецакала, но от яките видове, дори да не ги отгледаш на макс, все пак си стават силни..... Бих ти препоръчала Дъч пешън, от тях никога не съм имала слабо растение. Но и Барнито е добре, фирма с традиции.... Като гледам тук имаш доста, идва ми наум варианта да ги клонираш като пораснат малко. То какво си намислил за тях, навън или?
Аз затова. Просто ми е несериозно ,на няколко реномирани места не пише никаква подробна информация за сорта, което не ми хареса...И аз си мечтая за клонинги на някой як сорт на Барни регулар, но мястото ми ме ограничава. Ако имам цяла стая за индор живот и здраве може да го направя. 4 от тия ще си оставя вътре, другото на няколко градини на аутдор.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Peggy Zina написа: 28 Мар 2024, 12:57
Inna написа: 28 Мар 2024, 12:03
Peggy Zina написа: 28 Мар 2024, 10:38

При мене се закучи работата нещо и от тия дето боднах нищо не излезе. Останаха ми едни бонуси на Seed Stockers BCN Critical xxl, има ли файда от тях или Ц. Ако е така да поръчвам от вилабафото на барни нещо , че много напредна при мене , другите като са 2-3 седмици напред как да ги нагодя, тъкмо пръкващите се ?
Значи Гръстмана е доволен от тях и каза, че са яки, при мен обаче(аз не ги бях отгледала перфектно де, може и от там нещо) не се получиха особено силни. Така че съм малко предубедена към тях и бих си взела нещо сигурно. Имам ги и аз като бонуси, но няма скоро да ги сложа. А може би излизат различни по сила, което пак е подвеждащо. Бе нещо тая фирма не я предпочитам, макар че допускам и аз нещо да съм прецакала, но от яките видове, дори да не ги отгледаш на макс, все пак си стават силни..... Бих ти препоръчала Дъч пешън, от тях никога не съм имала слабо растение. Но и Барнито е добре, фирма с традиции.... Като гледам тук имаш доста, идва ми наум варианта да ги клонираш като пораснат малко. То какво си намислил за тях, навън или?
Аз затова. Просто ми е несериозно ,на няколко реномирани места не пише никаква подробна информация за сорта, което не ми хареса...И аз си мечтая за клонинги на някой як сорт на Барни регулар, но мястото ми ме ограничава. Ако имам цяла стая за индор живот и здраве може да го направя. 4 от тия ще си оставя вътре, другото на няколко градини на аутдор.
Виж общо колко ще тръгнат добре, избери си 4те за вътре и виж за вън какво остава, клонинги също така могат да се направят и от външните разсади и да се сложат навън и те като допълнение. Дори могат да станат почти толкова големи и те като майките..
Също така аз бих предпочела умерена бройка за навън, но добре поляти и отгледани, отколкото много бройки. Защото пролетта е по-лесно, но лятото е много поливане, мъкнене, труд и едно хубаво може да ти даде повече от 3,4 как да е отгледани. Понеже като гледах навън слагах много, но не ги гледах супер добре, защото ми бяха далеч и така установих, че изкарвах повече от по-малка бройка, защото получаваха повече вода и грижи. Това за горила де, иначе на двор е друга работа с маркуча. 😅👍Също си остави някои за втора серия изкарване, че току нещо ги. Изяло и кво ли не, намирала съм празни гнездата някой път, колкото и да предвиждам.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 367
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Inna написа: 28 Мар 2024, 13:07
Peggy Zina написа: 28 Мар 2024, 12:57
Inna написа: 28 Мар 2024, 12:03 Значи Гръстмана е доволен от тях и каза, че са яки, при мен обаче(аз не ги бях отгледала перфектно де, може и от там нещо) не се получиха особено силни. Така че съм малко предубедена към тях и бих си взела нещо сигурно. Имам ги и аз като бонуси, но няма скоро да ги сложа. А може би излизат различни по сила, което пак е подвеждащо. Бе нещо тая фирма не я предпочитам, макар че допускам и аз нещо да съм прецакала, но от яките видове, дори да не ги отгледаш на макс, все пак си стават силни..... Бих ти препоръчала Дъч пешън, от тях никога не съм имала слабо растение. Но и Барнито е добре, фирма с традиции.... Като гледам тук имаш доста, идва ми наум варианта да ги клонираш като пораснат малко. То какво си намислил за тях, навън или?
