Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2023 / Outdoor Season 2023 (Обща тема)

Заключено
Семена марихуана
Ikarfly
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 12 Мар 2023, 23:38
Has thanked: 6 times
Been thanked: 29 times

Afghan Kush Early Harvest World of seeds
Надморска височина 1000 м. Торове; Коприва, гранулирана отича тор, екстракт от водорасли (купен от една от агроаптеките много доволен от него) бат гуано.
Защита; Нимазал, Микробтима, Рапакс.
Почва; ЧКЧ, местна горска ,пясък от Реката, торф,оборска.
Прикачени файлове
20230816_182630.jpg
20230816_182648.jpg
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Ikarfly написа: 18 Авг 2023, 08:42 Afghan Kush Early Harvest World of seeds
Надморска височина 1000 м. Торове; Коприва, гранулирана отича тор, екстракт от водорасли (купен от една от агроаптеките много доволен от него) бат гуано.
Защита; Нимазал, Микробтима, Рапакс.
Почва; ЧКЧ, местна горска ,пясък от Реката, торф,оборска.
Това е много тежка индика, не знам дали си го пушил, но ще ти хареса :)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Goshkata1997 написа: 16 Авг 2023, 14:55 Ето снимка ..
Чист мъжкар е това, махай го веднага, но може да е направил белята вече. И да беше разгледал разлика между мъжки и женски, вече не си толкова нов, че да не можеш да ги различиш, тоеа е основно нещо, което ти е важно. 😂🤦 Тези семки навън не се занимавай сега, просто го махни бързо и далеч от там.
Ikarfly
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 12 Мар 2023, 23:38
Has thanked: 6 times
Been thanked: 29 times

Vetrushka написа: 18 Авг 2023, 12:51
Ikarfly написа: 18 Авг 2023, 08:42 Afghan Kush Early Harvest World of seeds
Надморска височина 1000 м. Торове; Коприва, гранулирана отича тор, екстракт от водорасли (купен от една от агроаптеките много доволен от него) бат гуано.
Защита; Нимазал, Микробтима, Рапакс.
Почва; ЧКЧ, местна горска ,пясък от Реката, торф,оборска.
Това е много тежка индика, не знам дали си го пушил, но ще ти хареса :)
О това е добре. Привлече ме това "Афган" и това че е много устойчив. И съм фен на тежки ударни индики определено. :) Нямам търпение да я пробвам.
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Този афган Ауто ли е, много дребен ми се вижда.. море са по 3 м като елхи..
Аватар
Growmie23
Градинар
Градинар
Мнения: 48
Регистриран на: 09 Ное 2022, 15:27
Has thanked: 350 times
Been thanked: 116 times

Здрасти Goshka , ако другите са направили малко семки не им се притеснявай , пак ще стават за пушене просто ще са оплодени от този ташник. И при моя автомат има вече някое друго семенце, ама кво да се прави .Всъщност всяка година при мен има някой път повече някой път по-малко. В района ,където се намирам , има много диваци.Знам на едно място цяла плантация с мъжкари по 2-3 метра ,бахти монстърите с голямите кохонес :lol: Какво искаш брат , те с всяка година стават все повече и повече ,това е и една от най-голямите причини за да не ми се занимава с аутдор вече . Иначе дано тоя мъжкар твоя да не е напрвил белята ,успех братле .
Дай някоя снимка да ги видим монстърите, че много гладна темата :stone:
suzuktm
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 7
Регистриран на: 22 Май 2023, 11:37
Has thanked: 6 times
Been thanked: 17 times

