Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Lemon Orange | Velvet Moon

Публикувай отговор
Семена марихуана
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

Ето, че и днес ден 62 дойде краят на 3тия ми гроу.

Както и предполагах Велвета не даде много, но пък миризмата е убийствена.

Velvet Moon = 280 gr закачено да съхне
Lemon Orange = 550 gr закачено

Общо 830 гр от двете и досега от предните видях,че сухо остава горе долу 1:5, което ще рече, че очаквам към 150 гр по бурканите.

Може би ,ако бях свалил лампата на време щеше да изкарат някой грамаж повече, но и на това съм доволен.За следващия гроу след голямо умуване пак се спрях на скрог, защото просто нямам никакво място за големи съдове, за някакви системи за поливане и ще го отложа за по нататък във времето.За следващ гроу ще пусна Francos Lemon Cheese и Chemdog на грийнхаус.Дават ги и двете перфектни за скрог с много разклонения и се надявам хубаво да си запълнят мрежата.Това е от мен засега, когато са готови ще напиша за ефекта :)
Прикачени файлове
20230326_141216.jpg
20230326_141213.jpg
20230326_141047.jpg
20230326_141033.jpg
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

DeutschBuds написа: 26 Мар 2023, 15:32 Ето, че и днес ден 62 дойде краят на 3тия ми гроу.

Както и предполагах Велвета не даде много, но пък миризмата е убийствена.

Velvet Moon = 280 gr закачено да съхне
Lemon Orange = 550 gr закачено

Общо 830 гр от двете и досега от предните видях,че сухо остава горе долу 1:5, което ще рече, че очаквам към 150 гр по бурканите.

Може би ,ако бях свалил лампата на време щеше да изкарат някой грамаж повече, но и на това съм доволен.За следващия гроу след голямо умуване пак се спрях на скрог, защото просто нямам никакво място за големи съдове, за някакви системи за поливане и ще го отложа за по нататък във времето.За следващ гроу ще пусна Francos Lemon Cheese и Chemdog на грийнхаус.Дават ги и двете перфектни за скрог с много разклонения и се надявам хубаво да си запълнят мрежата.Това е от мен засега, когато са готови ще напиша за ефекта :)
Браво брат. Евала..
Колко време ще го чакаш преди да ги почнеш на пушене. В събота ще режа и аз мойте на ден 73 цъфтеж. Ще кача снимки и инфо..... Ще им даваш ли време за зреене по бурканите или сушиш и почваш да натегаш...

Поздрави
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

SmokeMachine написа: 28 Мар 2023, 13:15
DeutschBuds написа: 26 Мар 2023, 15:32 Ето, че и днес ден 62 дойде краят на 3тия ми гроу.

Както и предполагах Велвета не даде много, но пък миризмата е убийствена.

Velvet Moon = 280 gr закачено да съхне
Lemon Orange = 550 gr закачено

Общо 830 гр от двете и досега от предните видях,че сухо остава горе долу 1:5, което ще рече, че очаквам към 150 гр по бурканите.

Може би ,ако бях свалил лампата на време щеше да изкарат някой грамаж повече, но и на това съм доволен.За следващия гроу след голямо умуване пак се спрях на скрог, защото просто нямам никакво място за големи съдове, за някакви системи за поливане и ще го отложа за по нататък във времето.За следващ гроу ще пусна Francos Lemon Cheese и Chemdog на грийнхаус.Дават ги и двете перфектни за скрог с много разклонения и се надявам хубаво да си запълнят мрежата.Това е от мен засега, когато са готови ще напиша за ефекта :)
Браво брат. Евала..
Колко време ще го чакаш преди да ги почнеш на пушене. В събота ще режа и аз мойте на ден 73 цъфтеж. Ще кача снимки и инфо..... Ще им даваш ли време за зреене по бурканите или сушиш и почваш да натегаш...

Поздрави
Ами ще висят докато видя,че са поизсъхнали и ги вкарвам в буркани.Ще ме няма около 20 дни и няма да ги пипам.Иначе пробвах Лемона от едни малки пъпки паднали при брането и направо е нещо уникално, нямам търпение да е готово и да го пробвам както трябва.Мисля ,че с него намерих тревата, която търсех от много време.Мега хай те държи и може да правищ каквото си искаш.Тия дни ще пробвам и Велвета, да видя ефекта от нея.
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

Готови са вече по бурканите и общо като сух грамаж 160.

100 =Лемон Ориндж
58 = Велвет Муун

Главите и на двете станаха плътни и затова излезе доста като сух грамаж.Опитах и от двете и мнението ми е, че са адски силни треви.Скоро не бях опитвал толкова силни и много ми харесва.Удрят в главата още при пафкане и след това часове наслада.Лемона си те държи супер хай и главата сякаш ти е чиста и може да говориш,да правиш каквото си искаш.Велвета е страшен чук, самата му миризма е направо опияняващ.Удря още докато се афка и ефекта започва хай като преминава в следващите 15 мин към стонед ефекта.Но интересното е че усещам уникална релаксация, особено след работа.Грийнхаус наистина показаха добри гени и засега остават фаворити.До тях се доближава Амнезия Лемона Барни.Който реши да гледа Лемон Оринджа няма да сбърка, перфектната сатива, която тряска адски силно и държи в продължение на 3 4 часа.
Прикачени файлове
Лемон
Лемон
Велвет
Велвет
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Благодаря брат за хубавия дневник и невероятния грол, искам да опитам като теб следващият път, а и Лемона съм го сложил в количката.
Със здраве да си го пафкаш!
:stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 671
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1571 times

DeutschBuds написа: 02 Апр 2023, 08:44 Готови са вече по бурканите и общо като сух грамаж 160.

100 =Лемон Ориндж
58 = Велвет Муун

Главите и на двете станаха плътни и затова излезе доста като сух грамаж.Опитах и от двете и мнението ми е, че са адски силни треви.Скоро не бях опитвал толкова силни и много ми харесва.Удрят в главата още при пафкане и след това часове наслада.Лемона си те държи супер хай и главата сякаш ти е чиста и може да говориш,да правиш каквото си искаш.Велвета е страшен чук, самата му миризма е направо опияняващ.Удря още докато се афка и ефекта започва хай като преминава в следващите 15 мин към стонед ефекта.Но интересното е че усещам уникална релаксация, особено след работа.Грийнхаус наистина показаха добри гени и засега остават фаворити.До тях се доближава Амнезия Лемона Барни.Който реши да гледа Лемон Оринджа няма да сбърка, перфектната сатива, която тряска адски силно и държи в продължение на 3 4 часа.
Браво брато, теглото ти е оптимално, а ти си мислеше, че ще е слабо, видя ли ;) 58 за велвета е доста добро, а 100 за лемона е направо бомба, за само 6 седмици вег без Co2 и тн. моя рекорд е 116 за 4 седмици вег. и от тогава даже не съм се доближавал :lol: Но пък в моя случай имаше човек постоянно в стаята и CO2 нивата са били доста високи и сигурно затова съм го постигнал. :D Много ми хареса дневника ти и успех в следващите ;)
Keep on growing :stone:
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”