Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 897
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1419 times

Bathory написа: 30 Май 2023, 20:27
grustman написа: 30 Май 2023, 14:20
Peggy Zina написа: 30 Май 2023, 13:25 Аз само да попитам, гледам доста колеги употребяват въглеродени диоксид на таблетки има ли смисъл от него, вълнува ме този дето се разтваря във вода и дава с поливките, оказва ли някакво негативно влияние върху хората ако живеят там и т.н. Гледам го продават и по зоомагазините на една идея по -разумна цена от гроушоповете.
Не си заслужава нито таблетки нито кофа , само бутилка и затворена среда с контролирано изпускане
Предишня ти грол нали беше в единия бокс с кофа и китките определено бяха по добре май.
Не намирам разлика . Правих сравнение и с добива кофите са намокрени трици с вода отворих я дърво и вода и става мухъл и мицел от там отделя СО2 но колко отделя не зная защото и в момента съм пуснал кофата а в другия няма едно и също е истината е само контролирано пускане с бутилка
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 137
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 147 times

Bathory ,що така ме игнорираш ? ,дай един смоук репорт, при завършен гроу се пише накрая смоук репорт ,ефект и от 1 до 10,на горила бисквити и амнезия скитълс
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 280
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 546 times
Been thanked: 388 times

Prototype046 написа: 31 Май 2023, 00:03 Bathory ,що така ме игнорираш ? ,дай един смоук репорт, при завършен гроу се пише накрая смоук репорт ,ефект и от 1 до 10,на горила бисквити и амнезия скитълс
Не те игнорирам брат. Още чакам да отлежат достатъчно (не че не пафкам вече от тях де :lol: ).
Afghan Kush и Gorilla Cookies имат уникален аромат в бурканите, Amnesia Zkittlez все още се усеща някакъв мирис на трева и зелено.
Дали са вкусни на пушене не мога да кажа, защото пуша само електронна цигара и тези по презумпция са ми гадни. Afghan -a хваща добре и за спане и релакс е перфектен. Gorilla-та е чук, удря в главата и губя пространствено-времева ориентация. Amnesia-та определено е по слаба май. Но започнах да пуша от скоро (този грол освен че ми беше първи ми е и първа употреба)та за това се въздържам от коментари, че съм начинаещ :lol:
AuToBaN
Градинар
Градинар
Мнения: 153
Регистриран на: 12 Май 2020, 03:17
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

За хаш добре ли е толкова едро или да го минавам на мелачката и да става на прах ???
Прикачени файлове
20230531_144616.jpg
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 674
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 981 times
Been thanked: 1576 times

grustman написа: 30 Май 2023, 22:26
Bathory написа: 30 Май 2023, 20:27
grustman написа: 30 Май 2023, 14:20

Не си заслужава нито таблетки нито кофа , само бутилка и затворена среда с контролирано изпускане
Предишня ти грол нали беше в единия бокс с кофа и китките определено бяха по добре май.
Не намирам разлика . Правих сравнение и с добива кофите са намокрени трици с вода отворих я дърво и вода и става мухъл и мицел от там отделя СО2 но колко отделя не зная защото и в момента съм пуснал кофата а в другия няма едно и също е истината е само контролирано пускане с бутилка
За да има полза от CO2 трябва да има достатъчно силни лампи, ако не си с минимум 300В и нагоре ЛЕД или 600В натриева няма много смисъл като цяло. Аз се чудя дали да не пробвам една кофа от по евтините на таймерче в малката палатка, ама няма как да знам точно колко се насища вътре и да не стане така само да ги пържа с по-висока температура, понеже е желателно при СО2 да вдигнеш градусите. Бутилка е скъпо и е за по- голяма палатка или гроу руум направо.Не знам дали би било рентабилно при по- малки помещения.
Keep on growing :stone:
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 897
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1419 times

