Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

BuTaMuH #2

Заключено
Семена марихуана
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

BuTaMuH написа: 13 Сеп 2021, 10:38 Поръчах си нимазал...това ми препоръчаха в гроушопа и това поръчах,ще видим ефекта.
Много добре! и аз ще взема нещо подобно да изтестваме:)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Витамине, да те подсетя за бърза реакция може да се ползва тютюн, лук, люта чушка, може и трите заедно. В цъфтеж люта чушка/смляно чили люто или люта с лук. Вършат доста добра работа или поне докато очакваш специализиран препарат. Аз, даже бих заложила на тях срещу нийма, но иначе бих ги редувала с него. В цъфтеж по- скоро с такива или друго био.
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1446 times
Been thanked: 832 times

Inna написа: 14 Сеп 2021, 10:31 Витамине, да те подсетя за бърза реакция може да се ползва тютюн, лук, люта чушка, може и трите заедно. В цъфтеж люта чушка/смляно чили люто или люта с лук. Вършат доста добра работа или поне докато очакваш специализиран препарат. Аз, даже бих заложила на тях срещу нийма, но иначе бих ги редувала с него. В цъфтеж по- скоро с такива или друго био.
Каке, благодаря ти...днес престигна препарата и утре ще го пробвам защото нали трябва да спинкат за да ги напръскам?
А това с люта чушка в момента почти немога си позволя да го приготвя,че времето не стига и точно затова прибягвам до гроушоповете
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1446 times
Been thanked: 832 times

Shevica написа: 14 Сеп 2021, 19:00
BuTaMuH написа: 14 Сеп 2021, 11:33
Inna написа: 14 Сеп 2021, 10:31 Витамине, да те подсетя за бърза реакция може да се ползва тютюн, лук, люта чушка, може и трите заедно. В цъфтеж люта чушка/смляно чили люто или люта с лук. Вършат доста добра работа или поне докато очакваш специализиран препарат. Аз, даже бих заложила на тях срещу нийма, но иначе бих ги редувала с него. В цъфтеж по- скоро с такива или друго био.
Каке, благодаря ти...днес престигна препарата и утре ще го пробвам защото нали трябва да спинкат за да ги напръскам?
А това с люта чушка в момента почти немога си позволя да го приготвя,че времето не стига и точно затова прибягвам до гроушоповете
Може би вече е късно , но все пак сайтовете са няколко единия е sortovisemena другия Амитица мисля беше , като напишеш в гоогле нимазал на български излизат доста резултати , в горушопа поне това което аз съм купувал е 30мл за 30лв а от тези сайтове е 100мл за 18лв като препарата е същия .
Благодаря, за другия път ще знам.
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

Амитица и аз съм го разглеждал наскоро след като ветрушкатс спомена за рапакса против гъсеници. Изглежда хубав шоп.
:roll:
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1446 times
Been thanked: 832 times

Някъде 15 дни над почва са повечето без 1...че нали единия Къш не тръгна и пуснах още един хейз...като гледам и другия къш не е кой знае колко добре но някак си драпа... след пръскането вече не виждам гадинки макар след седмица мисля да повторя с пръскането.Не ги пресявам в 1.5л саксий защото искам дребосъка малко да догони каките си. Поливам само за коренчета и през поливка им давам ензими...почвата е лайт без чкч,след като ги преместя в 1.5 мисля да засиля гроуа за да опитам малко повече да ги зобна...влагата ми е критична макар и да съм близо до море едвам успявам да достигна с пръскане на стените на палатката между 50-55% което е малко ама нямам овлажнител и не съм мислил,че ще ми трябва такова чудо.
Прикачени файлове
20210916_162712_copy_1024x1820.jpg
20210916_162718_copy_1024x1820.jpg
Аватар
BG Sun_Rise
Градинар
Градинар
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Апр 2021, 11:15
Has thanked: 103 times
Been thanked: 352 times

За овлажняване просто сложи два буркана с вода вътре в палатката за да се изпарява водата и да имаш влажност...
Искаш да пушиш качество - отгледай си го сам! :weed4:
https://instagram.com/growbgsun?utm_medium=copy_link
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

Ако сложиш вода да ври и след това я остсвиш вътре в палатката на 1 дъска ще се качи влажността ама е голяма играчка. Ако ви се играе :). Инъче аз съм гледал на 30% влажност пеленачета, ама зависи от спрта как ще им се отрази влажността колкото по голямо е растението толкова по голяма става и влажността в бокса ми. Това съм забелязал от моя скромен опит с 2 растения и нито 1 стигнало до успешен цъфтеж. Може и чаша вода която да заври в микровълновата и така ама пак е мн играчка :)
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

зависи и от бокса моя е 70 на 70 на 160
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1446 times
Been thanked: 832 times

Ще правя молебен за дъжд....3-4месеца вече е суша...знам че ако завали влажността веднага ще се нормализира около 60-65%
Заключено

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”