Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

От къде да си купя канабис семена? От къде да си купя конопени семена? Семена за Марихуана и други Сувенири

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

Аз плащам с револют и нямах проблеми ама ми ги обмени в йени ако не се лъжа ама whatever.
radolini
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 19
Регистриран на: 06 Яну 2019, 18:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Колеги, някой поръчвал ли семена от Италия, видях няколко интересни сайта, и ми е интересно някой дали има опит?
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

Google: Revolut mobile banking app.

Регистрираш се. Добавяш пари в акаунта ти.

В сайта на seedsman избираш плащане с карта, и си въвеждаш данните на revolut картата.
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

morfius написа: 04 Мар 2022, 20:07 Здравейте колеги фермери , стар фермер съм от тхц фермата . От одавна не следя форума , направих си регистрация единствено защото имам проблем с плащането на семките с виза карта , не ми приема плащането . Прочетох темата и видях че други са имали проблем .

Така въпроса ми е към MixedGreens или някой който може да помогне , как точно си платил с револют защото като стигна да плащам в сеедсман и никъде не намирам опцията да се плати с револют . Ако може някой да ми обясни като на малумен ще съм му много Благодарен.

Еми това беше чакам вашата помощ и успешна и високо добивна година на всички фермери . :)
https://pickandmixseeds.com/ Пробвай тук, мисля, че тук става с карта да се плати, а и има повече видове, които в сийдсман ги няма.
kinla
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 12
Регистриран на: 18 Фев 2020, 10:07
Has thanked: 7 times
Been thanked: 10 times

Здравейте, тъй като физическата ми карта е Виза вчера си направих Револют. Но виждам ще там виртуалната карта отново е виза това дали би било проблем в сийдсман? Да видях , че в предните постове стана с Револют успешно но питам защото може би грешката е в мен и има опция да си избера виртуалната карта дали да е виза или не?
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

Добър въпрос, моята е мастъркард, но е от преди, сега като проверих всичките им са VISA, не мога да отговоря. Най-вероятно няма да стане.
kinla
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 12
Регистриран на: 18 Фев 2020, 10:07
Has thanked: 7 times
Been thanked: 10 times

Привет на всички, вчера направих поръчка с Виза в сийдсман и се получи. Пратиха ми по емайл данни за касовия бон и фактурата. По-късно ще проверя дали са си дръпнали пари.
kinla
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 12
Регистриран на: 18 Фев 2020, 10:07
Has thanked: 7 times
Been thanked: 10 times

morfius написа: 10 Мар 2022, 13:55
kinla написа: 08 Мар 2022, 11:49 Привет на всички, вчера направих поръчка с Виза в сийдсман и се получи. Пратиха ми по емайл данни за касовия бон и фактурата. По-късно ще проверя дали са си дръпнали пари.
Привет Kinla , получи ли се с виза ? Защото и на мен бяха ми пратили по mail фактура с касов бон , после получих известие че не са получили плащането и да пробвам пак така 2-3 пъти и се отказах , с революта не съм и пробвал . Сега си чакам мастер картата пък да видим с нея :weed4:
Здравей, за сега се получи. Получих потвърждение че пътуват от склада днес. Успех!
PeterGriffin
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 20 Фев 2022, 19:01
Has thanked: 1 time

Някой да знае защо не излиза България когато тръгна да търся страна за доставка?
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 919
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1869 times

Очакваме отговор от Seedsman
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”