Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
AuToBaN
Градинар
Градинар
Мнения: 153
Регистриран на: 12 Май 2020, 03:17
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

Имам 431 точки в seedsman мога ли да си взема нещо с тях ? За какво служат ?
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

За всички които сега започват да отглеждат или са имали сравнително неуспешни опити, ще споделя отново че с комплек на Марс Хидро и минимално количество течни торове може да получите отлични резултати.
https://www.mars-hydro.com/indoor-grow- ... w-tent-kit

Имам няколко видеото какви торове са подходящи за начало и ако ви харесат може да продължите с тях. Лесни за употреба и работят отлично.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
PhenyoM-
Градинар
Градинар
Мнения: 32
Регистриран на: 04 Яну 2021, 13:19
Has thanked: 33 times
Been thanked: 15 times

Здравейте. Намислил съм да взема камерата за градината, но не знам какви характеристики да гледам. Трябва ми такава, която е невидима за човешкото око /самите лъчи/. Преди време бях видял, че Ветрушка май използва такава. Ще се радвам за напътствия.
PhenyoM-
Градинар
Градинар
Мнения: 32
Регистриран на: 04 Яну 2021, 13:19
Has thanked: 33 times
Been thanked: 15 times

Сетих се още един въпрос, ама не може да се редактира горното. Изкопах дупки, в 2 от дупките имаше буболечки. И от дъртите знам, че са вредители. С какво да напръскам, защото преди години така се прецаках и сложих директно китката и я изядоха от долу. Миналата година пръска с химия обаче и забравих името, имаше бензин или нещо такова абе гадна химия, но имаше ефект
Fuckthesystem
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 01 Авг 2020, 14:37
Has thanked: 53 times
Been thanked: 26 times

AuToBaN написа: 08 Фев 2022, 20:58 Направих си поръчката , обаче проблема е че съм всеки ден и по цял ден на работа , като ме потърсят да я взема дали ще я оставят в офиса на куриерската фирма ???
Аз ги получих по спиди от seedsman странно ми стана миналия път когато поръчвах преди 3 години не бяха с спиди :bong:
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

PhenyoM- написа: 15 Фев 2022, 11:59 Сетих се още един въпрос, ама не може да се редактира горното. Изкопах дупки, в 2 от дупките имаше буболечки. И от дъртите знам, че са вредители. С какво да напръскам, защото преди години така се прецаках и сложих директно китката и я изядоха от долу. Миналата година пръска с химия обаче и забравих името, имаше бензин или нещо такова абе гадна химия, но имаше ефект
О боже мой !
Колко мъка има по тоя свят !
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Здравейте, новият ъпдейт на Гръсти е успешно завършен. Моля да ни извините за затрудненията следващите дни, защото има много работа по него. Възможно е периодично да спираме временно форума за по няколко минути заради работата по него. Като цяло ще се прави в малко натоварени часове, но все пак да знаете, че е нормално. Ще става все по-хубав и ефективен. Моля ви за търпение.
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

Добре изглежда ама да си върнете харесванията и известията :)
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

DeutschBuds написа: 23 Фев 2022, 13:46 Добре изглежда ама да си върнете харесванията и известията :)
Ще ми отнеме един два дни докато наглася всичко да работи.
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 671
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1567 times

Доста добре изглежда , браво на вас !
Keep on growing :stone:
Публикувай отговор