Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

BuTaMuH #2

Заключено
Семена марихуана
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

BuTaMuH написа: 10 Сеп 2021, 22:56 Стана тя квато стана.... май си имам въшки по бебетата...под лупа видях мънички черни точки който се движат по рабъ на листата.с какво мога да пръскам? Освен че ще полея палатката отново с белина...
Това може и акари да са,понеже и аз същото забелязвах като ги имах.Лудия влак ми каза за нисоран ,купих го,ползвах го и свърши чудесна работа,мисля че е безопасно,все пак той е мастър химик като не се шегувам въобще и определено е подбрал нещо ефтино безопасно и с голям ефект:) ако можеш да си го позволиш да пръскаш с био препаратите от гроушопа най хубаво,аз така мисля да направя,..сега почвам да събирам смелост да дам 50 кинта за 100 милитрово шишенце :o :bong: :hookah: :passj:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

ganjalove написа: 12 Сеп 2021, 10:04
BuTaMuH написа: 10 Сеп 2021, 22:56 Стана тя квато стана.... май си имам въшки по бебетата...под лупа видях мънички черни точки който се движат по рабъ на листата.с какво мога да пръскам? Освен че ще полея палатката отново с белина...
Това може и акари да са,понеже и аз същото забелязвах като ги имах.Лудия влак ми каза за нисоран ,купих го,ползвах го и свърши чудесна работа,мисля че е безопасно,все пак той е мастър химик като не се шегувам въобще и определено е подбрал нещо ефтино безопасно и с голям ефект:) ако можеш да си го позволиш да пръскаш с био препаратите от гроушопа най хубаво,аз така мисля да направя,..сега почвам да събирам смелост да дам 50 кинта за 100 милитрово шишенце :o :bong: :hookah: :passj:
Поръчвайте от други места, че в гроу шопа са скъпи. Нещо и бей и тн, заместители..... Нисорана далеч не е безопасен, но иначе върши работа. За малки и за растеж да кажем може. Въпросът е каквото и да решиш всичко мий и чисти наоколо и побързай, защото всеки ден се размножават светкавично и бързо стават неконтролируеми. Трябва да се овладее докато са малки, с малко листа, че налазят ли големи храсти или ако дойде цъфтежа.........
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

Inna написа: 12 Сеп 2021, 10:12
ganjalove написа: 12 Сеп 2021, 10:04
BuTaMuH написа: 10 Сеп 2021, 22:56 Стана тя квато стана.... май си имам въшки по бебетата...под лупа видях мънички черни точки който се движат по рабъ на листата.с какво мога да пръскам? Освен че ще полея палатката отново с белина...
Това може и акари да са,понеже и аз същото забелязвах като ги имах.Лудия влак ми каза за нисоран ,купих го,ползвах го и свърши чудесна работа,мисля че е безопасно,все пак той е мастър химик като не се шегувам въобще и определено е подбрал нещо ефтино безопасно и с голям ефект:) ако можеш да си го позволиш да пръскаш с био препаратите от гроушопа най хубаво,аз така мисля да направя,..сега почвам да събирам смелост да дам 50 кинта за 100 милитрово шишенце :o :bong: :hookah: :passj:
Поръчвайте от други места, че в гроу шопа са скъпи. Нещо и бей и тн, заместители..... Нисорана далеч не е безопасен, но иначе върши работа. За малки и за растеж да кажем може. Въпросът е каквото и да решиш всичко мий и чисти наоколо и побързай, защото всеки ден се размножават светкавично и бързо стават неконтролируеми. Трябва да се овладее докато са малки, с малко листа, че налазят ли големи храсти или ако дойде цъфтежа.........
Здравей колежке,радвам се да те видя:) Нисорана иначе го дават 3 дни карантиен срок за зеленчуци и над месец за семкови като ябълки,круши и др. и тука вече незнам какво става за нашите цели,нали все пак всичко пушим накрая и вече незнам какво да мисля кое какви следи остава и колко е безопасно ,..абе най хубаво ще е да ги пръскаме с био препарати и то специално правени за нашите растения:)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

ganjalove написа: 12 Сеп 2021, 11:53
Inna написа: 12 Сеп 2021, 10:12
ganjalove написа: 12 Сеп 2021, 10:04

