Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2019 / Outdoor (Обща тема)

Публикувай отговор
Семена марихуана
Gogo
Градинар
Градинар
Мнения: 26
Регистриран на: 21 Мар 2019, 16:38
Has thanked: 8 times
Been thanked: 27 times

И аз сега штеси разплета чорапите,то без това тука само ина и оште 2,3 помагат на хората без дасе правят на сезнаешти,кои съм аз.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Gogo вярно е че Гръсти не е форум за проверка и подобрение на правописа на български език, но ако се стараеш да пишеш грамотно и се държиш с уважение и добро отшение имаш много по-голям шанс да получиш отговор и помощ.
Честно да ти кажа трудно ти се разбира и за това не си получил отговор. За това си получил отговор за правописа.

Ако можеш напиши наново по-грамотно това, което искаш да ни питаш.

Растението може да се развива бавно, заради листото, заради почвата, заради самите гени и заради други причини. Вечерта къде е растението? През деня е слънчево и топло, но вечер падат много температурните градуси, студа вечер може да бави развитието на растението.
KRITIKAL-JAK
Градинар
Градинар
Мнения: 22
Регистриран на: 01 Апр 2019, 22:53
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

zzigzag написа: 25 Апр 2019, 10:55 Eто ги моите дами. След като ги изгорих с лампата, вече са добре. Първата снимка е на недоносчето, което остана без коренче, и то вече се чувства добре
Здравей на каква възраст са растенията ти в момента горе долу
Gogo
Градинар
Градинар
Мнения: 26
Регистриран на: 21 Мар 2019, 16:38
Has thanked: 8 times
Been thanked: 27 times

KRITIKAL-JAK написа: 27 Апр 2019, 12:21
Gogo написа: 24 Апр 2019, 19:32 Товае от пушена трева незнам какъв сорт е на маитап го засадих топак зе че тръгна,имам някакво чуство че може и дае женско,топирахго един път засега добре върви според мен,на около месец е почватае смес торф,чкч,оборски тор,перлит,кокос.IMG_20190424_191424.jpg
На каква възраст е растението ти горе долу в момента
На около 30,35 дни,но то не е важно,важни сами автоматищите.Иначе се пребират на топло вечер в стаята.Извинявамсе на колегите за спама,и благодаря за отговорите,успех на сички.
KRITIKAL-JAK
Градинар
Градинар
Мнения: 22
Регистриран на: 01 Апр 2019, 22:53
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Gogo написа: 27 Апр 2019, 13:20
KRITIKAL-JAK написа: 27 Апр 2019, 12:21
Gogo написа: 24 Апр 2019, 19:32 Товае от пушена трева незнам какъв сорт е на маитап го засадих топак зе че тръгна,имам някакво чуство че може и дае женско,топирахго един път засега добре върви според мен,на около месец е почватае смес торф,чкч,оборски тор,перлит,кокос.IMG_20190424_191424.jpg
На каква възраст е растението ти горе долу в момента
На около 30,35 дни,но то не е важно,важни сами автоматищите.Иначе се пребират на топло вечер в стаята.Извинявамсе на колегите за спама,и благодаря за отговорите,успех на сички.
Благодаря колега аз питам за себе си
Creepy-Mosquito
Градинар
Градинар
Мнения: 32
Регистриран на: 23 Мар 2019, 12:52
Has thanked: 6 times
Been thanked: 11 times

Чудя се автоматиците сега ли да ги почвам outdoor или да изчакам след 20 май ? Как виждате времето вие ??? Източна - Югоизточна България
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Creepy-Mosquito написа: 27 Апр 2019, 13:45 Чудя се автоматиците сега ли да ги почвам outdoor или да изчакам след 20 май ? Как виждате времето вие ??? Източна - Югоизточна България
Рано е за автоцъфтящите сортове. Деня има още да расте и светлината да става по-интензивна, а и все още има рискове от слани или дори и без слани вечер понякога падат много температурите, което ще бави растежа, а да не говорим, че май месец трябва да е дъждовен. (то времето се променя, но все пак) Сега също можеш да засееш автоцъфтящи растение на вън, но няма да изкараш максимума от тях. Вече си сам си решаваш дали искаш нещо по-малко и малко по-рано или нещо повече и по-късно. Ако слагаш сега автоматик то 1-2 семки за да не те боли ако ги фиросаш, не повече и то колото да изкараш нещо по-рано за пушене ако нямаш медицина за употреба, защото ще загубиш добив в сравнение ако изкачаш малко и ги изкараш когато трябва. Така, че вземеш сам решение много ли ти се пуши и правят ли ти се опасни опити или можеш да стискаш търпеливо и да играеш на по-сигурно и по-добивно.

Питайте си каквото си питате и няма лошо да питате тук, но за да е по-прегледна темата за външно отглеждане можете да питате във Въпроси от бъдещ фермер . Там имате най-голям шанс да ви отговорят. Макар, че имате доста големи шансове и за отговор в СПАМ :mrgreen:
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

За мен най- доброто време за изкарване на автомати навън е от началото на Юни месец до началото на Юли. Деня е най - дълъг около 21 Юни, за тази година не съм проверил кога се пада, това зависи от наклона на земната ос, тогава слънчевите падат на 90 градуса спрямо земята в северното полукълбо.
zzigzag
Градинар
Градинар
Мнения: 77
Регистриран на: 02 Мар 2019, 13:03
Has thanked: 40 times
Been thanked: 110 times

KRITIKAL-JAK написа: 27 Апр 2019, 12:23
zzigzag написа: 25 Апр 2019, 10:55 Eто ги моите дами. След като ги изгорих с лампата, вече са добре. Първата снимка е на недоносчето, което остана без коренче, и то вече се чувства добре
Здравей на каква възраст са растенията ти в момента горе долу
Около 22 дни са
На лампа са 13-14 часа на денонощие
Прикачени файлове
C360_2019-04-28-09-24-34-751.jpg
avatar
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 51
Регистриран на: 14 Апр 2019, 19:58
Has thanked: 79 times
Been thanked: 92 times

Здравейте, времето се закучва пак, но имаше доволно слънце, а и постоянно следя по час прогнозата, като съм в нас през деня и са по терасите. Та след преполиването, в темата за болни растения ги има, взех та им сложих по един грам микориза, като се поосъзнаха. Няколко дни по-късно ги полях с тор, минерална по тая схема, която.... ето темата. Та, първата снимка е от миналия вторник, втората и третата са от преди малко, късока е 10-12 см, взех, че му отрязах върха, че отстрани двете разклонения излязоха над него. Сега ще се взима универсална пръст, ЧКЧ и агроперлит за основен микс, евентуално да ги сложа в 25 литрови саксии и да тръгнат, някъде по средата на месеца, че е пълнолуние, прочетено от първите постове на фърстситизен от 2017г аутдора във фермера. Толкова от пълен новобранец. Доста е интересно, като ги гледаш да растат. Мисля си да садя дървета и някои екзотични цветя, гледам има семена в някои сайтове. Сутринта на 6-те им излях литър с трите вида кристалона, малко над грам, затова е мокра толкова почвата.

Изображение

Изображение
Късока е на 45 дни, ужас за опитните и му махнах върха, че не искаше да расте за разлика от двата странични, които след торенето напъплиха.
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”