Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Защо не ми се отваря уебсайта през смартфон?
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Josep92 написа: 06 Окт 2020, 16:39 Защо не ми се отваря уебсайта през смартфон?
Вече трябва да ти се отваря
https://grysti.com/community/
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Josep92 написа: 06 Окт 2020, 16:39 Защо не ми се отваря уебсайта през смартфон?
Какъв нет ползваш WI-FI или през оператора, кой е оператора и пробва ли с различни браузари ?
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Слънце,въздух,вода...само
Прикачени файлове
1602056310750648676251936416820.jpg
Clipper24
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 07 Окт 2020, 11:43

Въпрос за сушене- 48 часа висене и замразяване във фризер убиват ли главите?
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Clipper24 написа: 07 Окт 2020, 11:52 Въпрос за сушене- 48 часа висене и замразяване във фризер убиват ли главите?
А какъв е смисъла на упражнението с каква цел искаш да ги замразяваш, това за сефте го чувам ? Дали ще се развалят или не не мога да кажа. Аз съм имал замръзвал коз на таванско помещение в буркан и после стана ронлив, но си хващаше.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

По добре виж какво е кюринг. Той е по-важен. 48 часа е много малко за сушене като цяло. Виждала съм по някакви клипове да ги държат във фризер, но то бяха големи количества, а преди това трябва да са напълно сухи. Аз не го практикува това и не знам от собствен опит, но не бих след 48 часа, а след като са готови наистина за буркан,седмица,две......
Аватар
Sawyer17
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 09 Ное 2019, 12:39
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

Здравейте пичове! Днес обрах първият ми аутдор, като за първи път съм доста доволен от растенията. :) Проблемът е ,че веднага след , като ги прибрах ги кюрнах ( в последствие на деня разбрах , че е по-правилно да изчакам да изсъхнат ,но...) Измих главите в кофи с кислородна вода/вода, лимон и сода с вода и нормална вода за накрая. Оставих ги да висят за да се изтече водата и планувах да ги сложа в кашон за да изсъхнат. Четейки във форума разбрах ,че така бързо ще изсъхнат и ще повлиае на вкуса и тн. Мисълта ми е, дали има как да предприема някаква превенция с която да предотвратя бързото сушене и да запазя главите? Знам ,че сте доста напреднали и със сигурност бихте дали полезен съвет, така че ви благодаря предварително!
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Sawyer17 написа: 07 Окт 2020, 23:20 Измих главите в кофи с кислородна вода/вода, лимон и сода с вода и нормална вода за накрая. Оставих ги да висят за да се изтече водата и планувах да ги сложа в кашон за да изсъхнат. Четейки във форума разбрах ,че така бързо ще изсъхнат и ще повлиае на вкуса и тн.
Моля те, покажи ми къде си го чел това ? Защо ги правите тези глупости нямам никаква идея. Чета форуми от 2010-та година, това никога никъде не казвано. В всеки 2-ри дневник се казва в цъфтеж да не се пръска, а ти си измил съвсем умишлено главите. Не ми го побира главата честно ти казвам. Брал съм цветя в дъжд и съм тримвал след това, много голяма част мухляса. А бяха на таванско помещение, което е супер проветриво. Много трихоми изпадаха и коза не лепнеше както трябва.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Последните 2 дни чух какви ли не бисери за сушенето на тревата!
Правилното сушене на тревата трябва да продължи 10-15 дни на тъмно и проветриво място (не на течение) и относително ниска влажност, а чак след това се кюрва (зрее) херметически затворена е съдове за 1 2 месеца.

Това си го чел в някой форум за зеленчуци, защото така се правят сушени чушки/пипер. Баба ми ги топи в разтвор от сода и вода (без лимон WTF) с цел да не се образува мухал/плесен по време на сушенето. Содата и кислородната вода са фунгоциди и на теория могат да се използват за борба с мухала по растенията докато са още живи.

Да, има такова нещо като воден кюринг НО изобщо не се прави така. Той най-често се използва за да се отстрани нещо неприятно от тревата, като пестициди, фунгоциди, торове, хлорофил и др.
Публикувай отговор