Здравейте, мисля , че моите растения започнаха да цъфтят и смятам да започна торене само с прилепното гуано с високото съдържание на фосфор, костно брашно и от време на време стар пилешки тор разтворен във вода . Проблема е ,че за пръв път ще ползвам това гуано на прах по време на цъфтеж и не знам как се ползва .. Моля някой , който го ползва да помогне - във вода ли се смесва , директно върху почвата ли , някаква пропорция 1 към еди колко си, после как да поливам и тн .. благодаря предварително !
ПС: Тези дни ще кача снимки (update) на онези мои малки, тънки , дълги , жълтеникави разсади ... какви чудовища станаха :P
Old School grower :stone:
Аватар
Growmie23
Градинар
Градинар
Мнения: 48
Регистриран на: 09 Ное 2022, 15:27
Has thanked: 350 times
Been thanked: 116 times

suzuktm написа: 19 Авг 2023, 15:45 Здравейте, мисля , че моите растения започнаха да цъфтят и смятам да започна торене само с прилепното гуано с високото съдържание на фосфор, костно брашно и от време на време стар пилешки тор разтворен във вода . Проблема е ,че за пръв път ще ползвам това гуано на прах по време на цъфтеж и не знам как се ползва .. Моля някой , който го ползва да помогне - във вода ли се смесва , директно върху почвата ли , някаква пропорция 1 към еди колко си, после как да поливам и тн .. благодаря предварително !
ПС: Тези дни ще кача снимки (update) на онези мои малки, тънки , дълги , жълтеникави разсади ... какви чудовища станаха :P
Здравей , предлагам ти в цъфтежа да спреш пилешката тор тя е за вегетацията . Аз също ползвам гуано и го разреждам и слагам в почвата на дресин както препопърва производителя . Ако твоето гуано е на Guanokalong ето ти схема за разреждане аз използвам нея :

Guanokalong Bat Guano 500гр./1кг./3кг./5кг./25кг. - Tор за растеж и цъфтеж
Ензимите и съдържащите се калций и магнезий стимулират почвените микроорганизми и под тяхното въздействие хранителните вещества от гуаното се освобождават постепенно.

Гуаното подобрява качеството и добива на реколтата.

ПРЕПОРЪЧВАМЕ ДА ЗАПОЧНЕТЕ С 1/2 ОТ УКАЗАНИТЕ КОЛИЧЕСТВА.

За добавяне в почвата (преди засаждане или за рециклиране на стара почва) - 1кг. на 100-200л. почва (50гр. за саксия от 7л.). За навън - 100гр. на растение веднъж на всеки 2 месеца след април.

За добавяне по време на цъфтежа - до 50мл. на саксия от 10л., ако не е слагано преди това.

За приготвяне на екстракт - 1кг гуано на 10л. топла вода, оставете да престои и разбърквайте често в продължение на няколко дни. Ползвайте от екстракта по: 5мл/л за млади растения; 10-20мл/л за растеж; 10-50мл/л за цъфтеж.

Препопъчвам ти да си направиш екстракт и можеш ако имаш възможност да си купиш палмова пепел но с нея трябва да внимаваш :)
Успех
:signw:
Прикачени файлове
#БГКоноп Ден59 . Мир!!!
#БГКоноп Ден59 . Мир!!!
Аватар
Growmie23
Градинар
Градинар
Мнения: 48
Регистриран на: 09 Ное 2022, 15:27
Has thanked: 350 times
Been thanked: 116 times

Забравих да кажа за екстракта .Ако решиш да си го направиш , се дава един път на 2 седмици по - схемата. Гуаното като цяло от началото на развитието можеш да слагаш. Хубаво е и в цъфтежа и палмова пепел ,с гуаното, да добавяш и двете заедно са много добра комбинация . Ако решиш обаче да ползваш палмова , по- добре на половината на това което пише производителя , защото може да направиш беля .
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Goshkata1997 написа: 19 Авг 2023, 08:09 Този афган Ауто ли е, много дребен ми се вижда.. море са по 3 м като елхи..
Прочети инфо за сортовете Afghan, както и за сортовете, които се водят Early Harvest и може би ще разбереш. Ако не се лъжа ти си вече няколко години във форума и да задаваш такива въпроси, значи нещо ти липсва, най - вече четенето. Това, че имаш 3 метра китки нищо не означава, дай да видим колко вадиш от тях. 2018-та година, мисля, че дневника ми го има тук, Mama Mia висока 2.6М и Critical 2.0 1.3 дадоха почти еднакво количество материал.
Заключено

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”