Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Lemon Orange | Velvet Moon

Публикувай отговор
Семена марихуана
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

3 - 4 поливания стават само с вода ама този флъш как е най - правилно да го правя ?Аз го правя така сипвам по 3.5 литра вода на растение с ПХ 6.2, за да изтече малко повече отдолу и така 3 4 пъти.Другаде съм виждал че направо с душа ги поливат яко да се изтече.Иначе на Лемона са млечни всички, а при велвета 50/50 млечни прозрачни.Преполагам,че до седмица ще станат идеални.
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 671
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 974 times
Been thanked: 1571 times

DeutschBuds написа: 19 Мар 2023, 17:26 3 - 4 поливания стават само с вода ама този флъш как е най - правилно да го правя ?Аз го правя така сипвам по 3.5 литра вода на растение с ПХ 6.2, за да изтече малко повече отдолу и така 3 4 пъти.Другаде съм виждал че направо с душа ги поливат яко да се изтече.Иначе на Лемона са млечни всички, а при велвета 50/50 млечни прозрачни.Преполагам,че до седмица ще станат идеални.
Най-правилния начин е да мериш ец на водата, която изтича. С всеки следващ флъш трябва да пада значително. Зависи пак водата , с която поливаш колко ец е , при мен чешмяната е около 0.6 0.7, тоест колкото и да поливам под това не мога да падна. Вариант е да поливаш накрая с дестилат ако ти се занимава, но аз лично не съм пробвал. С 9 растения, на които да сложа по 1.5л минимум на саксия при 10Лтуба на цена 8.50лв- 50 лв за един флъш не ми се дават. 0.7 ец ме устройва, може да пробвам дестилат като правя малката палатка :lol: Иначе съгласен съм с прогнозата за седмицата. :D
Keep on growing :stone:
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

пробвай florakleen!!!! za flush====a!!!
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

DeutschBuds написа: 19 Мар 2023, 12:22 Ден 55 и днес смятах да бъде последното хранене, но лупата си казва ,че искат вече флъш и затова днес ги почвам само с вода и края на седмицата (8) ще бъдат закачени, мисля, че времето ще стигне да си изсъхнат и да не мухлясат в бурканите.

Жалко, че Велвет мууна ще изкара малко грамаж, но изглежда ,че ще е поне качествен. Другия път слагам 2 броя подходящи за скрог,но това ще е по следващия гроу.За следващия съм замислил да пробвам 7 броя на СОГ в 11л потове.За този случай реших да се спра на нещо с повече добив и по къс цъфтеж 3x Super Critical, 3х Super Bud и 1х Holy Punch (подарък).Ако някой ги е пробвал може да каже какво му е впечатлението от тях.Дават ги перфектни за СОГ.

Снимката с млечните е на Лемон Ориндж, а с прозрачните и кафевите връхчета велвет мууна.
Брат.. Не са ли много кехлибарени тия трихоми... Аз мислех след появата на първите кехлибарени да режа и суша... Няма ли да има спад в тхц-то и повече cbd?
Гледах клип чета и казват че пика на тхц е когато са млечни трихомите след това почва да пада...
Евала за гроу-а много добре изглеждат.

Поздрави
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

DeutschBuds написа: 19 Мар 2023, 12:22 Ден 55 и днес смятах да бъде последното хранене, но лупата си казва ,че искат вече флъш и затова днес ги почвам само с вода и края на седмицата (8) ще бъдат закачени, мисля, че времето ще стигне да си изсъхнат и да не мухлясат в бурканите.

Жалко, че Велвет мууна ще изкара малко грамаж, но изглежда ,че ще е поне качествен. Другия път слагам 2 броя подходящи за скрог,но това ще е по следващия гроу.За следващия съм замислил да пробвам 7 броя на СОГ в 11л потове.За този случай реших да се спра на нещо с повече добив и по къс цъфтеж 3x Super Critical, 3х Super Bud и 1х Holy Punch (подарък).Ако някой ги е пробвал може да каже какво му е впечатлението от тях.Дават ги перфектни за СОГ.

