Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Как си трее 😎
Прикачени файлове
IMG_0991.jpeg
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Част от корените
Прикачени файлове
IMG_0992.jpeg
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Преторено нали така колеги :) горе долу около 47-8 ден цъфтеж в момента
Прикачени файлове
IMG_1199.jpeg
IMG_1197.jpeg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

grustman написа: 09 Апр 2024, 22:30 Преторено нали така колеги :) горе долу около 47-8 ден цъфтеж в момента
Ама е яка бухалка пак!🤩Еми понамали му нещицата.....
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Inna написа: 09 Апр 2024, 23:19
grustman написа: 09 Апр 2024, 22:30 Преторено нали така колеги :) горе долу около 47-8 ден цъфтеж в момента
Ама е яка бухалка пак!🤩Еми понамали му нещицата.....
Тенкю Инче
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Inna написа: 09 Апр 2024, 23:19
grustman написа: 09 Апр 2024, 22:30 Преторено нали така колеги :) горе долу около 47-8 ден цъфтеж в момента
Ама е яка бухалка пак!🤩Еми понамали му нещицата.....

Много е странно винаги от един сорт ми излизат няколко големи бухалки другите са нормални не знам на какво се дължи това …. Я сега да те питам според теб колко ще пусне тая бухалка ха ха ха
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

grustman написа: 09 Апр 2024, 23:23
Inna написа: 09 Апр 2024, 23:19
grustman написа: 09 Апр 2024, 22:30 Преторено нали така колеги :) горе долу около 47-8 ден цъфтеж в момента
Ама е яка бухалка пак!🤩Еми понамали му нещицата.....

