Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Нов Дневник 2

Публикувай отговор
Семена марихуана
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

Здравейте,
Седмица 6 цъфтеж
ден 42 12\12

Така... Полял съм само 4-те цветя в стария бокс- 2те джелато и двете берита с по 1л на цвете (11лтр саксий)
На джелато то давам и азот по 1мл/л вече втори път(както ме посъветва колегата) но не виждам разлика.
Джелатото са испили 2л вода +
КалМаг 1.5л/л
Меласа 1 с.л
Флорес 2мл/л
Бууст 2.5мл /л
Ризотоник 0.5мл/л
Каназим 2мл/л

Беритата са взели същото без храната защото по аха да горят по върховете и викам да прескочат тоя път яденето.

Проблемът със побеляването на почвата изчезна. Проветрява се постоянно и температурата не пада под 20-21° през тъмната част за да съхнат.

Влажността след поливане скача до 70-75% и пада с по 10% на ден..

На едната снимка се вижда Мимозата как е изгоряла по основния връх и следващата поливка ще е без храна за нея само калций, меласа, ризо и ензими както Беритата. Горилите са жлътнали и се чудя от какво... Храня всички с едно и също..

Поздрави
Прикачени файлове
Бери 1
Бери 1
Бери 1
Бери 1
Горила 1
Горила 1
горила1-min.jpg
Мимозата
Мимозата
Нов бокс
Нов бокс
Горила
Горила
Стар бокс
Стар бокс
Джелато
Джелато
Стар бокс
Стар бокс
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

Здравейте

Ден 57 цъфтеж (вече седмица 9)

Поливам 14л. Саксий със 7.5л на поливане(горилите и Мимозата)
- давам им следните неща
КалМаг 2мл/л
Флорес 2.5мл/л - дават го че може до 4мл/л
Бууст 4мл/л
Ензимите ми свършиха
Ризотоник 0.5мл/л

На 11л саксий (2те джелато и 2те берита)
Давам по 1.5л на цвете
КалМаг 2.5мл /л
Флорес 2мл/л
Бууст 4мл/л
Азот 2мл/л
Ризотоник 0.5мл/л

Купих си и хаш багс щото 2те берита ще идат за хашиш и всичкия трима +главите който неми харесат.
Не се виждат още кехлибарени трихоми... Немога да направя хубава снимка.

Ядът листа за страх но няма да коригирам нищо, няма за кога.

На едната снимка се вижда Мимозата как изгоря (2 пъти и давам само вода и КалМаг, Ризов, и последните ензими.
Само по главния връх най отгоре стана това...

Поздрави
Прикачени файлове
IMG_20230315_173624-min.jpg
IMG_20230315_173633-min.jpg
IMG_20230315_173934-min.jpg
IMG_20230315_174026-min.jpg
IMG_20230315_174034-min.jpg
Мимозата
Мимозата
IMG_20230315_174417-min.jpg
IMG_20230315_174420-min.jpg
IMG_20230315_175454-min.jpg
IMG_20230315_175502-min.jpg
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

Здравейте,
Ден 71 цъфтеж

Здравейте пичове, днес настъпи пълния мрак.
Ще ги държа на тъмно и студено (10-14°) около 50ч.

В събота следобяд тримвам и качвам да суша.
Големите листа за боклука а вс друго в кофата за хаш.

Флъшнати са преди 5 дни само с вода.

Поздрави
Прикачени файлове
IMG_20230330_142035-min.jpg
IMG_20230330_142027-min.jpg
IMG_20230330_141804-min.jpg
IMG_20230330_141741-min.jpg
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

Здравейте,

Прането е окачено да съхне. 8 цветя 6 часа тримване.


ХАШИША който се опитах да направя не стана... На дъното на 73микрона нямаше и 1/3 от мрежата покрита. Ядосах се и го изхвърлих...
Според мен матеряла трябва да е сух защото по лесно падат трихомите. Сега мн си останаха по листата и пъпките. Бъркал съм ги с миксер 20м.
20 плика за лед +15л дистилат седял 10 дни в хладилника на 3°.


