Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

Gugi написа: 04 Сеп 2023, 15:52
iKAR написа: 03 Сеп 2023, 16:00
Spiral написа: 03 Сеп 2023, 14:54 Пропуснах да кажа, че в attitude seeds са заредили blue dream na humboldt, знам че тук има фенове на сорта. :)
не знам защо, след като нямам никакъв опит с тях, но живея с усещането че хъмболд е нещо като ролекс на семките...
Да ти кажа аз лично съм пробвал доста семена на Хъмболд и въобще не съм впечатлен , да не говорим че единия път имах 10 семки All Gas Og и всичко се изхерми гледал съм и други сортове и пак хермита е имало , а за Дъч Пешъна бих казал ,че са неоправдано скъпи и от тях съм пробвал доста семена и като цяло банка ролекс на семената според мен няма просто понякога някой имат добри попадения и те се знаят.
Ти беше споменал,че си разочарован...както видя и аз имах херми,за щастие само 1....обаче какви твърди глави имаше не е истина и това остава най силната мара която съм пушил напрово ме препарираше.
HULKKUSH
Градинар
Градинар
Мнения: 54
Регистриран на: 03 Апр 2023, 18:09
Been thanked: 36 times

Всяко едно растение може да го направиш с твърди глави само ти трябва точната добавка
Тиквите да дрънкат като камъни 🥦🥦🥦
Pepelqshka
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 07 Сеп 2023, 00:12

Здравейте!Искам да гледам няколко растения и се спрях на торовете G.H.E но не мога да разбера нещо схемата на тези торове.Има някакви bloom и grow tripart ,dualpart I Novamax duo.
Въпросът ми е Novamax duo комбинирано ли се използва с tripart или dualpart или избираш едно от трите като основно и караш с него .
Тъй като гледам ,че Novamaxduo съдържа доста по-големи количества NPK спрямо другите две .
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 671
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1567 times

Pepelqshka написа: 07 Сеп 2023, 00:21 Здравейте!Искам да гледам няколко растения и се спрях на торовете G.H.E но не мога да разбера нещо схемата на тези торове.Има някакви bloom и grow tripart ,dualpart I Novamax duo.
Въпросът ми е Novamax duo комбинирано ли се използва с tripart или dualpart или избираш едно от трите като основно и караш с него .
Тъй като гледам ,че Novamaxduo съдържа доста по-големи количества NPK спрямо другите две .
три парт-а и дуал парт-а се ползват заедно през целия гроу просто с различни дози спрямо това дали си във вегетация или цъфтеж. Аз съм ползвал дуал парт и имах добри резултати, но в последно време съм на новамакс, който е one part ,тоест гроу бутилката се ползва във вегетативния период, блуум бутилката в цъфтежа, силно концентрирани са и изкарват доста време, много малко трябва от тях. Новамакс,дуал парт и три парта са 3 отделни основни храни, избираш един комплект и това е.
Keep on growing :stone:
Pepelqshka
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 07 Сеп 2023, 00:12

Spiral написа: 07 Сеп 2023, 13:44
Pepelqshka написа: 07 Сеп 2023, 00:21 Здравейте!Искам да гледам няколко растения и се спрях на торовете G.H.E но не мога да разбера нещо схемата на тези торове.Има някакви bloom и grow tripart ,dualpart I Novamax duo.
Въпросът ми е Novamax duo комбинирано ли се използва с tripart или dualpart или избираш едно от трите като основно и караш с него .
Тъй като гледам ,че Novamaxduo съдържа доста по-големи количества NPK спрямо другите две .
три парт-а и дуал парт-а се ползват заедно през целия гроу просто с различни дози спрямо това дали си във вегетация или цъфтеж. Аз съм ползвал дуал парт и имах добри резултати, но в последно време съм на новамакс, който е one part ,тоест гроу бутилката се ползва във вегетативния период, блуум бутилката в цъфтежа, силно концентрирани са и изкарват доста време, много малко трябва от тях. Новамакс,дуал парт и три парта са 3 отделни основни храни, избираш един комплект и това е.
И аз така си мислех но не бях сигурна . Благодаря за инфото
А за добавките имаш ли наблюдения кои си заслужава да се купят и ползват и кои не .Мисля да си купя fulvic,tricologic subculture,silicate и proroots bloom.Този ripen нещо ме съмнява че бързо ще ги накара да приключат
wefelwel
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 17 Май 2019, 13:53
Has thanked: 75 times
Been thanked: 65 times

Колеги кога почвате да слагате меласа в цъфтежа. Аз до сега слагах от самото начало на цъфтеж, но четох че нямало смисъл и трябвало от 4та седмица нататък. Вие кога слагате меласата?
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

wefelwel написа: 08 Сеп 2023, 14:59 Колеги кога почвате да слагате меласа в цъфтежа. Аз до сега слагах от самото начало на цъфтеж, но четох че нямало смисъл и трябвало от 4та седмица нататък. Вие кога слагате меласата?
Меласата може да се дава през целия цикъл, не само в цъфтеж. Тя е храна за микроорганизмите в почвата, а те за растението.
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 671
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1567 times

