Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Fuckthesystem
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 01 Авг 2020, 14:37
Has thanked: 53 times
Been thanked: 26 times

Абе хора защо медиите в българия така оплюват породата питбул ... един път не дадоха по новини или вестници човек нахапан от друго куче освен питбул ... еми съжалявам ама който познава породата знае че те не са агресивни към хора ама въобще аз гледам питбул имам и поне 15 човека познати който гледат еми защо от толкова питбули няма 1 агресивен към хора ама един не съм виждал. За разлика от немските овчарки, ротвайлери и добермани може да се каже че са доста по агресивни към хора няма ухапани лично знам за 2 случая след нападение от немска овчарка срещу човек след това бяха потърсени медии ама щом е нахапано от друга порода освен питбул не ги интересува какъв им е проблема не знам.
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

Fuckthesystem написа: 15 Мар 2022, 19:24 Абе хора защо медиите в българия така оплюват породата питбул ... един път не дадоха по новини или вестници човек нахапан от друго куче освен питбул ... еми съжалявам ама който познава породата знае че те не са агресивни към хора ама въобще аз гледам питбул имам и поне 15 човека познати който гледат еми защо от толкова питбули няма 1 агресивен към хора ама един не съм виждал. За разлика от немските овчарки, ротвайлери и добермани може да се каже че са доста по агресивни към хора няма ухапани лично знам за 2 случая след нападение от немска овчарка срещу човек след това бяха потърсени медии ама щом е нахапано от друга порода освен питбул не ги интересува какъв им е проблема не знам.
Не съм на това мнение аз. Преди 10 год най - добрия ми приятел гледаше питбули и той така говореше, че не били злобни, че не хапели и един ден пред очите ми както си играеха и питбула го захапа за лицето. Цялата долна устна му я скъса и му разпори бузата. Има 20 шева и толкова кръв не бях виждал.
Fuckthesystem
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 01 Авг 2020, 14:37
Has thanked: 53 times
Been thanked: 26 times

DeutschBuds написа: 15 Мар 2022, 19:41
Fuckthesystem написа: 15 Мар 2022, 19:24 Абе хора защо медиите в българия така оплюват породата питбул ... един път не дадоха по новини или вестници човек нахапан от друго куче освен питбул ... еми съжалявам ама който познава породата знае че те не са агресивни към хора ама въобще аз гледам питбул имам и поне 15 човека познати който гледат еми защо от толкова питбули няма 1 агресивен към хора ама един не съм виждал. За разлика от немските овчарки, ротвайлери и добермани може да се каже че са доста по агресивни към хора няма ухапани лично знам за 2 случая след нападение от немска овчарка срещу човек след това бяха потърсени медии ама щом е нахапано от друга порода освен питбул не ги интересува какъв им е проблема не знам.
Не съм на това мнение аз. Преди 10 год най - добрия ми приятел гледаше питбули и той така говореше, че не били злобни, че не хапели и един ден пред очите ми както си играеха и питбула го захапа за лицето. Цялата долна устна му я скъса и му разпори бузата. Има 20 шева и толкова кръв не бях виждал.
Ами зависи каква му е била играта с питбула ако го е дразнел и нервирал е нормално това да се случи аз с моята ако играя да я дразня взимам някаква стара тениска примерно и я дразня с нея и тя я хваща и разкъсва но се агресира не на мен мен въобще не ме хапе ... а той ако е дразнел кучето с голи ръце е нормално да се случи такова нещо :bong:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Fuckthesystem написа: 15 Мар 2022, 19:45
DeutschBuds написа: 15 Мар 2022, 19:41
Fuckthesystem написа: 15 Мар 2022, 19:24 Абе хора защо медиите в българия така оплюват породата питбул ... един път не дадоха по новини или вестници човек нахапан от друго куче освен питбул ... еми съжалявам ама който познава породата знае че те не са агресивни към хора ама въобще аз гледам питбул имам и поне 15 човека познати който гледат еми защо от толкова питбули няма 1 агресивен към хора ама един не съм виждал. За разлика от немските овчарки, ротвайлери и добермани може да се каже че са доста по агресивни към хора няма ухапани лично знам за 2 случая след нападение от немска овчарка срещу човек след това бяха потърсени медии ама щом е нахапано от друга порода освен питбул не ги интересува какъв им е проблема не знам.
Не съм на това мнение аз. Преди 10 год най - добрия ми приятел гледаше питбули и той така говореше, че не били злобни, че не хапели и един ден пред очите ми както си играеха и питбула го захапа за лицето. Цялата долна устна му я скъса и му разпори бузата. Има 20 шева и толкова кръв не бях виждал.
Ами зависи каква му е била играта с питбула ако го е дразнел и нервирал е нормално това да се случи аз с моята ако играя да я дразня взимам някаква стара тениска примерно и я дразня с нея и тя я хваща и разкъсва но се агресира не на мен мен въобще не ме хапе ... а той ако е дразнел кучето с голи ръце е нормално да се случи такова нещо :bong:
Много селендури ги ползват да им изкарват пари, "да работят" му викат, ей тва не мога да го понасям! Иначе и аз не съм виждала лош пит бул и ги харесвам много, но все пак трябва да се учи от малко, да играе с малки кучета, деца, да не ги гони и плши и да се води по места с малки деца на каишка или просто другаде, да се наказва яко като скача да гони.... Ако трябва имай си и намордник, някъде трябва да се сложи, не всеки се доверява ти как си го възпитал. Пък иди някъде си го пусни на природа никой да не ти дудне. Но на детски площадки и тн не става. А нарани ли ме мен моето куче, в смисъл до кръв и тн водя го на ветеринаря и е до там! Ако ми нападне детето пак ще го закопая, съжалявам.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Много зависи как се отглежда кучето. Имам женска питбулка на 4 години и половина. С хора проблем нямам, само не се харесва със всички кучета. Много е важно как се отглежда животинката, трябва да се работи с нея правилно. Моята съм я учил и знае и доста команди. Обаче не можеше да седи сама в нас 12 часа, правеше доста бъркотии и я качих на вилата при родителите ми. Сега само си пази двора, ако няма никой от нас. Обаче, ако съм при нея, е голяма лигла, най много някой непознат да изяде няколко езика. Страшно много досажда и ако някой и обърне внимание няма отърваване от нея. Баща ми има Алабай и всеки ден ги пуска да си играят в двора, да малко е нахална спрямо него, ама той си я търпи. И двамата са на по 4 години 4 месеца имат разлика само 1 ден.
Като цяла играта им е малко груба и това ги бърка повечето хора, но все пак трябва да се контролира. На последната снимка, си играят с едно бездомниче, но според повечето хора това си било бой :D Имам познати и те с тази порода, никой няма проблеми от такова естество, за което говорят по телевизията за породата.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Бе и мен досега само ми се мазнярат. С едно бяхме на нова година, не ме остави на мира от мазнене, главата му през цялото време ми беше на коленете😆А пък на палатка бяхме с друга такава порода-Бултериер. Горкото, само искаше да се гуши в мене при огъня и тъпия му стопанин да го остави на мира. Глупака го учеше да гони котки и то ги убиваше, в резултат на кодто го бяха треснали някъде с паве, след което откраднали😒☹️Викам му трябвале теб да те треснат, идиот, нали ти казах!!!!! Този му беле давал метаамфетанин, да било пробвало?!!!!Животните не са виновни ами такива дебили. И беше взел и пит бул да го пуска да се бие и то ходеше по улицата и се заяждаше с всякакви кучета и тоя се кефи. Бе да го хванеш, пък да му смачкаш тиквата! Куче не трябва да попада в такива ръце!
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Борисов, Горанов и Менда Стоянова са арестувани при акция на полицията:
При мащабна операция на Главна дирекция "Национална полиция" по 120 случая на злоупотреби с евросредства са арестувани бившият премиер Бойко Борисов, бившият финансов министър Владислав Горанов и бившата председателка на бюджетната комисия Менда Стоянова, съобщи БНТ.