Следващия гроу ще бъдат 2 бокса с 3 саксий на скрог. Имам 3 семки на барни фарм mimosa X Orange punch


Поздрави
Прикачени файлове
IMG_20230402_005305-min.jpg
IMG_20230402_102520-min.jpg
IMG_20230402_103511_edit_187805522594605.jpg
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 541 times
Been thanked: 384 times

Благодаря за споделените моменти!
Хубав грол и дневник се получи.
Да си го пушиш с кеф и да пишеш как е.
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

Здравейте, ето така изглежда Мимозата... Немога да разбера защо не ме хваща тази трева... Леко залюляване... Нищо общо с тази дето я купувам... Има кристал... Вкуса и мириса са много силни...
Направих грешката да ги оставя със 100% изкарващ вентилатор и отвън са на барут, вътре мажат още по гриндера..
Утре ще ги слагам по буркани и мисля да поръчам нещо за Влажноста. Моля препоръчайте и кажете как се ползва (само се слага в буркана ли)

Мога ли в домашни условия да проверя % thc в мойте цветя. Какво да правя за напред за да стигна високи нива на тхц.

Четох че пикът е към 7ма седмица цъфтеж и че като почнат да стават кехлибарени почва да пада% тхц и започва да се увеличава цбд-то.

Поздрави
Прикачени файлове
IMG_20230407_171748-min.jpg
IMG_20230407_172737-min.jpg
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 671
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 978 times
Been thanked: 1572 times

SmokeMachine написа: 07 Апр 2023, 17:31 Здравейте, ето така изглежда Мимозата... Немога да разбера защо не ме хваща тази трева... Леко залюляване... Нищо общо с тази дето я купувам... Има кристал... Вкуса и мириса са много силни...
Направих грешката да ги оставя със 100% изкарващ вентилатор и отвън са на барут, вътре мажат още по гриндера..
Утре ще ги слагам по буркани и мисля да поръчам нещо за Влажноста. Моля препоръчайте и кажете как се ползва (само се слага в буркана ли)

Мога ли в домашни условия да проверя % thc в мойте цветя. Какво да правя за напред за да стигна високи нива на тхц.

Четох че пикът е към 7ма седмица цъфтеж и че като почнат да стават кехлибарени почва да пада% тхц и започва да се увеличава цбд-то.

Поздрави
Щом сърцевината на главата е още мокра значи не си приключил процеса на съхненето, напълни буркани с тревата ама не баш до горе, остави 2-3 пръста поне и ги затваряш и оставяш на тъмно в стая с нормална темп, да не е студена. Като са се запарили след ден два и влагата от вътрешността на главата е избила и ще са мокри на пипане, почваш всеки ден да проветряваш бурканите по 1 или 2 пъти, аз лично го правя 1 път вадя, всичко от буркана и ги оставям на открито за 5-10 мин. и така всеки ден докато главата не остане отново със суха външна текстура и чак тогава вече слагаш от въпросните пакети да поддържат конкретен процент влага вътре и ги държиш затворени.

Главата на снимката си има добър кристал, защо не хваща няма как да знаем, ти ще кажеш как са били трихомите преди да отрежеш. Това със кога е пика е много относително, не се води по това, пика е, когато има изцяло млечни трихоми, за едни сортове може да е 7ма за други в 9та седмица. Също така повече кристал, не значи задължително по-силна трева.
Keep on growing :stone:
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

Spiral написа: 07 Апр 2023, 22:47
SmokeMachine написа: 07 Апр 2023, 17:31 Здравейте, ето така изглежда Мимозата... Немога да разбера защо не ме хваща тази трева... Леко залюляване... Нищо общо с тази дето я купувам... Има кристал... Вкуса и мириса са много силни...
Направих грешката да ги оставя със 100% изкарващ вентилатор и отвън са на барут, вътре мажат още по гриндера..
Утре ще ги слагам по буркани и мисля да поръчам нещо за Влажноста. Моля препоръчайте и кажете как се ползва (само се слага в буркана ли)

Мога ли в домашни условия да проверя % thc в мойте цветя. Какво да правя за напред за да стигна високи нива на тхц.

