Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 360 times

Хора, препоръчайте ми читави пх и ец метри, търся нещо бюджетно дето ще ми изкара доволно дълго време, ако може и без консумативи.
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 897
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Peggy Zina написа: 14 Ное 2023, 23:44 Хора, препоръчайте ми читави пх и ец метри, търся нещо бюджетно дето ще ми изкара доволно дълго време, ако може и без консумативи.
Няма как без консумативи , вземи си на милоки ЕС И РХ по 60лв са и разтвор за калибриране и на двете
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Peggy Zina написа: 14 Ное 2023, 23:44 Хора, препоръчайте ми читави пх и ец метри, търся нещо бюджетно дето ще ми изкара доволно дълго време, ако може и без консумативи.
Уредът за електропродомост може и от ефтините (съвсем прост му е принципът на работа), но pH -метърът е по капризен и е задължително да е малко по марков.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 360 times

Пичове, много познати ме питат и ми разправят за синия лотус, безвреден ли е , вреден ли е , има ли ползи от него?
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Peggy Zina написа: 17 Ное 2023, 21:43 Пичове, много познати ме питат и ми разправят за синия лотус, безвреден ли е , вреден ли е , има ли ползи от него?
Чел съм много хубави неща за тази билка. Със сигурност не може да носи вреда. Гледах в Али-то да поръчам, ама така си остана, че съм се захванал с много проекти. Ще дойде време и за нея.
Fuckthesystem
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 01 Авг 2020, 14:37
Has thanked: 53 times
Been thanked: 26 times

Здравейте искам да попитам получих призовка да се явя като свидетел по досъдебно производство и имам съмнение че началото на септември задържаха един приятел в градината направо при цветята .... и след като му влизат в тях на обиск намират пакет с семена на който пише моето име аз ги поръчах та дали може нещо да ми направят и дали да ходя с адвокат може ли да ме посъветвате какво да правя моя приятел уж каза че им е казал че съм поръчал семената и ме е хванало страх и съм се отказал и не сме ги отглеждали заедно.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Fuckthesystem написа: 22 Ное 2023, 17:15 Здравейте искам да попитам получих призовка да се явя като свидетел по досъдебно производство и имам съмнение че началото на септември задържаха един приятел в градината направо при цветята .... и след като му влизат в тях на обиск намират пакет с семена на който пише моето име аз ги поръчах та дали може нещо да ми направят и дали да ходя с адвокат може ли да ме посъветвате какво да правя моя приятел уж каза че им е казал че съм поръчал семената и ме е хванало страх и съм се отказал и не сме ги отглеждали заедно.
Тоя тъп ли е да ти пази данните у тях и да гледа?!!!!! Еми аз бих попитала адвокат за самото явяване, но ще кажа, че тоя ме е накарал да му поръчвам някакви уж сувенири,не знам какво са, не знам какво е правил с тях в последствие. Хванало те страх?! Трябваше първо този идиот да не държи чужди данни на пакет от семки у тях,или поне да каже, че той те е накарал да му ги поръчаш на него без да знаеш какво и що. Така все едно и ти си имал намеребие, но те хванало страх. 🤦😣Защо си му дал пакета с адреса ти, това е твоя грешка да се занимаваш с други хора,на никого не може да разчираш за твоята безопасност.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 360 times

:weed: На вниманието на всички маниаци- в официалния сайт на Барни цял Ноември има промоция 1+1 - сиреч 2 на цената на едно, нещо което по другите банки ще ви струва 400-500 лева в официалния сайт на барни ви стъпва на под 200 лева, приложил съм на снимката и код за намаление. Единствен недостатък е , че Барни не пращат до България, ако намерите пиниз да си я натамъните до България си е баш оферта, особено в тая криза.
Прикачени файлове
foto_no_exif.jpg
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 356
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1241 times
Been thanked: 859 times

Fuckthesystem написа: 22 Ное 2023, 17:15 Здравейте искам да попитам получих призовка да се явя като свидетел по досъдебно производство и имам съмнение че началото на септември задържаха един приятел в градината направо при цветята .... и след като му влизат в тях на обиск намират пакет с семена на който пише моето име аз ги поръчах та дали може нещо да ми направят и дали да ходя с адвокат може ли да ме посъветвате какво да правя моя приятел уж каза че им е казал че съм поръчал семената и ме е хванало страх и съм се отказал и не сме ги отглеждали заедно.
Семената не са незаконни. Имат колекционерска стойност. за тях могат да те проверяват и тарашат за нещо допълнително, да те следят, но не и да те опандизят. Изчисти всичко от вас и колата. Семената ги продават като хранителна добавка по аптеките, полезни са даже за чай, някъде четох
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 360 times

А бе гледах на лидл са пуснали тая вулканична лава и се изкушавам да си взема 12-13 лева , предвид като знам какви пари е на гуано калонг https://bauhaus.bg/vulkanichna-lava-biocvet/p/130195
Публикувай отговор