Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Ми ни Хоби гроу 150w лед (2)

Семена марихуана
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

4yk4y написа: 28 Мар 2021, 19:20 :bong: Ъп
Ден 77

Темп 30° в светлата част и 21 в тъмната
Влага около 40% В светлата част малко на доло а в тъмната малко на горе...

До сега съм им направил две поливки само с меласа чудя се дали утре да ги полея пак с меласа или направо с кана флуш и да ги приключвам.... по принцип на вид изглеждат готови но на сативите само по горните глави са млечни трихомите на доло има доста прозрачни мисля че може да изкарат още седмица....
Хубавото е че сам отпуска и ще мога да ги наблюдавам доволно до края им....
Не изглеждат готови. Ако можеш ги дръж екстра седмица.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
4yk4y
Градинар
Градинар
Мнения: 186
Регистриран на: 07 Апр 2019, 18:51
Has thanked: 672 times
Been thanked: 473 times

:stone:
Здравей те колеги точно в ден 100 от семка и ден 84 цъфтеж просто така хванах ножицата и салата.... доста научих от тоя грол а именно как не се правят някои работи :D все пак не е пълен провал :)
Прикачени файлове
DSC_0309.JPG
DSC_0310.JPG
DSC_0294.JPG
DSC_0313.JPG
DSC_0292.JPG
DSC_0274.JPG
DSC_0308.JPG
DSC_0275.JPG
DSC_0272.JPG
DSC_0273.JPG
DSC_0267.JPG
DSC_0306.JPG
DSC_0300.JPG
DSC_0301.JPG
DSC_0298.JPG
DSC_0299.JPG
DSC_0304.JPG
DSC_0305.JPG
DSC_0302.JPG
DSC_0303.JPG
4yk4y
Градинар
Градинар
Мнения: 186
Регистриран на: 07 Апр 2019, 18:51
Has thanked: 672 times
Been thanked: 473 times

По принцип ако знаех че ще продължи толкова дълго грола щях да ги храня още седмица...
Прикачени файлове
DSC_0281.JPG
DSC_0268.JPG
DSC_0269.JPG
DSC_0297.JPG
DSC_0286.JPG
DSC_0275.JPG
DSC_0273.JPG
DSC_0277.JPG
DSC_0289.JPG
DSC_0301.JPG
DSC_0299.JPG
DSC_0293.JPG
DSC_0294.JPG
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1446 times
Been thanked: 832 times

:stone: Много фкусно изглеждат! Да ти е сладко
4yk4y
Градинар
Градинар
Мнения: 186
Регистриран на: 07 Апр 2019, 18:51
Has thanked: 672 times
Been thanked: 473 times

Здравей те колеги
При мен резултатите са готови... за жалост съм много разочарован....не толкова от количеството колкото от самите глави останаха малко рошави и и ми се струва че вкуса и мириса няма да са ок... малко ме е срам... но по срамно е ако не се поучи човек ... за мен явно това ще остане научих много от тоя грол пълен провал така не се прави спестих няма и 20е от почва А вложих толкова енергия и сега ще си пуша рехавите глави ....

Без трим и наи малките пуканки
Cream cheese 31г
Badazz дебелото 40г
Badazz преялото 42г
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

4yk4y написа: 17 Апр 2021, 19:58 Здравей те колеги
При мен резултатите са готови... за жалост съм много разочарован....не толкова от количеството колкото от самите глави останаха малко рошави и и ми се струва че вкуса и мириса няма да са ок... малко ме е срам... но по срамно е ако не се поучи човек ... за мен явно това ще остане научих много от тоя грол пълен провал така не се прави спестих няма и 20е от почва А вложих толкова енергия и сега ще си пуша рехавите глави ....

