Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

iKAR написа: 17 Мар 2022, 21:49 Звучи добре, но усещам че е по-скоро параван за едни редки руски ракетни комплекси C-300, които България притежава и сега ще подари на Украйна, уж без да се намесваме пряко в конфликта. Също онзи ден официално отвориха щастка биолаборатория (като тези, за които се говори, че са главната цел на Путин в Украйна) в една от вътрешните сгради на Военно Медицинска Акадаемия София. Та не знам колко е са за радост тези арести, покрай които обезателно ще се шуми много.
Точно! Търсим мотивите, не захаросаните приказки. И тия идват да ни натискат за нещо. не сме длъжни да преотстъпваме оръжие срещу някакви си обещания и картинки(снимки на самолетчета за два милиарда) , нито да се замесваме военно в този конфликт. Една народна мъдрост по случая:"Магарето го търсят само за да му турят хомота" 😆
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

До България тази война няма да се разрастне.
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

Фърст много филми гледаш хахах какви раници, какви планини... Това изобщо няма да излезе от границите на Украйна.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Съответно ай да не ни набутват в нея! Медикаменти, хуманитарна помощ, макар че и ние не сме цъфнали и вързали, бежанци дори, ок, не може да не помогнем с каквото можем, все пак деца, майки. Макар че имаме някакъв капацитет възможен. Но оръжия съм твърдо против. А пидготовка някаква все пак не е лошо да имаш, щом йодни хапчета взеха да набавят.... Още една мъдрост:"Надявай се на най-доброто, готви се за най-лошото."
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Inna написа: 18 Мар 2022, 12:26 Съответно ай да не ни набутват в нея! Медикаменти, хуманитарна помощ, макар че и ние не сме цъфнали и вързали, бежанци дори, ок, не може да не помогнем с каквото можем, все пак деца, майки. Макар че имаме някакъв капацитет възможен. Но оръжия съм твърдо против. А пидготовка някаква все пак не е лошо да имаш, щом йодни хапчета взеха да набавят.... Още една мъдрост:"Надявай се на най-доброто, готви се за най-лошото."
Живи да ги ожалиш. Аз карам кола за 1000лв они ми карат джипове за по 50 хилки и нагоре иначе бедни. Силно се надявам тея 40лв де държавата дава да не отиват при тея с джиповете...... Хубаво да се помогне , няма лошо , но да се превръщаш в майка за чужденците и мащеха за своите граждани.... колкото до конфликта, нашата армия се побира на един селски стадион, най-удачно е да запазим неутралитет. Колкото до цените , то хубаво пазарна икономика, но тя до едно място, после си е чист произвол и е редно държавата да си влезе в ролята и регулира цените....
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

DeutschBuds написа: 18 Мар 2022, 11:51 Фърст много филми гледаш хахах какви раници, какви планини... Това изобщо няма да излезе от границите на Украйна.
Никой не знае какво ще стане - Европа се въоражава от 2020г Като Германния е основен купувач на оръжия в Европа за последните две годиниди. Преди няколко седмици излязоха с официални новини че сега ще започнат да се въоражават сериозно в следващите години.

Света се подготвя за война искате или не. Дали ще се случи не се знае, но никой не стой безучастно дори и така да изглежда в момента.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

FikiStoraro написа: 18 Мар 2022, 14:28
Inna написа: 18 Мар 2022, 12:26 Съответно ай да не ни набутват в нея! Медикаменти, хуманитарна помощ, макар че и ние не сме цъфнали и вързали, бежанци дори, ок, не може да не помогнем с каквото можем, все пак деца, майки. Макар че имаме някакъв капацитет възможен. Но оръжия съм твърдо против. А пидготовка някаква все пак не е лошо да имаш, щом йодни хапчета взеха да набавят.... Още една мъдрост:"Надявай се на най-доброто, готви се за най-лошото."
Живи да ги ожалиш. Аз карам кола за 1000лв они ми карат джипове за по 50 хилки и нагоре иначе бедни. Силно се надявам тея 40лв де държавата дава да не отиват при тея с джиповете...... Хубаво да се помогне , няма лошо , но да се превръщаш в майка за чужденците и мащеха за своите граждани.... колкото до конфликта, нашата армия се побира на един селски стадион, най-удачно е да запазим неутралитет. Колкото до цените , то хубаво пазарна икономика, но тя до едно място, после си е чист произвол и е редно държавата да си влезе в ролята и регулира цените....
Знам, че не е за майтап войната и положението на хората, но просто за да не изпаднем в политика да споделя вчера фризьорката ми(възрастна дама) за какво беше загрижена с нейните приятелки. Цитирам:"рускините добре ги знаем, а сега ще видиш украинките колко хора ще разведат" 😆Леле, паднах под масата, каква била опасността! 🤭Мани 3та световна, 40те лева, не можем да си съберем мъжете после! 🤭Съжалявам ама много се смях на това, кой за какво си мисли.
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

Хич да не права е жената. Проблемът при украинките е че не са в Европа и не могат свободно да работят в Европа. За да вземат европейски паспорт са готови на всичко. Работих 2 години в Прага и да ти кажа 90% от българските мъже са женени за украинки, за да могат да вземат паспорт и след това се развеждат. Огън са, хич не са за подценяване :)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

DeutschBuds написа: 18 Мар 2022, 19:38 Хич да не права е жената. Проблемът при украинките е че не са в Европа и не могат свободно да работят в Европа. За да вземат европейски паспорт са готови на всичко. Работих 2 години в Прага и да ти кажа 90% от българските мъже са женени за украинки, за да могат да вземат паспорт и след това се развеждат. Огън са, хич не са за подценяване :)
Значи викаш недей се смя на фризьорката много, много, че.... 😆😝
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Честита Първа Пролет
Прикачени файлове
Пролетт.jpg
Публикувай отговор