Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Коронавирус

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

Ковида от човек до човек балкан разлика. В 1 семейство, някой го карахме на легло, други без симптоми никакви. Така че не се учудвам и при вас да е така.
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

MixedGreens написа: 28 Яну 2022, 10:38 Ковида от човек до човек балкан разлика. В 1 семейство, някой го карахме на легло, други без симптоми никакви. Така че не се учудвам и при вас да е така.
Всеки ден на работа ми правят тест и е отрицателен.Много ми е интересно как се е заразила при положение, че не се виждала с хора от много време и тези симптоми на настинка ме карат да си мисля, че е една голяма измама тоя омикрон
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

DeutschBuds написа: 28 Яну 2022, 10:58
MixedGreens написа: 28 Яну 2022, 10:38 Ковида от човек до човек балкан разлика. В 1 семейство, някой го карахме на легло, други без симптоми никакви. Така че не се учудвам и при вас да е така.
Всеки ден на работа ми правят тест и е отрицателен.Много ми е интересно как се е заразила при положение, че не се виждала с хора от много време и тези симптоми на настинка ме карат да си мисля, че е една голяма измама тоя омикрон
Има даден % хора, които не могат да бъдат заразени. Дали са били в контакт с друг вид корона вирус никой все още не знае. Възможно е ти да си точно такъв тип и да си само преносител, тогава ПСР няма даде положителен резултат.
Сестра ми е с корона от 1 седмица, не е ваксинирана, 2 дни 39.5 и сега вече нищо и няма. Аз съм в постоянен контакт с нея, ваксиниран съм с 3 дози, нямам никакви симптоми, ама да ме върнат на работа ми искат PCR тест, та днес правих и ще видим :)
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Ние не сме ваксинирани и само 1-ят е болен с положителен тест.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Vetrushka написа: 28 Яну 2022, 12:20
DeutschBuds написа: 28 Яну 2022, 10:58
MixedGreens написа: 28 Яну 2022, 10:38 Ковида от човек до човек балкан разлика. В 1 семейство, някой го карахме на легло, други без симптоми никакви. Така че не се учудвам и при вас да е така.
Всеки ден на работа ми правят тест и е отрицателен.Много ми е интересно как се е заразила при положение, че не се виждала с хора от много време и тези симптоми на настинка ме карат да си мисля, че е една голяма измама тоя омикрон
Има даден % хора, които не могат да бъдат заразени. Дали са били в контакт с друг вид корона вирус никой все още не знае. Възможно е ти да си точно такъв тип и да си само преносител, тогава ПСР няма даде положителен резултат.
Сестра ми е с корона от 1 седмица, не е ваксинирана, 2 дни 39.5 и сега вече нищо и няма. Аз съм в постоянен контакт с нея, ваксиниран съм с 3 дози, нямам никакви симптоми, ама да ме върнат на работа ми искат PCR тест, та днес правих и ще видим :)
За сега всичко е наред :)
viber_изображение_2022-01-28_18-11-38-191.jpg
viber_изображение_2022-01-28_18-11-38-191.jpg (31.22 KiB) Преглеждано 401 пъти
Sofia Cannabis написа:
Ние не сме ваксинирани и само 1-ят е болен с положителен тест.
Това точно потвърждава думите ми, че някой хора не могат да се заразят. Дано минава по бързо тази болест ли е и аз не знам какво, че ми писва.
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

DeutschBuds написа: 28 Яну 2022, 07:11 Жена ми от няколко дни също е с корона. Симптомите са лека температура, втрисане, болки в тялото, запушен нос. Интересното обаче е че това не се предава от човек на човек, а си е чиста настинка. Случая с жена ми е че в момента гледа бебе на няма и 2 месеца и никъде не излиза. Няма никакъв досег с хора, които да я заразят. За последните 2 седмици е излязла само 1 път за 20 мин, за да изкара малкия на въздух. На другия ден след излизането каза, че й драскало на гърлото и вечерта ниска температура. Мислихме си настинка докато не направи 2 теста и излезнаха положителни.Аз не съм ваксиниран и не ми е повлияло това. Спим заедно, от една вода пием, целувки и не ми предава нищо, както и на детето вече седмица. По 2 3 дръпки от билката подтискват температурат и болките в тялото и само витамини пие. 3 - 4 дни беше пика или не знам как да го нарека, защото си е чиста настинка за мен.
В заблуда си ако смяташ, че настинката произтича от излагане на студено. Просто такова й е наименованието, но си е вирус и има над 200 щама, затова не може да се измисли ваксина, за разлика от сезонния грип.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Ден 10