Без трим и наи малките пуканки
Cream cheese 31г
Badazz дебелото 40г
Badazz преялото 42г
Не се ядосвай 4ук4у следващия път по добре и то хич не е малко което си постигнал,аз пък вицдам доста смола в твоя текстилен гардероб с отразяващи страни отвътре:)...а какво точно стана чак да го водиш пълен провал?? по назад преди беше казал нещо , че стара почва използваш и от там ли почнаха проблеми? ако ти се говори де:)
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

Системното преторяване води до такива резултати. Не случайно писах по въпроса с промивката кое как се отмива/заключва. По=добре да са леко гладни и да се реагира като покажат какво им липсва, отколкото да ги назобиш и да се чудиш как да се оттървеш от излишъка. Няма от какво да се срамуваш. И аз съм минал по същия път докато напипам пулса.
Нема се даваш!
completely mad
4yk4y
Градинар
Градинар
Мнения: 186
Регистриран на: 07 Апр 2019, 18:51
Has thanked: 672 times
Been thanked: 473 times

ganjalove написа: 17 Апр 2021, 20:42
4yk4y написа: 17 Апр 2021, 19:58 Здравей те колеги
При мен резултатите са готови... за жалост съм много разочарован....не толкова от количеството колкото от самите глави останаха малко рошави и и ми се струва че вкуса и мириса няма да са ок... малко ме е срам... но по срамно е ако не се поучи човек ... за мен явно това ще остане научих много от тоя грол пълен провал така не се прави спестих няма и 20е от почва А вложих толкова енергия и сега ще си пуша рехавите глави ....

Без трим и наи малките пуканки
Cream cheese 31г
Badazz дебелото 40г
Badazz преялото 42г
Не се ядосвай 4ук4у следващия път по добре и то хич не е малко което си постигнал,аз пък вицдам доста смола в твоя текстилен гардероб с отразяващи страни отвътре:)...а какво точно стана чак да го водиш пълен провал?? по назад преди беше казал нещо , че стара почва използваш и от там ли почнаха проблеми? ако ти се говори де:)
Не че не ми се говори.... нямам много време на последък да всичко тръгна от старата почва аз реално не си дадох сметка че първия грол в нея експериментирах с ПК бустера- green sensation като на моменти го давах в двойни дори тройни дози и си мислех че последните 2 седмици след като са били на вода са го изяли да ама не.... за тоя грол имах буквално по една шепа нова почва в която подкарах семките и другата старата без промивки без нищо.... така дадох им 16дена вегетация и смених рязко режима 12/12 съответно те веднага почнаха да избухват точно в тоя момент вече започнах да поливам обилно следователно корена е плъзнал и е преял с ПК бустера а също със смяната на режима започнах да им давам блума с всяка поливка преди това им бях давал само кал/маг и коренов стимулатор.... и тръгнаха проблемите издължиха се ужасно много аз ги мислих за малки компактни да станат те минаха 1м и трите забиха се в лампата по едно време ги стабилизирах но вече са били увредени то дори до последно не личеше изглеждаха плътни главите но ся като изсъхнаха са рехави дребни и рошави...
Да има грамаш но няма качество единствения +имат много трихоми целите глави са в кристали също чек съм чел тука от по опитните колеги че преторените цветя нямат добри вкусови и ароматни качества което си мисля че при мен ще е изразено....и за това е провал ще пуша калпав коз и ще ме е срам да изкарам някаде...


При първа възможност ще къща снимки на главите...
4yk4y
Градинар
Градинар
Мнения: 186
Регистриран на: 07 Апр 2019, 18:51
Has thanked: 672 times
Been thanked: 473 times