Аз затова. Просто ми е несериозно ,на няколко реномирани места не пише никаква подробна информация за сорта, което не ми хареса...И аз си мечтая за клонинги на някой як сорт на Барни регулар, но мястото ми ме ограничава. Ако имам цяла стая за индор живот и здраве може да го направя. 4 от тия ще си оставя вътре, другото на няколко градини на аутдор.
Виж общо колко ще тръгнат добре, избери си 4те за вътре и виж за вън какво остава, клонинги също така могат да се направят и от външните разсади и да се сложат навън и те като допълнение. Дори могат да станат почти толкова големи и те като майките..
Също така аз бих предпочела умерена бройка за навън, но добре поляти и отгледани, отколкото много бройки. Защото пролетта е по-лесно, но лятото е много поливане, мъкнене, труд и едно хубаво може да ти даде повече от 3,4 как да е отгледани. Понеже като гледах навън слагах много, но не ги гледах супер добре, защото ми бяха далеч и така установих, че изкарвах повече от по-малка бройка, защото получаваха повече вода и грижи. Това за горила де, иначе на двор е друга работа с маркуча. 😅👍Също си остави някои за втора серия изкарване, че току нещо ги. Изяло и кво ли не, намирала съм празни гнездата някой път, колкото и да предвиждам.
Колко могат да оцелеят връхчетата след отрязване ппц, мислил съм си го но кво да ти кажа.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 367
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Опа! Едно бързо ъпдейтче. По-нататъка през седмицата повече снимки.Уикенда бях в командировка, но като ги гледам отсъствието ми добре им се отразява :D . Дори и кропнатото е мръднало към добре. Боднах две Laughing Buddha на Барни - бонус семки са - показали са се, но явно са седяли 1-2 дена под найлона и седят едни изкълчени такива ще ги видим ще се спасят ли от чувала или ц. Единствено съм недоволен от Мимозата не е мръднала ама хич, върви уверено към кофата. Саксиите ми се струват леки да взема ли да ги полея леекичко?
Прикачени файлове
foto_no_exif(15).jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Да, поливай си ги.Екстра са си. Не бързай да ги хвърляш по-пършивичките, някои после се оправят или са по-дребни и бавнички, но силни.... Тоя смеещ се Буда и на мен ми е много интересен! Имах го отдавна две семки и не ми тръгна. Дано тръгнат да ги разгледаме. Разнообразни видове, супер. 👍
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 367
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Обещаният ъпдейт. Тръгнаха даже и тези новите. Лампата малко я вдигнах , че много набито взеха да вървят, по няколко Пърпъл Пънча има едни жълти петна на листата , полял съм ги 50ина мл р-р с ризотоник, и листно също от него, какво може да е ? Тази Мимоза е потръгнала малко струва ли си да я пазя , ако ще ми е такава сдухана да ми цака индора и аутдора не знам. Така и така ми пристигнаха семената ?
Прикачени файлове
Purple Punch
Purple Punch
Purple Punch
Purple Punch
Untitledcdfds.jpg
Laughing Buddha #1
Laughing Buddha #1
Laughing Buddha #2
Laughing Buddha #2
Mimosa x Orange Punch
Mimosa x Orange Punch
Untitlednhjkl.jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 367
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Оп! Вече са пресадени . Както винаги не мина без накъсани корени , ще ги видим кои ще се закрепят и кои не, дано няма от последните.... Наторил съм ги с Кока Колата листно и кореново + Руут Бетър при поливката и наръсено кореново. Ще ги видим добавките на Better Organix как ще се представят и дали са си стрували парите.До месец мисля да ги изкарвам навън. 2-3 с Мимозата има дето ми седят по-така сдухани.... Лампата вече я сложих на 40% ще видя малките как ще сколосат + новата Mimosa Evo дето боднах вчера....
Прикачени файлове
foto_no_exif(22)-min.jpg
foto_no_exif(23)-min.jpg
foto_no_exif(22)-min.jpg
кропнатото
кропнатото
foto_no_exif(26)-min.jpg
foto_no_exif(25)-min.jpg
foto_no_exif(24)-min.jpg
12 часа след пресаждането
12 часа след пресаждането
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 535 times
Been thanked: 384 times

:stone: Това с Кока-Колата съм го изпуснал, нещо си разтворил ли вътре или е някаква нова мода?
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”