Много е странно винаги от един сорт ми излизат няколко големи бухалки другите са нормални не знам на какво се дължи това …. Я сега да те питам според теб колко ще пусне тая бухалка ха ха ха
Фенотип му се вика на това може да са 2-3, може да са 12-13 , работата на брийдърите освен кръстосване, е също и изкуствения подбор - събиране на видове с ценни за човека качества. Например Mimosa EVO и Мimosa x Orange Punch на Barneys Farm са идентични като родословие , но като са създавали сорта, от Барни са видели, че едни растения от сорта Mimosa EVO цъфтят по-бързо от другите , и са взели тия по-бързо цъфтящите , селектирали , селектирали и направили нов сорт. И те така де, примери много. Ппц колкото са по-малко фенотиповете, толкова по-добре значи брийдърът си е свършил работата, демек гените на китката са стабилни. Аз като гледам 4 еднакви китки намирам разлики , пък кво остава при такива като тебе дето гледат по 25 :) И така де . Това заключение се базира на изпарения от знанията ми по Биология от гимназията, а това не беше вчера, така че да ме извините ако има грешки. Четете от тука. :)
Прикачени файлове
uchebnik-po-biologia-i-zdravno-obrazovanie-za-10-klas-zadylzhitelna-podgotovka-bulvest-2000.jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Напоследък цените на торовете и добавките скочиха доста, чувалът на гуаното на Плагрон беше 160 лева сега е 250, видях това гуано преди 5 години го бях ползвал във вегетация и биваше, за цъфтеж имам мерак да го ползвам но ме притеснява това количество азот - при Калонг НПК е 1-10-1, при гуаното на Агробетабат е 8-29-2 , ако Слагам 1000гр гуано на Калонг в 10л вода, Ако разполагам с Гуаното на Агробетабат и сложа 330 грама приблизително демек 1/3 в 10л вода , то няма ли да получа разтвор с горе долу същото нпк, който ще мога да си ползвам без да се притеснявам че ще им прецакам цъфтежа?http://grow.bg/bat-guano.html
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Peggy Zina написа: 13 Апр 2024, 17:26 Напоследък цените на торовете и добавките скочиха доста, чувалът на гуаното на Плагрон беше 160 лева сега е 250, видях това гуано преди 5 години го бях ползвал във вегетация и биваше, за цъфтеж имам мерак да го ползвам но ме притеснява това количество азот - при Калонг НПК е 1-10-1, при гуаното на Агробетабат е 8-29-2 , ако Слагам 1000гр гуано на Калонг в 10л вода, Ако разполагам с Гуаното на Агробетабат и сложа 330 грама приблизително демек 1/3 в 10л вода , то няма ли да получа разтвор с горе долу същото нпк, който ще мога да си ползвам без да се притеснявам че ще им прецакам цъфтежа?http://grow.bg/bat-guano.html
Екстра изглежда. 👍Не съм го виждала. Аз го слагам в цъфтежната почва сухо просто в малки количества.Аз съм в момента със събирано от пещери, но не посмях да слагам много,че не го знам.... А за поливане да, защо не,опитай така.Растенията могат да получават през цялото време азот, няма да е фатално, стига да не се повтаря и да го има и в други неща, в почва и тн др торове. Ако ползеаш това, просто го намали и махни от другаде, не покзвай гроу препарати допълнително. Има градинари, кпито през цялото врене си торят с компкексни торове, просто не повтарят с други някой от елементите и торят умерено. Примерно 3-3-3 е от всичко по равно, има такива, които така си торят, първо мнпго разредено и после леко увеличено.. . Повечето приемат, че азота се спира, но те пък са давали много азотни с всички гроу добавки и после минават на фосфор, калий за цъфтеж, това е обичайната, но не единствена схема. А иначе относно скъпотията То и пепел никога не купувам, ако и да била палмова. 🤣Аз си паля огън и си горя каквото ми харесва. 😁🤷Пари за пепел..... Купувам само това, което нямам в градината или не мога да заместя. И почва за по-сиг. Може и съвсем без пари да се мине, особено навън.Коорива, магданоз, оборски всякакви, пеоел, камъни, пясък, голям избор имаме.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Inna написа: 13 Апр 2024, 18:35
Peggy Zina написа: 13 Апр 2024, 17:26 Напоследък цените на торовете и добавките скочиха доста, чувалът на гуаното на Плагрон беше 160 лева сега е 250, видях това гуано преди 5 години го бях ползвал във вегетация и биваше, за цъфтеж имам мерак да го ползвам но ме притеснява това количество азот - при Калонг НПК е 1-10-1, при гуаното на Агробетабат е 8-29-2 , ако Слагам 1000гр гуано на Калонг в 10л вода, Ако разполагам с Гуаното на Агробетабат и сложа 330 грама приблизително демек 1/3 в 10л вода , то няма ли да получа разтвор с горе долу същото нпк, който ще мога да си ползвам без да се притеснявам че ще им прецакам цъфтежа?http://grow.bg/bat-guano.html
Екстра изглежда. 👍Не съм го виждала. Аз го слагам в цъфтежната почва сухо просто в малки количества.Аз съм в момента със събирано от пещери, но не посмях да слагам много,че не го знам.... А за поливане да, защо не,опитай така.Растенията могат да получават през цялото време азот, няма да е фатално, стига да не се повтаря и да го има и в други неща, в почва и тн др торове. Ако ползеаш това, просто го намали и махни от другаде, не покзвай гроу препарати допълнително. Има градинари, кпито през цялото врене си торят с компкексни торове, просто не повтарят с други някой от елементите и торят умерено. Примерно 3-3-3 е от всичко по равно, има такива, които така си торят, първо мнпго разредено и после леко увеличено.. . Повечето приемат, че азота се спира, но те пък са давали много азотни с всички гроу добавки и после минават на фосфор, калий за цъфтеж, това е обичайната, но не единствена схема. А иначе относно скъпотията То и пепел никога не купувам, ако и да била палмова. 🤣Аз си паля огън и си горя каквото ми харесва. 😁🤷Пари за пепел..... Купувам само това, което нямам в градината или не мога да заместя. И почва за по-сиг. Може и съвсем без пари да се мине, особено навън.Коорива, магданоз, оборски всякакви, пеоел, камъни, пясък, голям избор имаме.
ООООО и аз. Пепел при мене бол. :weed:
Публикувай отговор