Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2022 / Outdoor Season 2022 (Обща тема)

Публикувай отговор
Семена марихуана
Mukito1324
Градинар
Градинар
Мнения: 31
Регистриран на: 09 Апр 2021, 19:10
Has thanked: 1 time
Been thanked: 33 times

Здравейте колеги! Някои от вас гледал ли е в биг бегове? Тръгнах да правя 500 литрови дупки като половината е изкопано останалото е дъски нагоре, обаче ми се.. Отели вола. Благодаря предварително!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Трябва да са ти под ръка, иначе ще изсъхнат много бързо. Може би ако поне част от чувала е в земята или затрупан наоколо с нещо и с мулч, да не го напича поне дирвктно слънце, да не е черен.... Аз не съм, само предполагам, защото знам в земята дори с дебел мулч лятото пак съхнат ядски бързо ако ги посещаваш рядко. Иначе може, защо не, ако предвидиш тези неща🤷Евентуално със система за поливане......
Mukito1324
Градинар
Градинар
Мнения: 31
Регистриран на: 09 Апр 2021, 19:10
Has thanked: 1 time
Been thanked: 33 times

Иннче, следя те от 2012 в thcfarmer голям фен съм ти благодаря за инфото... Да съм честен ли? Мисля да спя при тях днес че купувам палатката и ще изкарам сезона в гората :)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Mukito1324 написа: 21 Мар 2022, 08:31 Иннче, следя те от 2012 в thcfarmer голям фен съм ти благодаря за инфото... Да съм честен ли? Мисля да спя при тях днес че купувам палатката и ще изкарам сезона в гората :)
Хаха, е и аз съм ди мислила за една барачка на лозето с две овчарски кучета и пистолет, но не знам колко ще ти бъде безопасно в тая палатка! По добре да ги намерят само тях! 😬
Mukito1324
Градинар
Градинар
Мнения: 31
Регистриран на: 09 Апр 2021, 19:10
Has thanked: 1 time
Been thanked: 33 times

Мястото... Ако намерят каквото и да е ще стигнат до мен, напускам работа, връщам се към първобитните теглих една майна на всичко и реших, че ако искаш нещо то трябва да е едно за да стане като хората, колко години вече партизанската гледаме храсти по цяла България, и накрая какво... Едва изтикваме един сезон а монопола си пълни гушата, малко съм пощръклял в тези времена... Пробвах с средства с много подготовка с редовно ходене и сравних всичко с гроуа си от 2018 където 24/7 бях покрай тях... Епа няма такова нещо като това да бдиш над тях! Очаквам още мнения за биг бреговете.
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Здравейте, ако ме спрат с разсада ми докато го прекарвам съм се чудил какво да правя? Да возя един отзад с мен на тъмните стъкла да ги изяде или ? Идеи някой ?
kinla
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 12
Регистриран на: 18 Фев 2020, 10:07
Has thanked: 7 times
Been thanked: 10 times

Привет, Байкала го бях зарязал в колата на минусови температури, дали се е прецакал от ниската температура. Имам предвид бактериите дали са измрели ?
Vvv
Градинар
Градинар
Мнения: 38
Регистриран на: 12 Фев 2021, 09:55
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times

