Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Домашни кръстоски

Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Ами поне са миксове между аутота, не знам, засега излизат аутота повечето.... Някои май са по- бавни..... Още малко и ще видим🙂
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

От темата на Икар, където се обсъждаше надълго и нашироко тази тор(която ми е от любимите универсални) видях и аз и реших да забъркам една торчица от червей набързо. Не е рецепта, сложила съм на око в шишето няколко лъжици суха тор от червей и няколко капки меласа, което не е задължително, ама защо пък не🙂Няма да разреждам и прецеждам, ще полея с нея някои, които бяха мокри миналия път, дори да остане утайката върху почвата за мен не е проблем....В саксиите на някои по скоро пресадени съм добавила по малко суха, а с това ще полея тези по-старите дето нямат в почвата. Освен меласа веднъж, друго до сега не съм добавяла за поливане,така че сигурно ще им хареса......
Прикачени файлове
Тор от червей доста гъста, може и да се разреди, но аз така ще я сипя сега
Тор от червей доста гъста, може и да се разреди, но аз така ще я сипя сега
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Айде наздраве! 😆Ето го самотопираното, сега стана едва ли не най-хубавото и се оказа женско. Вече съм подбрала 2,3 хубави женски, мъжкия вече яко нацъфтя, но трябва да почакам да станат по-големи главите им, до тогава ще го държа жив да ми е свеж прашеца. Но забележете как ръси(жълтото по листата). Това хвърчи яко и опрашва щом докосне лепкаво близалце на женска глава. След това в плодничето(топченцето под двете близала) се образува семката. Това ще пробвам да направя,но само на определени глави и цветя, защото другото възнамерявам да си го изпуша😁
Прикачени файлове
Мъжагата, готов да опрашва
Мъжагата, готов да опрашва
Това се самооформи някак си
Това се самооформи някак си
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Inna написа: 03 Ное 2021, 09:41 Ами поне са миксове между аутота, не знам, засега излизат аутота повечето.... Някои май са по- бавни..... Още малко и ще видим🙂
Мъжкия auto ли е навсякаде?
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Sofia Cannabis написа: 03 Ное 2021, 16:39
Inna написа: 03 Ное 2021, 09:41 Ами поне са миксове между аутота, не знам, засега излизат аутота повечето.... Някои май са по- бавни..... Още малко и ще видим🙂
Мъжкия auto ли е навсякаде?
Първия, който се показа беше много бърз, бих казала че си е ауто, втория също, останалите видях чак в 4те литра като по-големи,пак бързо се разбраха, но не съм съвсем сигурна дали всички са аутота. Използвах няколко фем аутота и регулари аутота за миксовете, надявайки се и поколението да е ауто? Има едно женско, което си расте все още в 4те литра,но като цяло женските цъфнаха повечето, всички показаха поне бързо пол, някои пак по късно от други....
kalastirka
Ценител
Ценител
Мнения: 147
Регистриран на: 02 Яну 2019, 23:39
Has thanked: 336 times
Been thanked: 574 times

Да покажа и аз до къде съм стигнал 🙂... От 27 бройки 7 от тях са мъже.Не съм присаждал още,скоро ще бъде обаче.Надявам се другите 20 бр. Berlem да са жени.Вече имам симпатия към някои от дамите.Бял ги изоставил,но сега съм ги почистил и отделил.Мъжете незнам какво да ги правя на тоя етап.
Прикачени файлове
20211105_194714-min.jpg
20211105_194755-min.jpg
20211105_194647-min.jpg
20211105_194605-min.jpg
Раят е тук на земята
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Ное 2021, 19:59
Been thanked: 3 times

Сега пръскам със сребърен тиуфисфат един автоматик с намерението да му обърна ниските клонки мъжки и да се самоопраши. Някой друг има ли опит с такъв разтвор?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

kalastirka написа: 05 Ное 2021, 20:21 Да покажа и аз до къде съм стигнал 🙂... От 27 бройки 7 от тях са мъже.Не съм присаждал още,скоро ще бъде обаче.Надявам се другите 20 бр. Berlem да са жени.Вече имам симпатия към някои от дамите.Бял ги изоставил,но сега съм ги почистил и отделил.Мъжете незнам какво да ги правя на тоя етап.
Ще ти се да се разберат преди да трябва да идат в по-големи, нали? 🙂Че много занимавка, особено ако е тясно. Но пък аз като пресадих тогава ми изскочиха още 5?!!А пък сега се оказва, че 2,3 от "аутотата"нещо... май не са ауто🤦Едното го топирах, май и другите ще трябва в такъв случай..........
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Раят е тук на земята написа: 05 Ное 2021, 22:30 Сега пръскам със сребърен тиуфисфат един автоматик с намерението да му обърна ниските клонки мъжки и да се самоопраши. Някой друг има ли опит с такъв разтвор?
Здравей! Показвай тук, ще е яко и по темата точно! Не съм пробвала, но би трябвало да става. С колоидно сребро съм чела, дали е същото не знам, но пак сребро. Само че има два варианта, единия е S-self, да го опрашиш само със себе си, а другия е друго женско да опрашиш с него, и за двете твърдят, че ще са фем,повече самоопрашеното, но пък с известен риск за херми,поне според някакви форуми.....
Бих пробвала двата варианта, лично не съм. Само с регулари мъжки съм опрашвала регулари и фем.
kalastirka
Ценител
Ценител
Мнения: 147
Регистриран на: 02 Яну 2019, 23:39
Has thanked: 336 times
Been thanked: 574 times

BerLem
Прикачени файлове
20211108_093111.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”