Това може и акари да са,понеже и аз същото забелязвах като ги имах.Лудия влак ми каза за нисоран ,купих го,ползвах го и свърши чудесна работа,мисля че е безопасно,все пак той е мастър химик като не се шегувам въобще и определено е подбрал нещо ефтино безопасно и с голям ефект:) ако можеш да си го позволиш да пръскаш с био препаратите от гроушопа най хубаво,аз така мисля да направя,..сега почвам да събирам смелост да дам 50 кинта за 100 милитрово шишенце :o :bong: :hookah: :passj:
Поръчвайте от други места, че в гроу шопа са скъпи. Нещо и бей и тн, заместители..... Нисорана далеч не е безопасен, но иначе върши работа. За малки и за растеж да кажем може. Въпросът е каквото и да решиш всичко мий и чисти наоколо и побързай, защото всеки ден се размножават светкавично и бързо стават неконтролируеми. Трябва да се овладее докато са малки, с малко листа, че налазят ли големи храсти или ако дойде цъфтежа.........
Здравей колежке,радвам се да те видя:) Нисорана иначе го дават 3 дни карантиен срок за зеленчуци и над месец за семкови като ябълки,круши и др. и тука вече незнам какво става за нашите цели,нали все пак всичко пушим накрая и вече незнам какво да мисля кое какви следи остава и колко е безопасно ,..абе най хубаво ще е да ги пръскаме с био препарати и то специално правени за нашите растения:)
И аз не съм специалист, затова в цъфтеж такива не употребявам. За по сиг, а тези косми и между тези плодници като пръснеш това никога няма да се махне, 3 дни може би върху листата, но в глава no way да се разкара това. Само в растеж са допустими според мен, поне за нас, които не сме химици и за тези цветя,да ни е по спокойно с готовия продукт. И нийм в цъфтеж не бих ползвала, макар че го дават че за началото става.
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

Inna написа: 12 Сеп 2021, 12:26
ganjalove написа: 12 Сеп 2021, 11:53
Inna написа: 12 Сеп 2021, 10:12 Поръчвайте от други места, че в гроу шопа са скъпи. Нещо и бей и тн, заместители..... Нисорана далеч не е безопасен, но иначе върши работа. За малки и за растеж да кажем може. Въпросът е каквото и да решиш всичко мий и чисти наоколо и побързай, защото всеки ден се размножават светкавично и бързо стават неконтролируеми. Трябва да се овладее докато са малки, с малко листа, че налазят ли големи храсти или ако дойде цъфтежа.........
Здравей колежке,радвам се да те видя:) Нисорана иначе го дават 3 дни карантиен срок за зеленчуци и над месец за семкови като ябълки,круши и др. и тука вече незнам какво става за нашите цели,нали все пак всичко пушим накрая и вече незнам какво да мисля кое какви следи остава и колко е безопасно ,..абе най хубаво ще е да ги пръскаме с био препарати и то специално правени за нашите растения:)
И аз не съм специалист, затова в цъфтеж такива не употребявам. За по сиг, а тези косми и между тези плодници като пръснеш това никога няма да се махне, 3 дни може би върху листата, но в глава no way да се разкара това. Само в растеж са допустими според мен, поне за нас, които не сме химици и за тези цветя,да ни е по спокойно с готовия продукт. И нийм в цъфтеж не бих ползвала, макар че го дават че за началото става.
При мене като ме налазиха акари ако помниш беше скоро и ги напръсках яко и обилно и се падна точно като обръщах режима 12/12 стана много добре над 40 дена нищо,после почнаха да се появяват тук так но само по големите листа а главите не ги закачаха,може би защото са прекалено смолисти вече и им е трудно да ядът и да смичат от тах...късмет извадих аз,също и аз като тебе препоръчвам да се използва най добре,във вегетация или до начало на 12/12 режим максимум.Виждам някой колеги си пръскат листата и главите с някакви разтвори и незнам какви са и защо са но ми е много грозно да го гледам..изглеждат като напръскани със солена вода и после водата се изпарява и остават едни петна..трябва да го видиш не е за описване..сигурно хората които го правят нямат много избор вече.
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

Shevica написа: 12 Сеп 2021, 13:36
ganjalove написа: 12 Сеп 2021, 10:04
BuTaMuH написа: 10 Сеп 2021, 22:56 Стана тя квато стана.... май си имам въшки по бебетата...под лупа видях мънички черни точки който се движат по рабъ на листата.с какво мога да пръскам? Освен че ще полея палатката отново с белина...
Това може и акари да са,понеже и аз същото забелязвах като ги имах.Лудия влак ми каза за нисоран ,купих го,ползвах го и свърши чудесна работа,мисля че е безопасно,все пак той е мастър химик като не се шегувам въобще и определено е подбрал нещо ефтино безопасно и с голям ефект:) ако можеш да си го позволиш да пръскаш с био препаратите от гроушопа най хубаво,аз така мисля да направя,..сега почвам да събирам смелост да дам 50 кинта за 100 милитрово шишенце :o :bong: :hookah: :passj:

Колега в доста голяма грешка си ако мислиш , че отровата се изпарява след 3 дни :D Направо не знам как се надъхвате да пръскате нещо с отрова и после да го пушите . Писали сме 100 пъти от къде да си купувате препаратите на 4-5 пъти по-ниски цени от гроушопа.
Е тя реално се испарява и за час два 😃 как се надъхвам ли да пръскам? Ами намам избор колега😀като трябва да вземам спешни мерки,имам 10лв в джоба и като стар приятел ти подскаже как най най бързо да ги изчистя действах бързо,но.не съжелявам за нищо,научих пак ценни уроци..ейй и да си затвори растенията индор да ги гледа пак идат натрапници и викат тук сме да ти ядем ганджата хохохо🏡
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

