Отглеждане На Открито 2023 / Outdoor Season 2023 (Обща тема)

Заключено
Семена марихуана
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 671
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 980 times
Been thanked: 1572 times

wefelwel написа: 21 Сеп 2023, 19:12 Колеги имам 2 растения изхермени, едното по малко другото повече. Всичките торбички бяха зелени с изключение на 2-3 които се бяха спукали вече. Махнах ги всичките, но не знам дали направо да махна растенията или да ги оставя вече след като съм махнал всичко, но ме е страх да не излязат нови. Вие как бихте постъпили в случая, моля за съвети ✌️
Ако гледаш навън ги махай. няма смисъл вятъра ще пръсне навсякъде прашеца и семките са неизбежни, пък и на някой друг аутдор може да прецакаш нещата :lol: . Ако гледаш индор зависи, на последния ми гроу две се изхермиха и спукана торбичка имах, но бяха в края на бокса където вентилатора не играе много и успях да ги изчистя. само на 1 от 9 растения имах семки в по-малките глави. Дори и да изчистиш всичко, винаги може да се появи някъде и да не го видиш, ти си решаваш.
Keep on growing :stone:
wefelwel
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 17 Май 2019, 13:53
Has thanked: 75 times
Been thanked: 65 times

Днес ходих пак и гледам на едното пак се е появил един ташак. Взех ножицата и два чувала и оправих нещата, жалко бяха станали по големи и от другите ми, но педераси. Между другото тая година не знам на какво се дължи но не съм доволен от сийдсман. От 25 семки всички поникнаха, но не се развиваха добре, по точно определен сорт, който си гледам всеки път. И от тия 25 станах 8 другите просто не искаха да растът. И от тия 8 два педераса, много зле тая година.
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 135
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 147 times

ако са ти били еденствените развити и нямаш други си се прецакал с махането ,пак ще станат както нормално просто ,ще имат семена
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 671
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 980 times
Been thanked: 1572 times

Prototype046 написа: 23 Сеп 2023, 01:46 ако са ти били еденствените развити и нямаш други си се прецакал с махането ,пак ще станат както нормално просто ,ще имат семена
Той е написал, че 8 са били развитите и от тях са тези 2 изхермени, и това че ще имат семки не е толкова малко, колкото го изкарваш, нали си наясно какво става когато се оплоди женското растение, дори и да е в малко по-късен етап, на мен лично не ми се занимава да махам от една глава 10 семки, че да си свия цигара. :lol: А и качеството няма да е такова каквото е можело да бъде. С 6 аутдор растения развити , все ще изкара зимата :D .
Keep on growing :stone:
Bashmotionftw
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Сеп 2023, 11:52

Здравейте колеги,до сега не съм се занимавал за отглеждане вътре и искам да се консултирам с вас помещението ми е около 20 25 квадрата.Искам да попитам като оборудване какво ще ми трябва.Искам мада заредя поне 20 тина автомата и нагоре ако позволява помещението.
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 897
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1419 times

Bashmotionftw написа: 23 Сеп 2023, 11:57 Здравейте колеги,до сега не съм се занимавал за отглеждане вътре и искам да се консултирам с вас помещението ми е около 20 25 квадрата.Искам да попитам като оборудване какво ще ми трябва.Искам мада заредя поне 20 тина автомата и нагоре ако позволява помещението.
Здрасти колега сайта е отворен за четене отдели му седмица и тн 20 растения като не си се занимавал не ти трябват започни с едно две и то фотопериод а защо фотопериод ще откриеш сам всеки от нас било начинаещ или напреднал чете или е прочел форума ти искаш готова снесена информация която е дъфкана дъфкана не един път не си мисли и също че с тия 20 растения като за пръв път ще изкараш две кила желая ти успех
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 135
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 147 times

WW на GHS е тествана най-дребните с няколко семки,където имаше ,още не е готово на два дни съхнене и е супер трошач,6-7 часа ,първите 2-3 часа ,са доста мажещи и найстина има чувство за летене и псайходелик
,
Непушач
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 7
Регистриран на: 25 Сеп 2023, 20:07
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Здравейте.Новак аматьор съм.Въпросът ми е къде сушите?Мойте планове бяха на тавана на къщата,но от това,което прочетох на последък много ще смърди. Купил съм си неотрализатор на миризми "ona fruit fusion" 732g .Смятам да взема още една опаковка,но пак ме страшнее защото между циглите все пак има пролуки.Дали да не търся алтернатива? Може би някъде в гората?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3208
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7144 times
Been thanked: 4763 times

Непушач написа: 25 Сеп 2023, 20:57 Здравейте.Новак аматьор съм.Въпросът ми е къде сушите?Мойте планове бяха на тавана на къщата,но от това,което прочетох на последък много ще смърди. Купил съм си неотрализатор на миризми "ona fruit fusion" 732g .Смятам да взема още една опаковка,но пак ме страшнее защото между циглите все пак има пролуки.Дали да не търся алтернатива? Може би някъде в гората?
Пускам го този пост, но трябва да предупредя, че такива неща тук никой няма да отговори и трябва да внимавате какво питате, тук всеки може да чете. Преди това друг питаше кога ще берат хората, мислете. Вероятно нямате нищо лошо предвид, но мислете какви въпроси са уместни.
Непушач
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 7
Регистриран на: 25 Сеп 2023, 20:07
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Може ли с току-що обрана билка да се прави RSO или непременно трябва да се суши? Може би влагата в нея ще разреди и отслаби малко разтворителя?
Заключено

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”