Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

За вход или регистрация ви се налага да решите CAPTCHA

Предложения и въпроси за Grysty.com
Семена марихуана
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1872 times

С развитието на технологиите се появиха спам ботове с изкуствен интелект (ИИ), които станаха изключително разпространени. В настоящето време всеки, разполагащ с по-мощен компютър и интернет връзка, може да създаде свой собствен спам бот с използване на изкуствен интелект.
През миналата седмица нашият форум стана обект на масивна атака от ботове, като беше наложително да бъдат изтрити стотици профили на такива ботове.

Както забелязахте, при всяко опитване за вход или регистрация ви се налага да решите CAPTCHA - въпросът "Каква е цената на джойнта в песента на Упсурт - Колега?" Аз съм сигурен, че 99% от вас знаят отговора и ще се справят с това леко, а за останалите 1% винаги може да използват Google.

Този тип ИИ не се справя добре с кирилицата, затова избрахме този метод за борба с тях.

Modern Problems Require Modern Solutions - "It's a Simple Spell But Quite Unbreakable"
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1438 times
Been thanked: 832 times

:roll: Накарахте ме да слушам Ъпсурд....ама не беше достатъчно и почнах да чета текста за да видя как е баписано защото бях опитал и с верния код и пак не беше станало,днес се получи.
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1413 times

Когато беше ……. Хаха яка песен
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3190
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7121 times
Been thanked: 4750 times

Аз съм го виждала най-евтино на 1.50.😆
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1413 times

Inna написа: 17 Фев 2024, 13:00 Аз съм го виждала най-евтино на 1.50.😆
Ветеранка!
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1438 times
Been thanked: 832 times

Inna написа: 17 Фев 2024, 13:00 Аз съм го виждала най-евтино на 1.50.😆
Аз когато бях 8клас си спомням,че пред един бар ме почерпиха за първи път...бяха казали,че струва левче. Това ми беше първото напушване ако може да се нарече напушване защото не ме хвана...после бях опитал още веднъж и пак така. След което си повярвах,че на мен не ми влиаят тези треви и в 10 клас искаха да не почерпят пак а аз им виках "пичове не си хабете тревата мен това не ме лови" и след като си дръпнах 3 пъти после имах халюцинации.
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

Хахаха, наложи се и аз да чета текста на песента, но стана ор раз
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”