Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
PhenyoM-
Градинар
Градинар
Мнения: 32
Регистриран на: 04 Яну 2021, 13:19
Has thanked: 33 times
Been thanked: 15 times

Пазете се колеги! Тази година мисля, че отглеждането ще е по-трудно, даже все още се замислям да го правя или не, а имах и все още имам планове за 10 броя, ноо ще видим.. Явно си има тенденция към отглеждането на гръсти и все повече хора я отглеждат, но и доста хванати има, всеки ден чета новините и всеки ден има по един най-малко хванат.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

272128793_10221317701267400_4771638786997140051_n.jpg
:roll:
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

Здравейте днес поръчката ми беше доставена...изключително бърза доставка! Качвам снимки там се вижда за какво колко съм платил имам 7 бонус семки...горния ред е поръчката а долния ред са бонусите.
Прикачени файлове
20220128_160744_copy_576x1024.jpg
20220128_160830_copy_576x1024.jpg
20220128_161237_copy_576x1024.jpg
20220128_161250_copy_576x1024.jpg
20220128_161420_copy_1024x576.jpg
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

от сийдсман ми изпратиха същите опаковки на барнейс фарм
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Отлично обяснено.
Отличен пример за българския климат е Blue Dream - дава отлични резултати отгледан inddors, но сезона не е достатъчно дълъг за отлични резултати отвън.

https://www.youtube.com/watch?v=TbQ94ytnJkk
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Кибуц (няма нищо общо с кибик, а идва от иврит קִבּוּץ‎‎; първоначално קְבוּצָה, квуца – група) са селскостопански комуни в Израел. Първият кибуц е основан през 1909 г. След 1948 г., когато е обявено създаването на държавата Израел, кибуците стават основните опорни точки за строеж и защита на новата държава.

Това са единствените общности в света, които всъщност са постигнали, поне за няколко десетилетия, комунизма с чистите му принципи, неопорочени от държавните структури и началства: всичко е общо и „на всекиго според потребностите, от всекиго според възможностите“. Разликата е съществена от социализма, познат в бившия социалистически блок, тъй като кибуците са изградени на доброволен принцип. Комунизма е грешна и опорочена дума, по-правилно е да се каже социални селскостопански фамилни кооперативи.

В кибуц всеки работи доброволно и получава по равно, но понякога и с поред нуждите си, за всичко се гласува на събрание, като периодично си въртят на длъжностите или според задачите се мобилизират. Кибуц са започнали, защото е нямало почва и вода, и са се обединявали около земеделски практики за възстановяването на почвата и водните ресурси. Също така са ги изграждали за защита на държавата и развитие на селскотостопанство.

Всеки кибуц се грижи за запазване и защита на териториалните граници на държавата. Всеки кибуц има собствено бомбено убежище и собствен огнестрелкови инвентар. Трябват ни български кибуци в България за да възродим българските села, а и да си пазим родината.

Обикновенно първо изграждат училището и след това започват да изграждат еднотипни къщи покрай него. Кибуците взаимодействат по между си и с държавата,но основно взимат решения за себе си като малки автономни общности.
https://www.youtube.com/watch?v=ies2R__4c58
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

PhenyoM- написа: 28 Яну 2022, 09:30 Пазете се колеги! Тази година мисля, че отглеждането ще е по-трудно, даже все още се замислям да го правя или не, а имах и все още имам планове за 10 броя, ноо ще видим.. Явно си има тенденция към отглеждането на гръсти и все повече хора я отглеждат, но и доста хванати има, всеки ден чета новините и всеки ден има по един най-малко хванат.
Хората в България от години отглеждат трева и има много гролъри, ама много. Всеки 3-ти, които пуши гледа или се опитвал. С тази инфлация ще станат още повече градинарите, и заради цените на улицата, и заради инфлацията и заради безработицата. Както искате ме разбирайте, но легализация ще има съвсем скоро.
Това е от край време, че се отчита дейност с хора пушещи и отглеждащи Канабис, защото не им стиска да се занимават със сериозни разследвания, защото ще ги уволният на момента или убият. Ограбиха милярди от КТБ, а осъдени има ли? Откраднаха биткоени за милярди, а направи ли се разследване, къде са парите? Източиха милиони от магистрали и няма 1 осъден, както и хиляди други примери за далавери в ущърб на обществото, но никой нищо не прави по тези въпроси, които са от значение за националната сигурност. (говорим за милярди, колко точно незнам, но са милярди откраднати от България и българските данакоплатци?) Ама за 0.5 грама трева ще ти скъсат гъза, а с 3 китки си Пабло Ескобар.

Уж пазители на реда, държавата и гражданите, уж са се клели в знамето и уж родолюбци. Ама само наужким :D
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

По старото поколение са твърдо против, а то е голяма част от правителството и държавата. В близките 10 год няма да се случи или ще се случи като в половин Европа е станало легално.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

DeutschBuds написа: 29 Яну 2022, 06:15 По старото поколение са твърдо против, а то е голяма част от правителството и държавата. В близките 10 год няма да се случи или ще се случи като в половин Европа е станало легално.
В момента има ново правителство с млади хора в него, които са с по-либерални възгледи. Промени ще има и няма да е след 10 години.
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

Поне за медицинска употреба трябва да се легализира.

Аз ползвам марихуана вместо алкохол, антидепресанти и лекарства за сън. Действа ми позитивно на нервната система и успявам да си набавя нужният сън.

Пробвал съм много препарати, включително лекарства със зелена рецепта и нищо не ми действат толкова добре колкото от това което си отгледах сам.

Освен това марихуаната действа отхрачващо и още 1 милион позитивни неща. Има толкова изследвания по света, които доказват позитивните ефекти от нея, че няма да пиша повече.

Единствено не трябва да се прекалява, но това е въпрос на личен избор. Както с алкохола, цигарите, храна и общо взето всичко.
Публикувай отговор