Blowjib само немога да разбера какви са тези неща който пишете. Единия щял да спи при тях другия пък поливал един път в седмицата. Първо няма как да спиш и да живееш там защото искаш не искаш ще превлечеш внимание и тогава ще си кажеш ей да си бях останал на работа. Другото един път в седмицата поливане от скромния ми опит през годините и съветите който са ми давали и хора тук и приятели които гледат е че това разтения не иска само слънце и добавки а иска и вода и то много вода. Пример миналата година мой познат полива един път в седмицата дренаж чували в дупките и накрая от 10 искара два буркана и 3 малко по големи глави. Аз си ги полива през ден и беше wow ефекта имах разтебие сатива сигорно към 4 метра така че ако ще правите нещо правете го с любов и мисъл. Успех надявам се да не съм наранил някой с думите си успех.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Vvv написа: 22 Мар 2022, 10:22 Blowjib само немога да разбера какви са тези неща който пишете. Единия щял да спи при тях другия пък поливал един път в седмицата. Първо няма как да спиш и да живееш там защото искаш не искаш ще превлечеш внимание и тогава ще си кажеш ей да си бях останал на работа. Другото един път в седмицата поливане от скромния ми опит през годините и съветите който са ми давали и хора тук и приятели които гледат е че това разтения не иска само слънце и добавки а иска и вода и то много вода. Пример миналата година мой познат полива един път в седмицата дренаж чували в дупките и накрая от 10 искара два буркана и 3 малко по големи глави. Аз си ги полива през ден и беше wow ефекта имах разтебие сатива сигорно към 4 метра така че ако ще правите нещо правете го с любов и мисъл. Успех надявам се да не съм наранил някой с думите си успех.
Аз мисля,че е пределно ясно на всеки,че искат доста вода по-често,поне през лятото.Това не сме го правили защото смятаме,че веднъж им стига и не знаем,че им трябва вода,а просто по принуда,защото човек не може по 5 пъти през седмицата да влачи шишета,а пък му се ще нещо да сложи напролет все пак.За да отгледаме въобще нещо си...Ако мислиш че не ми е било гадно,че 10 дни подред 40 градуса,а аз нямам възможност и знам как ще ги заваря на парцали увиснали.Все пак обаче съм мислила как да направя,че да издържат по дълго без мен.Но е трудно и неблагодарно да гледаш горила някъде си.Затова и съм се отказала от горивата.Но на горила 10 броя трудно се поливат задоволително,приятеля ти да беше сложил 3,пък да им сипва водата на 10те повече щеше да стане......
Vvv
Градинар
Градинар
Мнения: 38
Регистриран на: 12 Фев 2021, 09:55
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times

Inna написа: 22 Мар 2022, 16:57
Vvv написа: 22 Мар 2022, 10:22 Blowjib само немога да разбера какви са тези неща който пишете. Единия щял да спи при тях другия пък поливал един път в седмицата. Първо няма как да спиш и да живееш там защото искаш не искаш ще превлечеш внимание и тогава ще си кажеш ей да си бях останал на работа. Другото един път в седмицата поливане от скромния ми опит през годините и съветите който са ми давали и хора тук и приятели които гледат е че това разтения не иска само слънце и добавки а иска и вода и то много вода. Пример миналата година мой познат полива един път в седмицата дренаж чували в дупките и накрая от 10 искара два буркана и 3 малко по големи глави. Аз си ги полива през ден и беше wow ефекта имах разтебие сатива сигорно към 4 метра така че ако ще правите нещо правете го с любов и мисъл. Успех надявам се да не съм наранил някой с думите си успех.
Аз мисля,че е пределно ясно на всеки,че искат доста вода по-често,поне през лятото.Това не сме го правили защото смятаме,че веднъж им стига и не знаем,че им трябва вода,а просто по принуда,защото човек не може по 5 пъти през седмицата да влачи шишета,а пък му се ще нещо да сложи напролет все пак.За да отгледаме въобще нещо си...Ако мислиш че не ми е било гадно,че 10 дни подред 40 градуса,а аз нямам възможност и знам как ще ги заваря на парцали увиснали.Все пак обаче съм мислила как да направя,че да издържат по дълго без мен.Но е трудно и неблагодарно да гледаш горила някъде си.Затова и съм се отказала от горивата.Но на горила 10 броя трудно се поливат задоволително,приятеля ти да беше сложил 3,пък да им сипва водата на 10те повече щеше да стане......
Аз казах моето мнение и аз какво съм забелязал от моята работа. И като цяло си позволих да пиша защото идеята да се спи там ми се стори невероятна глупост. Мир братя и сестри живота е прекрасен успех на всички през новата година
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”