Четох че пикът е към 7ма седмица цъфтеж и че като почнат да стават кехлибарени почва да пада% тхц и започва да се увеличава цбд-то.

Поздрави
Щом сърцевината на главата е още мокра значи не си приключил процеса на съхненето, напълни буркани с тревата ама не баш до горе, остави 2-3 пръста поне и ги затваряш и оставяш на тъмно в стая с нормална темп, да не е студена. Като са се запарили след ден два и влагата от вътрешността на главата е избила и ще са мокри на пипане, почваш всеки ден да проветряваш бурканите по 1 или 2 пъти, аз лично го правя 1 път вадя, всичко от буркана и ги оставям на открито за 5-10 мин. и така всеки ден докато главата не остане отново със суха външна текстура и чак тогава вече слагаш от въпросните пакети да поддържат конкретен процент влага вътре и ги държиш затворени.

Главата на снимката си има добър кристал, защо не хваща няма как да знаем, ти ще кажеш как са били трихомите преди да отрежеш. Това със кога е пика е много относително, не се води по това, пика е, когато има изцяло млечни трихоми, за едни сортове може да е 7ма за други в 9та седмица. Също така повече кристал, не значи задължително по-силна трева.
Благодаря много за отговора. Ще те послушам за съхранението в бурканите. Отрязани са с появата на първите кехлибарени трихоми. Щом видя такива режа. Не чакам 70-80% от тях да са кехлибарени и чак тогава да режа.
Тримването може ли да доведе до спад в тхц?
Проблем ли е че докато да е саксията тримвам и след това режа отдолу и за качвам?

Следващите гледани ще отрежат отдолу със се листата и когато изсъхнат добре ще тримвам.

Поздрави
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 671
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 978 times
Been thanked: 1572 times

SmokeMachine написа: 08 Апр 2023, 09:39
Spiral написа: 07 Апр 2023, 22:47
SmokeMachine написа: 07 Апр 2023, 17:31 Здравейте, ето така изглежда Мимозата... Немога да разбера защо не ме хваща тази трева... Леко залюляване... Нищо общо с тази дето я купувам... Има кристал... Вкуса и мириса са много силни...
Направих грешката да ги оставя със 100% изкарващ вентилатор и отвън са на барут, вътре мажат още по гриндера..
Утре ще ги слагам по буркани и мисля да поръчам нещо за Влажноста. Моля препоръчайте и кажете как се ползва (само се слага в буркана ли)

Мога ли в домашни условия да проверя % thc в мойте цветя. Какво да правя за напред за да стигна високи нива на тхц.

Четох че пикът е към 7ма седмица цъфтеж и че като почнат да стават кехлибарени почва да пада% тхц и започва да се увеличава цбд-то.

Поздрави
Щом сърцевината на главата е още мокра значи не си приключил процеса на съхненето, напълни буркани с тревата ама не баш до горе, остави 2-3 пръста поне и ги затваряш и оставяш на тъмно в стая с нормална темп, да не е студена. Като са се запарили след ден два и влагата от вътрешността на главата е избила и ще са мокри на пипане, почваш всеки ден да проветряваш бурканите по 1 или 2 пъти, аз лично го правя 1 път вадя, всичко от буркана и ги оставям на открито за 5-10 мин. и така всеки ден докато главата не остане отново със суха външна текстура и чак тогава вече слагаш от въпросните пакети да поддържат конкретен процент влага вътре и ги държиш затворени.

