Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Легалност и проблеми със закона

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Семена марихуана
nonamepsyche
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Апр 2022, 11:24

От известно време изпитвам интерес да пробвам магически гъби, но до сега не ми се отворила възможност. Питал съм хора, който знам, че са в тази "сфера", приятели, познати, но никой досега не ми е казвал, че разполага с гъби. В последствие разбрах, че хора, които са били в моята ситуация често си купуват спори или магически трюфели.

Та въпроса ми е, тъй като съм чул различни мнения по въпроса, каква е легалността на купуването на спори или магически трюфели. А в случей, че са не са легални, или е сива зонна тяхната законност, мога ли да си докарам проблеми ако хванат пратката?
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”