Shevica написа: 12 Сеп 2021, 14:22
ganjalove написа: 12 Сеп 2021, 13:49
Inna написа: 12 Сеп 2021, 12:26 И аз не съм специалист, затова в цъфтеж такива не употребявам. За по сиг, а тези косми и между тези плодници като пръснеш това никога няма да се махне, 3 дни може би върху листата, но в глава no way да се разкара това. Само в растеж са допустими според мен, поне за нас, които не сме химици и за тези цветя,да ни е по спокойно с готовия продукт. И нийм в цъфтеж не бих ползвала, макар че го дават че за началото става.
При мене като ме налазиха акари ако помниш беше скоро и ги напръсках яко и обилно и се падна точно като обръщах режима 12/12 стана много добре над 40 дена нищо,после почнаха да се появяват тук так но само по големите листа а главите не ги закачаха,може би защото са прекалено смолисти вече и им е трудно да ядът и да смичат от тах...късмет извадих аз,също и аз като тебе препоръчвам да се използва най добре,във вегетация или до начало на 12/12 режим максимум.Виждам някой колеги си пръскат листата и главите с някакви разтвори и незнам какви са и защо са но ми е много грозно да го гледам..изглеждат като напръскани със солена вода и после водата се изпарява и остават едни петна..трябва да го видиш не е за описване..сигурно хората които го правят нямат много избор вече.
Ами нали за това си отглеждаме сами тревата , точно за да имаме избор какво да сложим . Дори и след химията пак са тръгнали акари защото като имаш такъв проблем се изхвърля всичко и се прави мощна дезимфекция преди следващия гроу. Това което описваш ти дето остава по-листата е органичен препарат който с нищо не вреди на растението .
Се изхвърля всичко..,доста силно казано, аз не мога да правя така...сигурно щото се бъхтя честно за парите си..😃
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1446 times
Been thanked: 832 times

Shevica написа: 12 Сеп 2021, 15:41
ganjalove написа: 12 Сеп 2021, 14:55
Shevica написа: 12 Сеп 2021, 14:22

Ами нали за това си отглеждаме сами тревата , точно за да имаме избор какво да сложим . Дори и след химията пак са тръгнали акари защото като имаш такъв проблем се изхвърля всичко и се прави мощна дезимфекция преди следващия гроу. Това което описваш ти дето остава по-листата е органичен препарат който с нищо не вреди на растението .
Се изхвърля всичко..,доста силно казано, аз не мога да правя така...сигурно щото се бъхтя честно за парите си..😃
Aбе щом бачкаш и имаш 10лв в джоба ми е ясно защо не ме разбираш . Пуши си диздорана ли там каквото е .
Благодаря,че коментирате в моята тема но моля ви не се обиждайте за социалния си статус...всички имаме падения и върхови точки в живота...Shevica ще съм благодарен ако споделиш отново за (невиделите и глупаците) кое от къде се купува за да е най изгодно? При мен проблема сам си го направих...измих всичко с белина и така стартирах проекта но имах 2бр ww в стаята и реших да ги цъфтя в палатката като ги вадя и стоят замо 12 часа вътре...и с тях е влязла някой гадинка.разгледах растенията под лупа и имаше няколко пътечки по листата все едно нещо е пълзяло...почистих и за момента само наблюдавам с лупата дали има промени за сега няма развитие на проблема мисля че са си тръгнали гостите.
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1446 times
Been thanked: 832 times

Поръчах си нимазал...това ми препоръчаха в гроушопа и това поръчах,ще видим ефекта.
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

Shevica написа: 12 Сеп 2021, 15:41
ganjalove написа: 12 Сеп 2021, 14:55
Shevica написа: 12 Сеп 2021, 14:22

Ами нали за това си отглеждаме сами тревата , точно за да имаме избор какво да сложим . Дори и след химията пак са тръгнали акари защото като имаш такъв проблем се изхвърля всичко и се прави мощна дезимфекция преди следващия гроу. Това което описваш ти дето остава по-листата е органичен препарат който с нищо не вреди на растението .
Се изхвърля всичко..,доста силно казано, аз не мога да правя така...сигурно щото се бъхтя честно за парите си..😃
Aбе щом бачкаш и имаш 10лв в джоба ми е ясно защо не ме разбираш . Пуши си диздорана ли там каквото е .
Ще го пуша диздорана :) в своя защита все пак ще кажа,че препарата е с карантиен срок 3 дни за бързо растящи и до 45 дена за семкови култури а аз нямах и една семка и чаках на 2 месеца време дикато ги обера,така че си говори за дезодоранчета и пръскани глави в цъфтежа колкото си искаш бро и някой път може и да дърпам 2 пъти да влизам и да пиша бързо и да се помайтапя накой път,Но парите не са 10 лева а 15!
Заключено

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”