Главата на снимката си има добър кристал, защо не хваща няма как да знаем, ти ще кажеш как са били трихомите преди да отрежеш. Това със кога е пика е много относително, не се води по това, пика е, когато има изцяло млечни трихоми, за едни сортове може да е 7ма за други в 9та седмица. Също така повече кристал, не значи задължително по-силна трева.
Благодаря много за отговора. Ще те послушам за съхранението в бурканите. Отрязани са с появата на първите кехлибарени трихоми. Щом видя такива режа. Не чакам 70-80% от тях да са кехлибарени и чак тогава да режа.
Тримването може ли да доведе до спад в тхц?
Проблем ли е че докато да е саксията тримвам и след това режа отдолу и за качвам?

Следващите гледани ще отрежат отдолу със се листата и когато изсъхнат добре ще тримвам.

Поздрави
Аз също режа като почвам да виждам кехлибарени, в този случай може просто самия сорт да е такъв, ако не се лъжа ти гледаше RQS, много колеги последно време казват, че им идвали слаби ефектите от тях, аз не съм гледал скоро техни, за да потвърдя. Преди си бях много доволен откъм сила и ефект.

Няма тримване, което да не свали малко кристал, най-много сваля ако ползваш машина за трим. Няма как заради кастрене на ръка толкова да го свалиш, че да не хваща. Аз те съветвам да правиш сух трим, махаш всички листа на които виждаш дръжката и оставяш малките, които са по главите, така най-добре се съхранява вкуса и мириса. При мокър трим рискуваш да изгубиш вкуса и мириса донякъде.
Keep on growing :stone:
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

Spiral написа: 08 Апр 2023, 10:35
SmokeMachine написа: 08 Апр 2023, 09:39
Spiral написа: 07 Апр 2023, 22:47

Щом сърцевината на главата е още мокра значи не си приключил процеса на съхненето, напълни буркани с тревата ама не баш до горе, остави 2-3 пръста поне и ги затваряш и оставяш на тъмно в стая с нормална темп, да не е студена. Като са се запарили след ден два и влагата от вътрешността на главата е избила и ще са мокри на пипане, почваш всеки ден да проветряваш бурканите по 1 или 2 пъти, аз лично го правя 1 път вадя, всичко от буркана и ги оставям на открито за 5-10 мин. и така всеки ден докато главата не остане отново със суха външна текстура и чак тогава вече слагаш от въпросните пакети да поддържат конкретен процент влага вътре и ги държиш затворени.

Главата на снимката си има добър кристал, защо не хваща няма как да знаем, ти ще кажеш как са били трихомите преди да отрежеш. Това със кога е пика е много относително, не се води по това, пика е, когато има изцяло млечни трихоми, за едни сортове може да е 7ма за други в 9та седмица. Също така повече кристал, не значи задължително по-силна трева.
Благодаря много за отговора. Ще те послушам за съхранението в бурканите. Отрязани са с появата на първите кехлибарени трихоми. Щом видя такива режа. Не чакам 70-80% от тях да са кехлибарени и чак тогава да режа.
Тримването може ли да доведе до спад в тхц?
Проблем ли е че докато да е саксията тримвам и след това режа отдолу и за качвам?

Следващите гледани ще отрежат отдолу със се листата и когато изсъхнат добре ще тримвам.

Поздрави
Аз също режа като почвам да виждам кехлибарени, в този случай може просто самия сорт да е такъв, ако не се лъжа ти гледаше RQS, много колеги последно време казват, че им идвали слаби ефектите от тях, аз не съм гледал скоро техни, за да потвърдя. Преди си бях много доволен откъм сила и ефект.

Няма тримване, което да не свали малко кристал, най-много сваля ако ползваш машина за трим. Няма как заради кастрене на ръка толкова да го свалиш, че да не хваща. Аз те съветвам да правиш сух трим, махаш всички листа на които виждаш дръжката и оставяш малките, които са по главите, така най-добре се съхранява вкуса и мириса. При мокър трим рискуваш да изгубиш вкуса и мириса донякъде.

Надявам се тези на Барни фарм да са окей от към гени....
.
Те ще се гледат по различен начин. Пак ще правя дневник

Поздрави
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”