Една бутилка е 80-140лв и 25лв пълнене
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 397
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 202 times
Been thanked: 373 times

https://growshop-bg.com/fertilayzeri-to ... owder-25kg
А бе хвърлил съм око, на този нов продукт на Гуанокалонг - Реално има 2 пъти повече фосфор и калций от бат гуаното им и е за по-малко пари, само дето няма азот и калий но аз на аута ползвам блуум ползвам, бананови кори а у сума ти други благинки, как да торя с тоя прах че е много силен ми се вижда.....
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 674
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 981 times
Been thanked: 1576 times

grustman написа: 02 Юни 2023, 11:56 Една бутилка е 80-140лв и 25лв пълнене
И колко ппм co2 имаш в палатката си тогава, тя бутилката може да не е чак толкова скъпа, но уреда който измерва стойността, е. И ако не знаеш колко вкарваш, пак не е точно каквото трябва дори и да покриваш всичко друго , което изброих. Ако co2 e над нормата пак не е желателно.

Ти кажи Boyko кога ще пуска автоматите, че лятото идва :lol:
Keep on growing :stone:
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 897
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1419 times

Spiral написа: 02 Юни 2023, 22:45
grustman написа: 02 Юни 2023, 11:56 Една бутилка е 80-140лв и 25лв пълнене
И колко ппм co2 имаш в палатката си тогава, тя бутилката може да не е чак толкова скъпа, но уреда който измерва стойността, е. И ако не знаеш колко вкарваш, пак не е точно каквото трябва дори и да покриваш всичко друго , което изброих. Ако co2 e над нормата пак не е желателно.

Ти кажи Boyko кога ще пуска автоматите, че лятото идва :lol:
По спомен беше 250-300лв уреда , относно бойко можеш да го питаш аз няма как да отговоря 😀
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3213
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7152 times
Been thanked: 4765 times

Peggy Zina написа: 02 Юни 2023, 22:25 https://growshop-bg.com/fertilayzeri-to ... owder-25kg
А бе хвърлил съм око, на този нов продукт на Гуанокалонг - Реално има 2 пъти повече фосфор и калций от бат гуаното им и е за по-малко пари, само дето няма азот и калий но аз на аута ползвам блуум ползвам, бананови кори а у сума ти други благинки, как да торя с тоя прах че е много силен ми се вижда.....
Аз ползвам техния Комплийт органикс (микс от палмовата им пепел, гуано и някакви семена мисля, който е с балансирано NPK, т. е. от всичко има горе долу по равно, че така ми е удобно). Като цяло са им хубави всички, много подходящи за аутдор, най-добре се ползват както те са казали-смесени в почвата и си поливаш с чиста вода примерно. Само че умерено, аз ползвам за индор в саксии и слагам съвсем малко в почвата, по малко, отколкото пишат, особено ако ползваш всичките им продукти и имаш предвид и самата почва, защото не са слаби и отделят през цялото време. Иначе някои от тях могат за бързо и с вода да се разбъркат и да полееш, а имат и течни. Може да не взимаш огромна кутия само фосфор (това на снимката) , а да вземеш от другите им гуанота цъфтежни, които съдържат повече елементи или като този микс Комплийт органикс, той за навън също е удобен. Навън може по стабилно да се поръси..... Също така навън никога няма недистиг на калций, никога не съм виждала, това по-скоро вътре в саксиите се случва. Няма нужда всичките им продукти също така, макар че който иска..... 🤷
Подобни био торове, които ме интригуват и са на базата на прилепово гуано(не само де и те имат разни други, тор от червей и тн, както и тези) са Guanodiff, можеш и тях да видиш, но Калонга също са хубави. И за супер почви ако си правиш такива торове доста вървят..... За мен като цяло са най- удачни и да си поливам аз с вода най-вече...
Остави тези бананови кори, целите са пропити с фунгициди, най-добре ако ще е домашно и безплатно и търсиш калий-пепел. В тази възка точно палмовата пепел на Калонг не я купувам чиста(макар че си е хубава) , защото.... пепел да искаш. 🤷😂А за тор от червей също предпочитам български, не е по-лош от марковите.
Публикувай отговор