Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Мнения - Сайтове за семена

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Аз също смятам, че трябва да го кажат в описанието на продукта. При мен след 3-та година се случвало и да не тръгват. Ако имаха от критикъла щях да рискувам все пак, ама него го няма.
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 669
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1567 times

На моя човек му бях взел от спешъл куина 1 семки и само една не тръгна от 10, но пък той си е сорт дето доста върви заради цената си, най вероятно са били по-пресни. Иначе аз лично взимам вече трети път от Attitude seeds и съм много доволен, имат всеки месец промоция, която е няколко дни и в нея бонус семките пак са 4-5 нали, а понякога и повече, даже ноември е най-голямата промоция тогава има към 8 бонус. Мисълта ми е че самите семки са по джиджави не са рандъм.
В сегашната ми поръчка има от DNA gen.,G13, THseeds, и още някакви,с които ще правя отделен гроу от главния ми предстоящ. Имат си и добри опции за екстра stealth, който винаги ползвам.
Keep on growing :stone:
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

https://couponfollow.com/site/seedsman.com
Знам ,че не е разрешено да се качват линкове , но мисля ,че този ще е от полза за всичко и още една причина да изберем сийдсмен .Първия код работи тестван от мен вчера.
:roll:
forumche
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Яну 2022, 17:01

Мога само да кажа за моя личен опит - понеже карам камион и се налага да не съм пил/пушил и се чудех какво да взема, че да съм хем легален, хем мигрената и болките в кръста да намалеят/спрат. Пробвах какво ли не, но само канабиса помагаше. Съответно няма как да карам докато съм пушил, защото ще ми вземат книжката. От тогава започнах да търся индустриалния коноп със CBD нали. От там пробвах маслото на тези: https://www.pureforlife.bg/ Pure for life, да ви кажа все едно съм се напушил - смисъл от към болка и приповдигнато настроение без да ми се доспива - това от чистото им масло за пиене. Даже веднъж ме провериха катаджийте и не отчете нищо - наистина е вярно, че нямат THC. Така де, не знам от къде си вземат конопите- пише САЩ ... нямам си и на идея, но определено са качествени и действат продуктите им.
Ако искате вижте може и да пише, аз не съм проверявал, че имат много страници - директно си купувам, но все пак реших да споделя.

ПС: Да живее конопа, наистина съм друг човек като съм употребил малко, дори и да няма напушващия ефект се чувствам страхотно и евала.
Та това исках да кажа.

Иначе като гледах по другите сайтове май е по-скъпо, та го имайте предвид + имат някакви отстъпки за регване, аз ползвам отстъпката не забравяйте, да използвате и вие, че парите не растат по дърветата все пак :).
Choveko
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Сеп 2022, 18:32

Здравейте, нов съм във форума и това ми е първия коментар
Относно Villabafo, моето мнение е че много добре си вършат работата. Имат си инстаграм профил, пишем си директно с човека, разбираме се за всичко и той го върши...след като пристигнат семките ми ги праща....До колкото съм разбрал нямат много семки в наличност за да може след уговорката да се поръчат пресни семки...
Аватар
ek3ekytop
Градинар
Градинар
Мнения: 39
Регистриран на: 18 Авг 2020, 23:21
Has thanked: 26 times
Been thanked: 34 times

Alex написа: 13 Авг 2022, 21:20 Аз поръчах с доставка от Еконт,дойдоха за 3 дни но е скъпо,сега чакам още една поръчка но с техният куриер за 5евро.
Как се задава опция доставката да е с еконт във Villabafo , че нещо не мога да го открия ? Каква е цената?
Alex
Градинар
Градинар
Мнения: 139
Регистриран на: 10 Авг 2022, 20:48
Has thanked: 68 times
Been thanked: 84 times

ek3ekytop написа: 20 Мар 2023, 00:27
Alex написа: 13 Авг 2022, 21:20 Аз поръчах с доставка от Еконт,дойдоха за 3 дни но е скъпо,сега чакам още една поръчка но с техният куриер за 5евро.
Как се задава опция доставката да е с еконт във Villabafo , че нещо не мога да го открия ? Каква е цената?
Вече я няма тази опция,Избираш Γενική Ταχυδρομική 4,5 евро е цената и идва до адрес със спиди
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Мен ми ги докараха безплатно с геники куриер с наложен платеж пробвах. Но са над 100 лева, ли колко беше, за да е безплатно. Но Амриканските им семки може би са старички и две не тръгнаха от 3.Така че внимавайте с Хумболд от там.
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 145 times

Всичко е наред беше заседнала в горния ъгъл и я видях,мина ми през ум ,че тиктака засяда по същият начин :D и проверих
Аватар
Sawyer17
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 09 Ное 2019, 12:39
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

Привет, имам въпрос към og градинарите относно конкретен сорт - Каламата ( гръцки сорт) и има ли бридър, който продава истински семки каламата, благодаря предварително и бъдете здрави и свободни!
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”