Снимката с млечните е на Лемон Ориндж, а с прозрачните и кафевите връхчета велвет мууна.
Брат.. Не са ли много кехлибарени тия трихоми... Аз мислех след появата на първите кехлибарени да режа и суша... Няма ли да има спад в тхц-то и повече cbd?
Гледах клип чета и казват че пика на тхц е когато са млечни трихомите след това почва да пада...
Евала за гроу-а много добре изглеждат.

Поздрави
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

SmokeMachine написа: 21 Мар 2023, 10:36
DeutschBuds написа: 19 Мар 2023, 12:22 Ден 55 и днес смятах да бъде последното хранене, но лупата си казва ,че искат вече флъш и затова днес ги почвам само с вода и края на седмицата (8) ще бъдат закачени, мисля, че времето ще стигне да си изсъхнат и да не мухлясат в бурканите.

Жалко, че Велвет мууна ще изкара малко грамаж, но изглежда ,че ще е поне качествен. Другия път слагам 2 броя подходящи за скрог,но това ще е по следващия гроу.За следващия съм замислил да пробвам 7 броя на СОГ в 11л потове.За този случай реших да се спра на нещо с повече добив и по къс цъфтеж 3x Super Critical, 3х Super Bud и 1х Holy Punch (подарък).Ако някой ги е пробвал може да каже какво му е впечатлението от тях.Дават ги перфектни за СОГ.

Снимката с млечните е на Лемон Ориндж, а с прозрачните и кафевите връхчета велвет мууна.
Брат.. Не са ли много кехлибарени тия трихоми... Аз мислех след появата на първите кехлибарени да режа и суша... Няма ли да има спад в тхц-то и повече cbd?
Гледах клип чета и казват че пика на тхц е когато са млечни трихомите след това почва да пада...
Евала за гроу-а много добре изглеждат.

Поздрави
Ами по самите глави на велвета са повечето прозразчни отиващи към млечни ,а при лемона са повечето млечни, но като гледам още наливат главите и пият яко вода. Преди два дни яко ги накиснах с вода и днеска пак са за поливане.Ще ги пусна на душа днеска докато изтече EC 0.5 колкото е на водата от чешмата. В петъл ден 60 последно светло, събота тъмно и неделя ден 62 режа.
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

Ден 60 и днес беше последно светло.Утре спирам лампата и ги оставям 2 дни на тъмно.Преди 3 дни ги промих яко с душа докато изтече EC колкото на водата.Сигурно по 20 литра отидаха на растение.Оттогава листата на велвета почнаха да изгарят като на преторяване много интересно, докато на лемона му няма нищо.Други снимки ще има след като изсъхнат :)
Прикачени файлове
IMG_20230323_202137.jpg
IMG_20230323_202143.jpg
IMG_20230323_202115.jpg
IMG_20230323_202129.jpg
IMG_20230323_202220.jpg
IMG_20230323_202154.jpg
IMG_20230323_202212.jpg
IMG_20230323_202254.jpg
IMG_20230323_202231.jpg
IMG_20230323_202244.jpg
IMG_20230323_202317.jpg
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 671
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 974 times
Been thanked: 1571 times

DeutschBuds написа: 23 Мар 2023, 21:32 Ден 60 и днес беше последно светло.Утре спирам лампата и ги оставям 2 дни на тъмно.Преди 3 дни ги промих яко с душа докато изтече EC колкото на водата.Сигурно по 20 литра отидаха на растение.Оттогава листата на велвета почнаха да изгарят като на преторяване много интересно, докато на лемона му няма нищо.Други снимки ще има след като изсъхнат :)
Браво :stone:
Keep on growing :stone:
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

:stone: Извинявай за тъпия въпрос, ама как ги вадиш от мрежата и после обратно? Питам защото другия път ще пробвам като теб, много ми харесва как ти се получава
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

Bathory написа: 23 Мар 2023, 23:26 :stone: Извинявай за тъпия въпрос, ама как ги вадиш от мрежата и после обратно? Питам защото другия път ще пробвам като теб, много ми харесва как ти се получава
от мрежата ги вадя само накрая за флъш.Като цяло не много трудно ги махам, защото мрежата има големи дупки.Но пък по това време са налели главите и много лесно може да се прекършат и затова много внимателно ги махам.После като ги връщам гледам да раздалеча върховете ,за да може да влезе светлина надолу и още малко узреят.
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”