Сред задържаните е и бившата шефка на правителствената информационна служба Севдалина Арнаудова.

В 21:12 ч. от пресцентъра на МВР потвърдиха новината и уточниха, че е "в ход мащабна операция във връзка със 120 случая на Европейската прокуратура в България".

Извършват се претърсвания и изземвания на много адреси. Действията продължават, добавят от пресцентъра на МВР.

В 20:55 ч. премиерът Кирил Петков публикува следния лаконичен пост в личния си Facebook профил: "Няма никой над закона!"

Очаквайте подробности.
https://offnews.bg/112/borisov-goranov- ... D9eoTmwYoI
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Звучи добре, но усещам че е по-скоро параван за едни редки руски ракетни комплекси C-300, които България притежава и сега ще подари на Украйна, уж без да се намесваме пряко в конфликта. Също онзи ден официално отвориха щастка биолаборатория (като тези, за които се говори, че са главната цел на Путин в Украйна) в една от вътрешните сгради на Военно Медицинска Акадаемия София. Та не знам колко е са за радост тези арести, покрай които обезателно ще се шуми много.
Fuckthesystem
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 01 Авг 2020, 14:37
Has thanked: 53 times
Been thanked: 26 times

Дано сега вече хората се вдигнат и да свалят комунистите от власт. Не искам да е Б.Б и гроб но тези който ни управляват са баш комунисти колко млади хора набутаха в затворите заради грам два козче толкова гроб не знам дали вкараха за цял мандат тия пичове който са на власт такива като нас не харесват.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

iKAR написа: 17 Мар 2022, 21:49 Звучи добре, но усещам че е по-скоро параван за едни редки руски ракетни комплекси C-300, които България притежава и сега ще подари на Украйна, уж без да се намесваме пряко в конфликта. Също онзи ден официално отвориха щастка биолаборатория (като тези, за които се говори, че са главната цел на Путин в Украйна) в една от вътрешните сгради на Военно Медицинска Акадаемия София. Та не знам колко е са за радост тези арести, покрай които обезателно ще се шуми много.
Вадят му кирливте ризи, но ДА, ареста е и за отвличане на внимание и ни готвят нещо много по-сериозно! До лятото нещата ще са стигнали до тук. Ще трябва да си изберем страна. (дори неутралитета вече го разбират, като взимане на страна)
Всеки в България да се подготви за изтегляне към селата и планинините. Най-добре е да имате гориво в колата до горе, плюс запас на горивото, плюс готови раници за тръгване с най-необходими неща (дрехи, одеяла, спални чували, палатка, трайна храна за 2 седмици, брадвичка, сигурен метод зазапалване на огън, малък газов котлон е плюс, нещо за пречистване на вода, лекарства от първа необходимост, семена, каквото се сетите, че ви е необходимо за първо време и оръжие). Най-добре да сте в бойна готовност и да държите раниците в колата си или под ръка за тръгване веднага.
Ако сте в голям град "пробягайте" алтернативен маршруд за излизане от града, дори да е заобиколен може да е по-бързо при заръстване.
Публикувай отговор