Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Коронавирус

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Ужас!!!!???The new world order....Anarchy, protest,лека полека ....почва се пак???
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Mezzazine написа: 30 Дек 2021, 10:38 Ужас!!!!???The new world order....Anarchy, protest,лека полека ....почва се пак???
Тук в България ще сме добре. От сигурно място знам, че в България ще настъпи ред, дисциплина и прогрес. Отново България ще е велика държава за пример на Света. Знам, че в момента не ви звучи реалистично, но процеса е стартиран.

https://www.youtube.com/watch?v=e5H6Zka266c
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

firstcitizen написа: 31 Дек 2021, 22:24
Mezzazine написа: 30 Дек 2021, 10:38 Ужас!!!!???The new world order....Anarchy, protest,лека полека ....почва се пак???
Тук в България ще сме добре. От сигурно място знам, че в България ще настъпи ред, дисциплина и прогрес. Отново България ще е велика държава за пример на Света. Знам, че в момента не ви звучи реалистично, но процеса е стартиран.

https://www.youtube.com/watch?v=e5H6Zka266c

Дано си прав
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

firstcitizen написа: 31 Дек 2021, 22:24
Mezzazine написа: 30 Дек 2021, 10:38 Ужас!!!!???The new world order....Anarchy, protest,лека полека ....почва се пак???
Тук в България ще сме добре. От сигурно място знам, че в България ще настъпи ред, дисциплина и прогрес. Отново България ще е велика държава за пример на Света. Знам, че в момента не ви звучи реалистично, но процеса е стартиран.

https://www.youtube.com/watch?v=e5H6Zka266c
Дано. Но си мисля,че тази територия с това население в момента може да настъпи ред, дисциплина и прогрес,само след неутронната бомба. След това може да си посадим разумни съграждани/съселяни ;)
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 356
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1241 times
Been thanked: 859 times

Пипнах новият Омикрон, доста коварен, но е същия както ковид19. Всички симптоми бяха на лице, както преди 2години: без обоняние, силни болки в ставите, трудно дишане, страшни болки в бъбреците. Добре че е това масло от конопа. Взимах си 2 пъти на ден по съвсем малко. Сутрин към 8ч и вечер към 19ч. Спаси ме много добре, идеално. А за запушен нос и кашлица ме спаси черната ряпа, издълбана и с 3 лъжици мед, след 8 часа е готов сироп. С тези народни рецепти оживахме всички в къщи. Даже и на една колежка майка ѝ се върна от много тежко състояние
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Zafor19 написа: 21 Яну 2022, 11:45 Пипнах новият Омикрон, доста коварен, но е същия както ковид19. Всички симптоми бяха на лице, както преди 2години: без обоняние, силни болки в ставите, трудно дишане, страшни болки в бъбреците. Добре че е това масло от конопа. Взимах си 2 пъти на ден по съвсем малко. Сутрин към 8ч и вечер към 19ч. Спаси ме много добре, идеално. А за запушен нос и кашлица ме спаси черната ряпа, издълбана и с 3 лъжици мед, след 8 часа е готов сироп. С тези народни рецепти оживахме всички в къщи. Даже и на една колежка майка ѝ се върна от много тежко състояние
Потвърждавам твоето мнение за природните лекове и с моя личен опит с Ко вид! 👏👌👍👆+сребърна вода. Засега на мен нищо особено не ми е ставало, имах веднъж темп..... В общи линии моето семейство, благодаря на Господ, доколкото го караха, беше супер леко.И като се лекува правилно и се подпомага тялото това е то лечение и не се повтаря болестта.Не се повтаря и това е факт, тъй като го наблюдавам всеки път. И не струва 1000 лева на човек?!! 😯😆Казвам ги тези неща като лично мнение, какво аз си правя, не е здравен съвет! 🙂
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

И мен ме хвана ковида, доказано с тест. Нищо не пия и не смятам да пия. Втори път да те хване е едно на милион сигурно, обаче всеки втори разправя как го карал три пъти, пет пъти... Разкашля се малко и айде ковид било.
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Аз изкарах бронхит. Добре, че личната ми лекарка е малко встрани от цялата тая какафония иначе и мене щяха да ме пишат с ковид :D ...
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Не съм се тествал още но от симптомите които имам от 10 аз имам 7-8 за Ковид. Ще се тествам в понеделник и предполагам че до тогава ще е отрицателен.
Пия подобно на парацетамол за настинката за да ми сваля температурата 38.6 ми е максимално като тук не се води висока а по скоро средна + витамини. CBD сравнително високи нива за мен 250-300мг на ден и ще ги увелича на 1г на ден като ми пристигне новият пакет. Изключителната болка в мускулите ставите и главоболие ми минава само като пия CBD на всеки 2-3 часа. Плус взимам сравнително високи нива THC но аз съм свикнал с това.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Две години и три ваксини по-късно чумата ме тръшна и мен. Не знам къде съм се заразил въпреки, че съм доста внимателен и се пазя много.
Всичко започна в Сряда с дразнене/драскане в гърлото и течащ нос и леко главоболие, като вече в петък дразненето в гърлото се засили и се появи кашлица, а носът се запуши. От сряда до петък си направих 5 бързи теста и всички бяха отрицателни. Петък срещу събота нещата се усложниха със силна болка в гърлото, като до сутринта гърлото ми беше толкова зле, че вече трудно говорех, а главата ме болеше и се чувствах, като под вода с леко замайване. Не съм имал болка в мускулите и ставите или температура.
В събота сутрин започнах лечение по предписание на ЛЛ
Към момента пия
Панцеф 400
ВИРАМКО
Probien Forte
Бромхексин
Стрепсилс
Муконазал
Тантум Веде - само това помогна за гърлото!
Витамини - D3, Omega 3, Калции, магнезии и цинк.

Тест си направих днес и беше положителен. Към момента основните симптоми изчезнаха и остана само запушеният нос и лека суха кашлица, която основно е предизвикана от дразнене от сухота в гърлото.
Публикувай отговор