Симптоми
Кашлица и леко запушен нос.
Положителен тест


Какво разбрах за новата чума към момента

1- Избягва всякакъв вид имунитет, и от ваксини и от прекаран друг вариант на ковид, както и комбинация от двете;
2- Има инкубационен период от 3 до 14 дни;
3- Бързите тестове дават отрицателен резултат през първите дни от болестта дори да имате симптоми и не са надежден начин, за да разберете дали сте заразени;
4- Всичко започва с дразнене в гърлото и лека хрема през първите 2 3 дни, като е възможно да започне и с висока температура +38С;
5- Има доказани случай на хора чиито тестове са положителни в продължение на цял месец
6- Засяга горните дихателни пътища - Гърло, нос, гласни струни, като може да слезе и до дробовете. По някакъв начин засяга и вътрешното ухо, като причинява замайване, гадене и общо неразположение в изправено положение.
7- Бебетата го карат относително леко - температура +38 за един до три дни, хрема и болки в гърлото. Може да включва повръщане и диария.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

WDScorpio написа: 31 Яну 2022, 12:05 Ден 10

Симптоми
Кашлица и леко запушен нос.
Положителен тест


Какво разбрах за новата чума към момента

1- Избягва всякакъв вид имунитет, и от ваксини и от прекаран друг вариант на ковид, както и комбинация от двете;
2- Има инкубационен период от 3 до 14 дни;
3- Бързите тестове дават отрицателен резултат през първите дни от болестта дори да имате симптоми и не са надежден начин, за да разберете дали сте заразени;
4- Всичко започва с дразнене в гърлото и лека хрема през първите 2 3 дни, като е възможно да започне и с висока температура +38С;
5- Има доказани случай на хора чиито тестове са положителни в продължение на цял месец
6- Засяга горните дихателни пътища - Гърло, нос, гласни струни, като може да слезе и до дробовете. По някакъв начин засяга и вътрешното ухо, като причинява замайване, гадене и общо неразположение в изправено положение.
7- Бебетата го карат относително леко - температура +38 за един до три дни, хрема и болки в гърлото. Може да включва повръщане и диария.
Това кой как го кара при всеки супер ИНДИВИДУАЛНО. Кой как се заразява и защо също.
Сестра ми го мина за 3 дни освен температура и 1 ден болки в мускулите друго и нямаше. Имам колега в болница, а имам и безсимптомни колеги. Дали си ваксиниран или не, май няма особено значение. Всичко си е до отделния индивид.
Аз по принцип съм със слаба имунна защита. Кога през годините съобщят за някак грип, аз съм го изкарал преди да е дошла епидемията.
В случая с короната, със сестра ми съм в контакт от 23-ти до днес и нямам положителен тест, а правя през ден :)
Аз само се чудя, защо го водят нова мутация, та това си е напълно нов ЩАМ на Коронавируса. След, като нито ваксини работят, нито предишни заразявания. Нито симптомите са на първия вариант, нито протичането, както и инкубационният период.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Аз съм отрицател вече - вчера сутринта.

Не съм тествал всеки ден. Преди вчера тесвах последно предната сряда.

При мен беше като при на Vetrushka сестра му ситуацията. Имах 38.6-38.7С болки в ставите и мускулите за 3 дни - трудно ми беше да стоя изправен, все гледах да седна някъде или да легна. И на 3-тия ден следобед изведнъж станах добре и не е спряло възстановяването.

След 3-тия ден която беше предната неделя имам само суха кашлица все още, но се усеща че е на приключване.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

CBD пристигна - $90 за 100г екстракт
Прикачени файлове
PXL_20220130_000604498.MP.jpg
PXL_20220130_000600097.MP.jpg
PXL_20220130_000551902.MP.jpg
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Публикувай отговор