Pepelqshka написа: 08 Сеп 2023, 07:18
Spiral написа: 07 Сеп 2023, 13:44
Pepelqshka написа: 07 Сеп 2023, 00:21 Здравейте!Искам да гледам няколко растения и се спрях на торовете G.H.E но не мога да разбера нещо схемата на тези торове.Има някакви bloom и grow tripart ,dualpart I Novamax duo.
Въпросът ми е Novamax duo комбинирано ли се използва с tripart или dualpart или избираш едно от трите като основно и караш с него .
Тъй като гледам ,че Novamaxduo съдържа доста по-големи количества NPK спрямо другите две .
три парт-а и дуал парт-а се ползват заедно през целия гроу просто с различни дози спрямо това дали си във вегетация или цъфтеж. Аз съм ползвал дуал парт и имах добри резултати, но в последно време съм на новамакс, който е one part ,тоест гроу бутилката се ползва във вегетативния период, блуум бутилката в цъфтежа, силно концентрирани са и изкарват доста време, много малко трябва от тях. Новамакс,дуал парт и три парта са 3 отделни основни храни, избираш един комплект и това е.
И аз така си мислех но не бях сигурна . Благодаря за инфото
А за добавките имаш ли наблюдения кои си заслужава да се купят и ползват и кои не .Мисля да си купя fulvic,tricologic subculture,silicate и proroots bloom.Този ripen нещо ме съмнява че бързо ще ги накара да приключат
Всичките неща съм пробвал освен триколоджика, да доволен съм, про руутс и блуум и фулвик кис. са винаги част от гроуа ми. Рипен не го слагам толкова за "по-бърз финиш" а просто, защото няма азот и е перфектно като тор за накрая, а колко кара растенията да приключат бързо, не мога да кажа. Иначе и него си го ползвам понякога ей така за една поливка. Един съвет, виж в сайта на създателя как се ползват тези торове, понеже има разминаване в бг гроушоповете като цяло :D . Примерно в нашите сайтове пише, че от про руутс се слага 0.2мл/л-2капки, а всъщност 2 капки са 0.1мл/л тоест трябват 4ри капки на литър и това го научих скоро :lol: . Също така ако ще ползваш триколоджика и смяташ да слагаш добавката силикат, пише че е желателно силиката да го ползваш под формата на спрей понеже бъзикал нещо функцията на триколоджика. Друго, което видях, е че про руутс се дава само първите 2 седмици след което фулвика помагал за доразвиването на корените, нямало нужда да се ползват 2те до края на вегетацията.
Keep on growing :stone:
Pepelqshka
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 07 Сеп 2023, 00:12

Spiral написа: 08 Сеп 2023, 19:05
Pepelqshka написа: 08 Сеп 2023, 07:18
Spiral написа: 07 Сеп 2023, 13:44

три парт-а и дуал парт-а се ползват заедно през целия гроу просто с различни дози спрямо това дали си във вегетация или цъфтеж. Аз съм ползвал дуал парт и имах добри резултати, но в последно време съм на новамакс, който е one part ,тоест гроу бутилката се ползва във вегетативния период, блуум бутилката в цъфтежа, силно концентрирани са и изкарват доста време, много малко трябва от тях. Новамакс,дуал парт и три парта са 3 отделни основни храни, избираш един комплект и това е.
И аз така си мислех но не бях сигурна . Благодаря за инфото
А за добавките имаш ли наблюдения кои си заслужава да се купят и ползват и кои не .Мисля да си купя fulvic,tricologic subculture,silicate и proroots bloom.Този ripen нещо ме съмнява че бързо ще ги накара да приключат
Всичките неща съм пробвал освен триколоджика, да доволен съм, про руутс и блуум и фулвик кис. са винаги част от гроуа ми. Рипен не го слагам толкова за "по-бърз финиш" а просто, защото няма азот и е перфектно като тор за накрая, а колко кара растенията да приключат бързо, не мога да кажа. Иначе и него си го ползвам понякога ей така за една поливка. Един съвет, виж в сайта на създателя как се ползват тези торове, понеже има разминаване в бг гроушоповете като цяло :D . Примерно в нашите сайтове пише, че от про руутс се слага 0.2мл/л-2капки, а всъщност 2 капки са 0.1мл/л тоест трябват 4ри капки на литър и това го научих скоро :lol: . Също така ако ще ползваш триколоджика и смяташ да слагаш добавката силикат, пише че е желателно силиката да го ползваш под формата на спрей понеже бъзикал нещо функцията на триколоджика. Друго, което видях, е че про руутс се дава само първите 2 седмици след което фулвика помагал за доразвиването на корените, нямало нужда да се ползват 2те до края на вегетацията.
Благодаря!Изчела съм в информацията в българските гроушопове но ще послушам съвета ти да прочета и сайта на производителя .Изглежда има разлики 😀
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 382
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 355 times

Bashmotionftw написа: 23 Сеп 2023, 11:57 Здравейте колеги,до сега не съм се занимавал за отглеждане вътре и искам да се консултирам с вас помещението ми е около 20 25 квадрата.Искам да попитам като оборудване какво ще ми трябва.Искам мада заредя поне 20 тина автомата и нагоре ако позволява помещението.
Отваряш си тези раздели и четеш. Не се изхърляй с грандомански гролове , но този етап ще си докараш само ядове! Надявам се и помещението да не е под наем, наскоро така изгоряха едни градинари, чети новини от време на време! Най-важното , въпреки че аз съм с много, ама с много скромен опит - Най-доброто, което мога да ти кажа е не се набивай на очи!!! Една тайна като я знаят повече от 2ма човека, не е тайна!
viewforum.php?f=9

https://grysti.com/2020/01/27/%d0%be%d1 ... %8a%d0%bf/
Публикувай отговор