Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Peggy Zina написа: 13 Яну 2024, 14:38
Inna написа: 13 Яну 2024, 12:09
grustman написа: 13 Яну 2024, 11:55 А до тези който са поливали и поливат с АДВАНСЕТ предполагам първите седмици цепят грамажите на половина за да не се изпържат нали така тоест ако е 1мл 0,5мл защото ми се вижда висока дозата от седмица 1 да е по 1мл :D ? :passj:
Да, което е излишно е излишно. Те разбира се биха предпочели да ръгаш повече. На мен преди ми подаряваха безплатни стартер пакчета с Вуду джус, оувърдрайв, -б52(ли кво беше там) и биг бъд, хубавки и удобнички. Карала съм само с тях и добре бяха. Качествени торове са, за химийки и аз бих ги ползвала. Но понеже минах изцяло на био ползвам само вуду джуса, те имаха и други биота, пиранята май и още някви.... От първа седмица тор то направо няма нужда, ама айде на половина поне. 😂
Мене ме кефят заради опаковките , особено B-52 с мацката с яките бомби :lol: Майтапът настрана, но да, видял съм ползи от нещата им , ама комерсът им на моменти ми идва в повече. Eй така по търговски -"Той продуктът е хубав, ама купете това и онова" :) Та съм си казал ако е органика да е органика, поставил съм си за цел 100% органика грол. използвам момента да те питам като човек, ползвал Better Organix , става ли да дабавя към почвата малко разтвор руут бетър и к-амино да я колонизират, ще ползвам почвата на пролет?
Ами аз не видях супер ефект от тях на момента, почвата обаче после сипах по дворове, садих други работи и всичко в нея беше хубавко, но като че с леко закъснение. Руут бетъра още имам и ей така си го слагам тук, там. Може би те са повече за навън и за двор,на мен поне така ми се вижда.Или за тези, дето правят един голям съд почва и не я сменят, вид но тил. Но ако ги имаш, сложи, няма да навреди. Иначе май предпочитам каната или може би сухи разни гуанокалонг, гуанодиф, които да имат и повечко NPK, освен живот... Аз си купувам няколко неща, които ми сеструват най важни,може и не от една марка.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 382
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 355 times

Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 897
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Молба до всички с ADVANCED NUTRIENTS сканирайте опаковката дали има RFID-tag въобще? Ще съм благодарна
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 897
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Гледах клип и в интернет казват че ако няма значи е менте
Аватар
allanon04
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Яну 2024, 18:11

Все още на пазара има в обръщение оригинални продукти на Advanced Nutrients, които нямат RFID. В края на миналата година си обновиха фабриката и смениха етикетите за да можем лесно да хващаме фалшивите. След месец мисля, ще пуснат нова версия на апа си и там ще има скенер да проверяваш.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 382
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 355 times

grustman написа: 15 Яну 2024, 13:49 Молба до всички с ADVANCED NUTRIENTS сканирайте опаковката дали има RFID-tag въобще? Ще съм благодарна
Прати линкове, да видя моите като се прибера.
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 897
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

grustman написа: 15 Яну 2024, 13:49 Молба до всички с ADVANCED NUTRIENTS сканирайте опаковката дали има RFID-tag въобще? Ще съм благодарна
Странна лишност си май не за пръв път говориш в ценски род... :roll: :geek: :roll:
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 897
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

BuTaMuH написа: 16 Яну 2024, 11:08
grustman написа: 15 Яну 2024, 13:49 Молба до всички с ADVANCED NUTRIENTS сканирайте опаковката дали има RFID-tag въобще? Ще съм благодарна
Странна лишност си май не за пръв път говориш в ценски род... :roll: :geek: :roll:
😎😛😉
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 382
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 355 times

Има ли пиниз да го пратиш през линк да не е възрастово ограничен, че на тия ще им снимам личната си карта знайш ли кога. :mrgreen:
Публикувай отговор