Crazy Train написа: 17 Апр 2021, 21:32 Системното преторяване води до такива резултати. Не случайно писах по въпроса с промивката кое как се отмива/заключва. По=добре да са леко гладни и да се реагира като покажат какво им липсва, отколкото да ги назобиш и да се чудиш как да се оттървеш от излишъка. Няма от какво да се срамуваш. И аз съм минал по същия път докато напипам пулса.
Нема се даваш!
А не няма да се дам няма тръгна си купувам я.....то сигурно дори и да ги бях промил пак пак щеше да се отрази то аз бях готов да ги промия но при поръчката на препарата не обърнах внимание кога е доставката и тои докато дойде вече ги бях стабилизирал всимисал не се развиваше проблема бях им направил няколко поливки с вода и те си изядоха квот е имало почнаха нанова да поемат храната но с доста слаби темпове малко повече да им дадях и почваха да се сърдят и така си отиде докрай.... не няма лошо научих много сигорно да бяхте ми казали че така ще стане нямаше да науча това което научих сега след като минах през тъкъф грол а и то + тва това ми е втория провал имам и още един случай с с едно цвете ма то си беше зверски преторено и то с минерални торове.... обмислям следващия проект но тря да изчакам лятото да мине няма как...поздрави и благодарности че се включвате :)
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

4yk4y написа: 19 Апр 2021, 18:56
ganjalove написа: 17 Апр 2021, 20:42
4yk4y написа: 17 Апр 2021, 19:58 Здравей те колеги
При мен резултатите са готови... за жалост съм много разочарован....не толкова от количеството колкото от самите глави останаха малко рошави и и ми се струва че вкуса и мириса няма да са ок... малко ме е срам... но по срамно е ако не се поучи човек ... за мен явно това ще остане научих много от тоя грол пълен провал така не се прави спестих няма и 20е от почва А вложих толкова енергия и сега ще си пуша рехавите глави ....

Без трим и наи малките пуканки
Cream cheese 31г
Badazz дебелото 40г
Badazz преялото 42г
Не се ядосвай 4ук4у следващия път по добре и то хич не е малко което си постигнал,аз пък вицдам доста смола в твоя текстилен гардероб с отразяващи страни отвътре:)...а какво точно стана чак да го водиш пълен провал?? по назад преди беше казал нещо , че стара почва използваш и от там ли почнаха проблеми? ако ти се говори де:)
Не че не ми се говори.... нямам много време на последък да всичко тръгна от старата почва аз реално не си дадох сметка че първия грол в нея експериментирах с ПК бустера- green sensation като на моменти го давах в двойни дори тройни дози и си мислех че последните 2 седмици след като са били на вода са го изяли да ама не.... за тоя грол имах буквално по една шепа нова почва в която подкарах семките и другата старата без промивки без нищо.... така дадох им 16дена вегетация и смених рязко режима 12/12 съответно те веднага почнаха да избухват точно в тоя момент вече започнах да поливам обилно следователно корена е плъзнал и е преял с ПК бустера а също със смяната на режима започнах да им давам блума с всяка поливка преди това им бях давал само кал/маг и коренов стимулатор.... и тръгнаха проблемите издължиха се ужасно много аз ги мислих за малки компактни да станат те минаха 1м и трите забиха се в лампата по едно време ги стабилизирах но вече са били увредени то дори до последно не личеше изглеждаха плътни главите но ся като изсъхнаха са рехави дребни и рошави...
Да има грамаш но няма качество единствения +имат много трихоми целите глави са в кристали също чек съм чел тука от по опитните колеги че преторените цветя нямат добри вкусови и ароматни качества което си мисля че при мен ще е изразено....и за това е провал ще пуша калпав коз и ще ме е срам да изкарам някаде...


При първа възможност ще къща снимки на главите...
Привет чукчу, на снимките не изглеждат на провал грола ама ти си знаеш най-добре...важното,че си осъзнал доста неща и това ще те направи по силен в следващите гролове.Доста ториш обаче найстина аз тука не съм толкова смел и като торя поливам с 1.2 до 1.5ЕС макс и после сдеващите 1-2 поливки с вода само или евентуално някой стимулатор,така да ти кажа няма почти опасност да ги изпържеш нещо,но и добива не е толкова голям накрая..ами всичко си има плюсове и минуси само горе главата и гледай напред.
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”