Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2023 / Outdoor Season 2023 (Обща тема)

Заключено
Семена марихуана
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 145 times

Gelato Fast Buds ,има една гад не я видях,защото беше почти тъмно :D
Прикачени файлове
20230815_203627.jpg
169211.jpeg
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Помощ ! Имам няколко цветя днес ходих и видях едното цялото беше в семе мъжко :( доста голямо.. махнах го, другите си оформят цветове както трябва... Ще бъдат ли целите в семе другите :( :(
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Goshkata1997 написа: 16 Авг 2023, 11:28 Помощ ! Имам няколко цветя днес ходих и видях едното цялото беше в семе мъжко :( доста голямо.. махнах го, другите си оформят цветове както трябва... Ще бъдат ли целите в семе другите :( :(
Нещо не те разбирам, хем е било цялото в семе, хем е мъжко ? Мъжките семена нямат, семена имат женските. Пусни някоя снимка или обясни адекватно.
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Здравей Ветрушка.. нали като едно цвете прави вместо глави само семе по клоните яко значи е мъжко ? Имам няколко цветя по 2 метра и всички правят глави както е нормално, но това въпросното като го видях цялото беше в супер много семе вместо да оформя чушки за пушене, само семе по него и го махнах, защото знам че ще опраши другите с главите хубавите и ще станат в семе и те и ще стане целия ми гроу шит? Сега разбра ли приятел .. верни ли са притесненията ми.. те са в началото на цъфтеж всичките тепърва заформят глави.. а това едното дето беше цялото в семки само го махнах..
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Goshkata1997 написа: 16 Авг 2023, 14:18 Здравей Ветрушка.. нали като едно цвете прави вместо глави само семе по клоните яко значи е мъжко ? Имам няколко цветя по 2 метра и всички правят глави както е нормално, но това въпросното като го видях цялото беше в супер много семе вместо да оформя чушки за пушене, само семе по него и го махнах, защото знам че ще опраши другите с главите хубавите и ще станат в семе и те и ще стане целия ми гроу шит? Сега разбра ли приятел .. верни ли са притесненията ми.. те са в началото на цъфтеж всичките тепърва заформят глави.. а това едното дето беше цялото в семки само го махнах..
Явно не се изказваш правилно и затова става объркване. На снимката е мъжко растение, това са семенници, не са семки. Когато мъжкото започне да цъфти, тези "камбанки" се отварят и от тях изпада бяло-жълт прашец (ПОЛЕН), той, когато попадне върху женските съцветия (глави) става опрашването и семките започват да се развиват в самата глава.
Ако не е пуснало прашец няма страшно за женските, обаче ако е пуснало, може би ще имаш семки в главите.
Семките, какъв сорт са и на коя банка, ако е феминизирана и е излязло мъжко растение, може да снимаш и да пратиш инфо на брайдера.
По някога, най - често генетичен дефект, дадено растение може да е и от двата пола. Такова растение наричаме Херми или Хермафродит. Тогава, пак може да стане беля и трябва да се махат такива растения. Мъжкия полен при подходящи условия, може да опраши женска на повече от 10-15 км разстояние.
f3d9a882f97ae595018291112b106a96.jpg
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Семките са peyote zkittlez на сиидсман .. ще видя ако мога да ти прикача снимка..
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Ето снимка ..
Прикачени файлове
Screenshot_2023-08-16-14-53-54-344_org.telegram.messenger.jpg
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 145 times

Дръж го или резни върха и ,го потопи в вода докато не се отворят и не пуснат прашец,събери го и опраши един клон да си направиш семки за догодина
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Благодаря за идеята колега, значи още не е стигнало до нивото с опрашване и не ми е опрашили другите цветя, така ли да разбирам, да съм спокоен ..
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Goshkata1997 написа: 16 Авг 2023, 16:25 Благодаря за идеята колега, значи още не е стигнало до нивото с опрашване и не ми е опрашили другите цветя, така ли да разбирам, да съм спокоен ..
За мен направо го разкарай, чист мъжкар е. Да се правят семки от феминизирани семена не е оферта. Най добре е в домашни условия, където е почти сигурно, че няма някой дивак да си е пуснал полена и задължително от Rgular Семена. То не пречи да се пробва, ама да отглеждаш нещо 6 месеца и после да се изхерми, не е ок. Като гледам банките правят гафове, както се вижда и при теб, а какво остава ти да си правиш семките. Дали е стигнало развитието за опрашване не може да се каже, достатъчно е камбанка да се отвори и да направи белята.
Заключено

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”