Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Сайт за закупуване на спори.

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Семена марихуана
6krasko9
Градинар
Градинар
Мнения: 57
Регистриран на: 09 Яну 2020, 19:12
Has thanked: 12 times
Been thanked: 33 times

Заглавието казва всичко.
Предложете хубав и надежден сайт.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1873 times

6krasko9
Градинар
Градинар
Мнения: 57
Регистриран на: 09 Яну 2020, 19:12
Has thanked: 12 times
Been thanked: 33 times

Поръчал съм 2 вида спори B+ и golden teachers.
Надявам се да пристигнат тази седмица.
AuToBaN
Градинар
Градинар
Мнения: 153
Регистриран на: 12 Май 2020, 03:17
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

Колеги това за отглеждане на магически гъбки ли става въпрос ? Имам интерес и аз но не съм наясно как се отглеждат , ако желаете може да ме научите.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1873 times

Ето тук сме го описали доста подробно.

viewtopic.php?f=8&t=58
viewtopic.php?f=8&t=46
viewtopic.php?f=8&t=68
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Отглеждането на гъби е сравнително лесно, WDScorpio е написал много подробна и добра информация. Гъбите които отгледах аз бяха по инструкциите от тук. Също така може да видите колко бързо се развиват и това предоставя възможността за много опити за много кратко време.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
AuToBaN
Градинар
Градинар
Мнения: 153
Регистриран на: 12 Май 2020, 03:17
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

Тези гъби и те са забранени за отглеждане както цветята ни нали ? Може ли да се отглеждат примерно навън в градинка както цветята си отглеждаме ? А рисковано ли е това поръчване на тези спори или и за тях не се носи наказателна отговорност както за семената докато не са покълнати ???
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1873 times

AuToBaN написа: 17 Авг 2020, 07:28 Тези гъби и те са забранени за отглеждане както цветята ни нали ? Може ли да се отглеждат примерно навън в градинка както цветята си отглеждаме ? А рисковано ли е това поръчване на тези спори или и за тях не се носи наказателна отговорност както за семената докато не са покълнати ???
По спомен от това, което съм чел, знам, че спорите НЕ са незаконни, а гъбите са незаконни от момента в които ги изсушиш, а не преди това. Следователно няма риск при поръчка на спори.

На теория, Да можеш да ги отгледаш в двора, но на практика нещата не са толкова прости, за да достигнеш до този етап ти трябва да си култивирал достатъчно голямо количество мицел с щама, който искаш да отглеждаш и чак тогава да го пренесеш на открито в двора.


ПП Семената коноп също не нарушават закона, защото се водят сувенир и/или храна.
AuToBaN
Градинар
Градинар
Мнения: 153
Регистриран на: 12 Май 2020, 03:17
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

Благодаря ти много за информацията, реша ли окончателно да ги пробвам тези гъби ще пиша да ми обясните как да захвана.😊😊😊
6krasko9
Градинар
Градинар
Мнения: 57
Регистриран на: 09 Яну 2020, 19:12
Has thanked: 12 times
Been thanked: 33 times

Днес ходих до магазина и взех 2 кутии една 30л, а другата 13л. Купих 5л вермикулит, ама като гледам за никъде няма да стигне ще трябва да се купува още.
Спорите идват между 22 и 25 и почвам директно с popcorn tek само че ми е трудно да намеря брф.
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”